دادستان های آلمان درخواست برای 3 سال حبس برای اردوگاه کار اجباری گارد در حال حاضر 93

دادستان های آلمان می گویند محاکمه یک زن 93 ساله سابق گارد در نازی ها' اشتوتهاف شدند اردوگاه ثابت او و لوازم جا

توسط PATRIS-FUN در 16 تیر 1399

دادستان های آلمان می گویند محاکمه یک زن 93 ساله سابق گارد در نازی ها' اشتوتهاف شدند اردوگاه ثابت او و لوازم جانبی به قتل و آنها را به نام پنج شنبه برای او داده بود به سه سال حبس.

برونو دی سابق اس اس خصوصی رفت و در دادگاه هامبورگ دادگاه دولت در ماه اکتبر. او چهره 5,230 فقره لوازم جانبی به قتل, به قتل در حالی که او در اشتوتهاف شدند از سال 1944 تا 1945.

دادستان لارس Mahnke گفت: در اختتامیه استدلال که دی که قرار بود 17 و 18 سال در آن زمان می دانستم که چه می گذرد در اتاق های گاز در اردوگاه و این مردم بودند که به ضرب گلوله به مرگ در کوره های جسد سوزی, آلمانی, آژانس خبری dpa گزارش شده است.

Mahnke استدلال کرد که دی به رسمیت شناخته شده بود که نسل کشی نازی ها علیه یهودیان اشتباه بود و گفت که "در چنین شرایطی باید وجود داشته باشد یک پایان به وفاداری نسبت به مجرمان است."

هر چند هیچ مدرکی وجود ندارد که دی بود درگیر خاص در یک قتل در نزدیکی اردوگاه دانزینگ امروز لهستانی شهر گدانسک دادستان استدلال می کنند که به عنوان یک گارد او به اردوگاه تابع.

در آلمان 93 سال برونو دی است در دادگاه به عنوان یک لوازم جانبی برای قتل بیش از 5000 نفر — از آنجا که زمانی که او 17 او یک نگهبان در یک اردوگاه کار نازی ها. 6:30

دی گفته است که او نوشته شده بود غیر ارادی به اشتوتهاف شدند چرا که او نا مناسب برای مبارزه با وظیفه و که او هرگز یک پیرو ایدئولوژی نازی ها.

با وجود اینکه در 90s دی در حال محاکمه در دادگاه اطفال در آلمان به خاطر او بود 17 زمانی که او شروع به خدمت در اشتوتهاف شدند.

او ممکن است مجازات زندان از شش ماه تا 10 سال محکوم کرد. وجود دارد هیچ متوالی جملات, تحت قانون آلمان.

یک حکم است که انتظار می رود در اواخر این ماه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب