آلمانی منطقه تجدید COVID-19 مستند چندین ایالت آمریکا گزارش رکورد روزانه را افزایش می دهد

آخرین:

تمدید مستند اقدامات در یک منطقه از آلمان که در آن صدها نفر از coronavirus موارد فنر در کشتارگاه و ایالات در ایالات متحده گزارش ثبت موارد جدید ارائه استارک یادآوری روز سه شنبه که همه گیر شده است.

این مستند محدودیت ها در اثر در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان, خارجه پس از گذشت بیش از 1,550 مردم آزمایش مثبت برای coronavirus در Toennies کشتارگاه در ردا-Wiedenbrueck.

هزاران نفر از کارگران و اعضای خانواده قرار داده و به قرنطینه به تلاش برای توقف شیوع.

روز سه شنبه در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع رژیم صهیونیستی. آرمین Laschet گفت: مردم در Guetersloh و نقاط مجاور و شهرستان را در حال حاضر با همان محدودیت هایی که آلمان را دیدم در مارس و آوریل از جمله محدودیت هایی در گردهمایی های اجتماعی و نوار تعطیلی.

قرنطینه کارگران کشتارگاه نگاه به صلیب سرخ و پرسنل ارتش آماده COVID-19 تست فرل در آلمان در روز سه شنبه. (Ina Fassbender/خبرگزاری گتی ایماژ)

“هدف این است که برای آرام کردن اوضاع به گسترش آزمایش به ایجاد یا نه ویروس فراتر کارکنان Toennies,” Laschet گفت.

فرماندار ابراز نا امیدی در شرکت حمل از شیوع گفته مقامات تا به حال به منظور Toennies به انتشار اسامی کارکنان آن است.

“آمادگی برای همکاری می شده اند بیشتر است,” او گفت:.

اتحادیه مقامات سرزنش فقیر شرایط کار و زندگی است که کارگران مهاجر با آن مواجه تحت آزادانه تنظیم sub-contractor.

در ایالات متحدهتعداد متحده گزارش ثبت موارد جدید در روز سه شنبه.

نوادا گزارش یک رکورد 462 موارد جدید در میان یک چشم انداز مثبت از عفونت آغاز شده است که حدود دو هفته پس از قمار در لاس وگاس بازگشایی شد; آریزونا گزارش یک رکورد از حدود 3,600 موارد جدید به عنوان دولت ادامه داد: برای تنظیم پرونده برای تعدادی از افراد بستری در بخشهای مراقبت ويژه و در هواکش; و تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: دولت خود پیشی گرفتن از 5000 مورد جدید در یک روز برای اولین بار.

یک نظرسنجی کارگر پوشیدن چهره سپر دستور یک رای دهندگان با پوشیدن یک ماسک صورت در جایی که برای رفتن به پر کردن آنها رای گیری در Louisville, Ky., در روز سه شنبه. (Timothy D. ایزلی/آسوشیتد پرس)

ایالات متحده دارای بیشترین عفونت و مرگ و میر تا کنون در رابطه با 2.3 میلیون نفر و بیش از 120 ، 000 تایید ویروس های مربوط به مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

Dr. Anthony Fauci, دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: یک کمیته مجلس در روز سه شنبه او معتقد است “از آن خواهد شد هنگامی که و اگر” وجود خواهد داشت یک COVID-19 واکسن و که او باقی می ماند “محتاطانه خوشبین” است که برخی از آماده خواهد شد در پایان سال

سازمان دیده بان | Fauci ‘با احتیاط خوش بینانه’ COVID-19 واکسن در دسترس خواهد بود تا پایان 2020:

ظاهر می شود قبل از کنگره پانل, Dr. Anthony Fauci گفت: او ‘با احتیاط خوش بینانه’ یک COVID-19 واکسن در دسترس خواهد بود در پایان سال و یا اوایل سال 2021. 4:26

در همین حال بریتانیا — که ضبط شده ترین coronavirus مربوط به مرگ و میر در اروپا — فشرده خود را با کاستن از مستند جدید reopenings برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 4.

نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد که عمده عقبگرد از مستند اقدامات است که به شما اجازه میلیون ها نفر در انگلستان به, بارها, سینما, کلیساها و سالن مو. حرکت آمدند و در میان فشار قوی از کسب و کار به سهولت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

اما برخی از دانشمندان نگران این حرکت بیش از حد شتابزده به خصوص پس از اقدامات مانند یک آهنگ و ردیابی سیستم به مهر از هر گونه بیماری نیست و در عین حال در محل است.

“این است که بیش از حد نارس” گفت: David پادشاه سابق مشاور ارشد علمی به دولت است. “برای بیرون آمدن از [مستند] خیلی زود است که بسیار خطرناک است.”

یک فرد با پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی کار در موقت بهداشت ایستگاه در لندن در روز سه شنبه. (توبی ملویل/فردا نیوز)

سازمان بهداشت جهانی می گوید این بیماری همه گیر است که هنوز هم در حال رشد است.

“این بیماری همه گیر در حال حاضر اوج و یا در حال حرکت به سمت قله در تعدادی از کشورهای بزرگ گفت:” دکتر مایکل رایان که در شرایط اضطراری رئیس.

آفریقای جنوبی آماده برای یک پیش بینی افزایش COVID-19 موارد با باز کردن یک میدان بزرگ بیمارستان با 3,300 تخت در یک ماشین تبدیل شده کارخانه تولید.

این بیمارستان صحرایی احداث شده در این شهرستان از شرق لندن در کیپ شرقی استان یکی از کشور مراکز از این بیماری است. آفریقای جنوبی در حال حاضر گزارش شده و در مجموع 101,590 coronavirus موارد از جمله 1,991 مرگ و میر.

یک بیمارستان صحرایی است که دیده می شود در پورت الیزابت آفریقای جنوبی در روز دوشنبه. (مایکل شیهان/خبرگزاری گتی ایماژ)

هند ضبط شده است حدود 15000 عفونت های جدید در هر روز و برخی از کشورهای جمعه با توجه به وزش مستند اقدامات به تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس در میان این کشور 1.3 میلیارد نفر است. دولت تا به حال برداشته سراسر کشور مستند به راه اندازی مجدد اقتصاد بیمار و دادن امید به میلیون ها گرسنه بیکار کارگران در روز.

هند بزرگ virus caseload برجسته کشور نابرابر جامعه که در آن بیمارستان های خصوصی تهیه کردن به غنی و بیمارستان های دولتی آنقدر غرق است که بسیاری از مردم از ترس به آنها را وارد کنید.

مردم پایین تابوت کسی که درگذشت COVID-19 در یک گورستان در بمبئی در روز سه شنبه. (رفیق Maqbool/آسوشیتد پرس)

در پاکستاندولت مصمم است به شناور ضعیف اقتصاد با باز کردن این کشور حتی اگر به سر می برند بیمارستان در حال چرخش به دور بيمار. موارد جدید نیز رو به افزایش شدت در مکزیک و کلمبیا و اندونزی.

نگرانی از گسترش ویروس باعث عربستان سعودی بی سابقه تصمیم به محدود کردن تعداد زیادی از مردم انجام حج در این سال به تنها چند هزار. زیارت معمولا تساوی به 2.5 میلیون مسلمان از سراسر جهان است.

عربستان سعودی یکی از بالاترین نرخ ابتلا به عفونت در خاورمیانه با بیش از 161,000 موارد تایید شده تا کنون از جمله 1,307 مرگ و میر.

یک فرد با پوشیدن محافظ ماسک صورت تمرین در یک باشگاه ورزشی در ریاض, عربستان سعودی روز سه شنبه. (احمد Yosri/فردا نیوز)

در سراسر جهان بیش از 9.1 میلیون نفر آلوده شده اند و بیش از 473,000 فوت کرده اند با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کارشناسان می گویند این اعداد واقعی بسیار بالاتر به دلیل محدود تست و موارد که در آن بيمار بدون علائم است.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در آن زمان بیش از سه ماه برای جهان برای دیدن یک میلیون و تایید عفونت اما فقط هشت روز به دیدن اخیر یک میلیون نفر.

“بزرگترین تهدید ما در حال حاضر است نه ویروس خود را. این عدم همبستگی جهانی و رهبری جهانی” او گفت:.


آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

همانطور که از 4 p. m. و در روز سه شنبه, کانادا به حال 101,905 تایید و presumptive coronavirus موارد با 64,629 از موارد ذکر شده به عنوان حل و فصل و یا بهبود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات و CBC گزارش شده بود در 8,489.

وجود دارد هیچ درمان اثبات شده و یا واکسن برای رمان virus باعث می شود که یک بیماری به نام COVID-19. مقامات بهداشتی می گویند بسیاری از افرادی که قرارداد این ویروس را تجربه خفیف تا متوسط بیماری اما برخی از — به خصوص کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت و سالمندان بيشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید و مرگ شود.

یک کارگر اسپری های ضد عفونی کننده در چمدان چرخ دستی در پیرسون تورنتو فرودگاه بین المللی در روز سه شنبه. (Nathan Denette/کانادا مطبوعات)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>