همانطور که بیشتر بازیکنان صحبت کرد چهارشنبه آلمانی فدراسیون فوتبال گفت: آن را نمی خواهد مجازات کسانی که در اعتراض به قتل جورج فلوید و نژاد پرستی.

چند بازیکن در آلمان ساخته شده اند اظهارات با حرکات در طول بازی قرار داده و یا پیام های خود را در لباس همیشه از فلوید 46 ساله ایرانی درگذشت, on May 25 در مینیاپولیس پس از او بازداشت شد و توسط چندین افسر پلیس یکی از آنها فشرده زانو خود را برای چند دقیقه در گردن او.

در چهارشنبه شالکه و ایالات متحده هافبک وستون McKennie انتشار یک ویدئو در رسانه های اجتماعی است که مخلوط, فیلم افسران پلیس با استفاده از زور علیه مردم سیاه و سفید با کلیپ های پیشرو بازیکنان فوتبال و دیگر ورزشکاران گفت: “به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

چلسی و ایالات متحده هافبک مسیحی Pulisic در بخشی از این ویدئو به عنوان انجام بایرن مونیخ و کانادا چپ-پشت Alphonso دیویس و همچنین جام جهانی فوتبال زنان برنده مالوری Pugh ایالات متحده است.

آلمانی, فوتبال, فدراسیون, شناخته شده به عنوان DFB یا مجلس فدرال آلمان, Fussball-بوند گفت: اوایل روز چهارشنبه آن را مخالف مجازات هر بازیکنان در میدان اعتراضات مربوط به Floyd مرگ به دلیل آن معتقد است خود را ضد نژادپرستی پیام مطابقت فدراسیون را تعلیم داد.

“به DFB ساخته شده است قوی ایستادگی در برابر هر نوع از نژادپرستی و تبعیض و یا خشونت و مخفف تحمل بودن و تنوع و ارزش آن نیز لنگر در DFB است قوانین” رئیس فدراسیون فریتز کلر در بیانیه ای گفت.

“بنابراین بازیکنان باید اقدامات ما توجه و درک ما است.”

سانچو پیراهن حذف کارت زرد می ایستد

در این بیانیه به نام چهار بازیکن که اعتراض در طول هفته گذشته بازی — Achraf حکیمی Jadon سانچو McKennie و مارکوس Thuram — اما روشن ساخته همان روش را اعمال می شود به هر آینده تظاهرات.

فدراسیون است نه لغو کارت زرد داده شده به سانچو. آن روز دوشنبه گفت که بوروسیا دورتموند رو به جلو را رزرو شد برای عمل از بین بردن پیراهن خود را به جای برای “عدالت برای جورج فلوید” پیام نوشته شده بر روی خود حلقه ای ساتن طول روز یکشنبه 5-0 برنده بیش از پادربورن.

Achraf حکیمی Mouh شد یکی دیگر از چهار بوروسیا دورتموند بازیکنانی که نمایش داده می شود همبستگی خود را با فلوید و تظاهرات بیش از مرگ او گسترده آمریکا (Lars Baron/آسوشیتد پرس)

دیگر بازیکنان اعتراض با زانو مانند Thuram و یا با نشان دادن پیام در یک بازوبند مانند McKennie یا در چکمه مانند لایپزیگ هافبک تایلر Adams. تنها سانچو دریافت رزرو.

نیز وجود دارد, رسانه های اجتماعی, اظهارات, چنین به عنوان یکی از ایالات متحده, تیم ملی, دروازه بان زاک Steffen که در وام در فورتونا دوسلدورف اما این بازی به دلیل آسیب دیدگی.

قوانین معمول محدود کردن سخنرانی سیاسی

آلمان رویکرد حمایت از FIFA. بدن حاکم از دنیای فوتبال گفت: این تظاهرات در “سزاوار یک تشویق و یک مجازات است.”

مجارستان گرفته شده یک رویکرد متفاوت است. آن لیگ فوتبال به توبیخ کتبی برای یک بازیکن از آفریقا منشاء Tokmac Nguen که نمایش یک پیام در همبستگی با فلوید پس از به ثمر رساندن گل برای Ferencvaros در روز یکشنبه.

یوفا بدن حاکم از فوتبال اروپا است و همچنین اجازه می دهد تا پیام های مرتبط با فلوید و ضد نژاد پرستی زمانی که لیگ برتر از سر گرفته است.

بازیکنان به طور معمول از ممنوع حمایت دیدگاه های خود را در طول یک مسابقه. قوانین بازی دولت است که “هر گونه سیاسی, مذهبی, یا, شخصی, شعار, اظهارات یا تصاویر” تجهیزات ممنوع است.

سازمان دیده بان | معترضان در مینیاپولیس در واکنش به این خبر که تمام چهار افسران درگیر در جورج فلوید دستگیری شارژ خواهد شد:

آنتونی ویلیامز و کشیش گرگ Drumwright می گویند که آنها بر این باورند که اتهامات علیه چهار افسران درگیر در جورج فلوید مرگ را یک نقطه عطف در تاریخ ایالات متحده است. 2:58

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de