آلمان حزب چپ ‘تا حدودی مقصر’ برای افزایش راست کمیسر می گوید

مارکو Wanderwitz است گفت: نیاز به مسئولیت برای افزایش راست AfD در آلمان است. سخنان خود آمده در انتخابات از یک دولت محافظه کار برتر با تشکر از AfD پشتیبانی می کند.

به تازگی نصب شده دولت در کمیسیون برای ایالت های شرقی, Marco Wanderwitz (CDU) روز دوشنبه گفت که حزب چپ باید برخی از سرزنش برای افزایش راست جایگزین برای آلمان (AfD).

“این AfD مزایای کمی از آنچه که حزب چپ شده است گفت: 30 سال است که همه چیز بد است,” او گفت:, آلمانی, خروجی رسانه ها Redaktionsnetzwerk. “آنها می توانند درو [مزایای] که در حال حاضر بسیاری از اعتراض رای دهندگان رفته اند به AfD.”

ادامه مطلب: صدراعظم سابق Gerhard Schröder متهم آنگلا مرکل از ‘اشتباه مهلک’

نظرات آمده پس از تورینگن افتضاح که در آن توماس Kemmerich بود رای به عنوان دولت برتر توسط CDU, خود, کسب و کار پسند حزب دموکرات آزاد (FDP) و AfD.

AfD همکاری که قبلا رد کرد

تا آن لحظه همه دیگر احزاب سیاسی آلمان تا به حال نگذاشته همکاری با AfD در هر سطح دولت و در نتیجه باعث سراسر کشور خشم و انزجار به عنوان بسیاری از با اشاره به حرکت به پشتیبانی Kemmerich در بخشی از AfD قابل پیش بینی بود. آنگلا مرکل صدر اعظم نام آن را “غیر قابل قبول” و Kemmerich مجبور به استعفا شد یک روز بعد از آن بدون نام بردن از کابینه اش.

کمیسر Wanderwitz تاکید کرد که او قرار نیست حزب چپ در همان سطح از “افراط گرایی” به عنوان AfD “اما این بدان معنا نیست البته که ما نمی هر گونه حد و مرز به سمت چپ. علاوه بر این وجود هنوز هم افرادی در حزب چپ بودند که در طرف اشتباه از عدالت در جمهوری دموکراتیک آلمان.” GDR است کوتاه شده نام سابق آلمان شرقی.

jsi/ng (AFP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>