یک سند محرمانه نشان می دهد که دولت آلمان آگاه است از نقض حقوق بشر در چین در استان سین کیانگ و هشدار می دهد که Uighurs تبعید و بازگشت به چین ناپدید می شوند ممکن است “به طور نامحدود.”

وضعیت حقوق بشر در چین و شمال غربی سین کیانگ منطقه است “به طور قابل توجهی بدتر” در سال های اخیر با توجه به یک سند محرمانه وارد شده توسط وزارت امور خارجه آلمان که به بیرون درز شد به DW و آن رسانه های آلمان شرکای NDR WDR و Süddeutsche Zeitung.

از اواخر سال 2016 شده است وجود دارد یک “افزایش هشدار دهنده” در اقدامات سرکوبگرانه و تبعیض سیستماتیک در چین با هدف قرار دادن Uighurs به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مسلمان و اقلیت ها با توجه به گزارش.

تا کنون دولت آلمان شده است مراقب باشید که آن را به طور علنی محکوم چینی اردوگاه های اقامت اجباری. آلمانی غول های صنعتی مانند زیمنس همراه با BASF و VW کار کارخانه ها در سین کیانگ.

ادامه مطلب: چرا آلمان سکوت در چین را به نقض حقوق بشر?

طبقه بندی شده در گزارش, حقوق بشر در چین شد گردآوری شده توسط وزارت امور خارجه در دسامبر 2019 به عنوان یک سند مشورتی آلمان را اداره فدرال مهاجرت و پناهندگان که تصمیم می گیرد در پناه ادعا می کند.

آن را بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط سازمان های حقوق بشر و وکلا و سفارتخانه های غربی و سازمان های بین المللی.

‘خشونت و مرگ و میر در اردوگاه های چینی

به اویغوری یک تورک زبان اقلیت مستقر در چین و شمال غربی سین کیانگ منطقه است. آنها عمدتا یک مسلمان سنی جامعه و یکی از 55 به رسمیت شناخته شده اقلیت های قومی در چین است.

در ارزیابی خود از وضعیت حقوق بشر در سین کیانگ وزارت امور خارجه گفت که بیش از 1 میلیون نفر از حدود 10 میلیون Uighurs زندگی در سین کیانگ شده و ناپدید شد به یک شبکه زندانها و اردوگاه های کار است که مقامات چینی احداث شده اند از اواخر سال 2016.

بسیاری از آنها برگزار می شود به طور نامحدود. برخی از آنها نقل مکان کرد و به اردوگاه های کار و دیگران مجاز به بازگشت به خانه تحت نظارت دقیق مقامات محلی با آزادی خود را از جنبش به شدت محدود بود.

با توجه به نویسندگان این گزارش چینی ها شعار نویسد: “تحول از طریق آموزش و پرورش” است که در واقع یک “euphemistic مدت برای سخت گیرانه ایدئولوژیک دوره های آموزشی.”

این گزارش همچنین گفت: گزارشهایی از بدرفتاری جنسی خشونت و مرگ و میر در اردوگاه های اقامت اجباری. Uighurs که بستگان زندگی می کنند در خارج از کشور هستند را تحت افزایش نظارت و داشتن تماس های خارج از کشور می تواند منجر به توقیف و بازجویی.

مقامات چینی ادعا می کنند که در اردوگاه های آموزش فنی و حرفه ای مراکز آنها تا به مبارزه با “افراطی ایده ها” و ارائه Uighurs با “مهارت های ارزشمند.” بازداشت شدگان هستند گفت: به انجام دقیق تلقین روند و ماندارین دوره های زبان.

تبعید شده به چین و ‘ناپدید شد’

بر اساس این گزارش چین در اعمال فشار به دولت مصر و قزاقستان و مالزی و پاکستان و تایلند به اخراج Uighurs بازگشت به چین است. هیچ اطلاعاتی در مورد این مردم “محل” در این گزارش است.

شهروندان چینی در نظر گرفته شده به عنوان آنچه مقامات تماس “خرابکارانه” اقلیت های در معرض خطر انقراض “نامحدود” باید آنها را تبعید و بازگشت به چین آن را ادامه داد. این گروه شامل Uighurs و تبتی.

China Uiguren in der Provinz Xinjiang

آلمان وضعیت گزارش گفت: اویغوری پناهندگان تبعید و بازگشت به چین در صورت خطر

با توجه به این قومی و تنش های ارضی, اویغوری مسلمانان به مدت طولانی در مواجهه فرهنگی و سیاسی تبعیض در چین که منجر به نارضایتی گسترده و در برابر خشونت.

در سال 2009 شورش در اورومچی سین کیانگ پایتخت چپ بیش از 140 نفر کشته و صدها نفر مجروح به معترضان حمله چینی ساکنان و سوخته اتوبوس.

در سال 2014 یک حمله تروریستی انجام شده در یک بازار در اورومچی کشته شدن 31 نفر است. در پاسخ دولت چین خود را تشدید نظارت و کنترل Uighurs.

آلمان وضعیت گزارش اذعان می کند ممکن است ارتباط بین اویغوری جدایی طلب جناح و طالبان و القاعده.

تحت پوشش مبارزه با تروریسم چین است که به ظاهر تنبیه یک کل جمعیت هدف قرار دادن اویغوری و زبان و دین و فرهنگ و قرار دادن آنها تحت یک گره مش ثابت نظارت الکترونیکی.

چین گزارش داده هر مسلمان — توان آن را به اویغوری یا دیگر اقلیت مسلمان — تحت یک کلی به ظن حمایت و گسترش افراطی views.

به اویغوری شناسایی خود را به عنوان اصلی ساکنان سین کیانگ که آنها را به عنوان “ترکستان شرقی.” کارشناسان می گویند که بسیاری از تورک زبان Uighurs احساس و نزدیک به کشورهای آسیای میانه از چین است. آنها تقاضا جداگانه میهن یا حداقل خودمختاری بیشتر برای منطقه خود.

ادامه مطلب: سازمان دیده بان حقوق بشر می گوید چین به شمار ‘وخیم’ تهدید به حقوق بشر

آلمانی رهبران اقامت آرام

اگر چه دولت آلمان آشکارا آگاه از چین را به نقض سیستماتیک حقوق بشر کارگران شده اند ترد-mouthed که پرداختن به وضعیت publicly.

در ماه نوامبر سال 2019 صدر اعظم مرکل گفت: پارلمان آلمان که آلمان باید “البته انتقاد” هنگامی که شنیدن گزارش اویغوری اردوگاه های اقامت اجباری اما او مشخص نکرد چه کسی است.

سال گذشته وزیر امور خارجه Heiko Maas به نام چین و مطابق با تعهدات حقوق بشري و خواست پکن به “روشن شدن موقعیت آن” در کارآموزی مسلمان اقلیت.

در مصاحبه با روزنامه آلمانی Süddeutsche Zeitung, Maas گفت: “اگر در واقع صدها هزار نفر از Uighurs در حال بازداشت در اردوگاه ها و سپس جامعه بین المللی نمی تواند نزدیک چشمان خود.”

ادامه مطلب: کنگره آمریکا را محکوم چین برای درمان Uighurs

وضعیت گزارش همچنین گفت: این مهم خواهد بود برای نظارت بر “رشد یک دولت استبدادی” با گرايش “توتالیتر سازه” در زیر دست رئیس جمهور چین.

هدف حزب کمونیست سرکوب آزادی های مدنی است که حفظ قدرت خود را در داخل کشور همراه با جبهه گیری از چین ادعای رهبری است. این است که در انعکاس وضعیت حقوق بشر در این کشور این گزارش گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de