وزیر امور خارجه آلمان با هشدار نسبت به بحران انسانی در سوریه را در استان ادلب

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas هشدار داده است از یک “فاجعه انسانی” در ادلب اگر جنگ در سوریه متوقف نمی شود, صحبت, شنبه پس از دیدار با همتای ترک خود Mevlüt Çavusoglu در طول کنفرانس امنیتی مونیخ.

Maas خواست روسیه به جای فشار “بر رژیم اسد به طوری که این حملات و جنگ ها متوقف شده است.” عملیات نظامی در استان ادلب و در نزدیکی حلب به کشته شدن صدها غیرنظامی و باعث شد صدها هزار نفر از مردم را به فرار.

بسیاری از کسانی که فرار کرده اند مجبور شده اند به خواب خارج طول تلخی سرد زمستان با آب و کمک به حداقل 10 مرگ و میر.

“من امیدوارم که مذاکرات آینده میان روسیه و ترکیه در هفته آینده خواهد شد در نتیجه پیشرفت در این زمینه به طوری که ما در امان هستند یکی دیگر از فاجعه انسانی وجود دارد” Maas گفت.

ترکیه روز شنبه گفت که تا به حال انجام مسئولیت های خود را در منطقه ادلب در خط با د-تشدید توافق با روسیه و ایران, هشدار آن را به اقدام نظامی در این منطقه اگر تلاش های دیپلماتیک با مسکو را شکست.

ترکیه و روسیه که طرف مخالف در سوریه برای جنگ, توافق در سال 2018 به راه اندازی د-تشدید تنش در منطقه شمال غربی منطقه است. اما شکننده همکاری شده است مختل توسط دولت سوریه توهین آمیز در ادلب که در آن 13 سرباز ترک کشته شده اند در دو هفته گذشته.

اعضای یک خانواده در حال فرار با وسایل خود را از طریق شهر Hazano در شمال حومه شهر سوریه را در استان ادلب در فوریه.5 در راه خود را به سوی شمال به سوی مرز ترکیه در میان مداوم رژیم توهین آمیز است. (Aaref Watad/خبرگزاری گتی ایماژ)

آنکارا گفته است: “استفاده از قدرت نظامی به درایو سوریه نیروهای مگر اینکه آنها برداشت تا پایان مارس و رئیس جمهور طیب اردوغان را تهدید به حمله نیروهای دولتی سوریه در هر نقطه در سوریه اگر یکی دیگر از ترکیه سرباز صدمه دیده بود.

روسیه که پشت رئیس جمهور سوریه, بشار اسد می گوید ترکیه مسخره معاملات آن ساخته شده با مسکو و تشدید اوضاع در یمن است. کرملین نیز گفت: آنکارا به حال موفق به خنثی کردن شبه نظامیان وجود دارد.

ترکی معاون رئیس جمهور Fuat Oktay گفت: پخش NTV بود که ترکیه مصمم به متوقف کردن سوریه پیشرفت در ادلب و آنکارا به حال منتقل موقعیت خود به مسکو در مذاکرات در حال انجام.

“ما نمی توانیم چشم پوشی از ظلم و ستم اتفاق می افتد در ما همسایه” Oktay گفت. “ترکیه انجام شده است مسئولیت های خود را در یمن است. برخی از ما مشاهده پست ها افتاده اند به مناطق کنترل شده توسط (سوریه) رژیم” او گفت ارتش ترکیه مشاهده پست های تاسیس شده در ادلب تحت 2018 قرارداد.

خارجی سخنان چاووش اوغلو گفت: بعد از آن در روز شنبه است که ترکیه می خواهد به حل و فصل مسائل با روسیه بیش از ایران از طریق دیپلماسی خواهد شد اما دیگر اقدامات صورت لزوم.

سوریه در حال فرار با وسایل خود را از طریق شهر Batabo در استان حلب سوریه ، 5. آنها راه خود را به سوی مرز ترکیه. (Aaref Watad/خبرگزاری گتی ایماژ)

“اگر آن را نمی خواهد کار را از طریق کانال های دیپلماتیک ما را به گام های لازم” Cavusoglu به خبرنگاران گفت: در کنفرانس امنیتی مونیخ.

او افزود که یک هیات را به مسکو در روز دوشنبه برای برگزاری مذاکرات بیش از ادلب و که او را دیدار با سرگئی لاوروف همتای روس خود در روز بعد.

ایران که همچنین پشتیبانی از اسد گفت: در هفته گذشته آماده بود برای کمک به آنکارا و دمشق در حل و فصل اختلافات خود را.

ترکیه و روسیه در مذاکرات

تشدید خشونت در ادلب نیز باعث شد صدها هزار نفر از مردم به ترک خانه های خود و سر از شمال به مرز ترکیه و سوریه بسیاری از trudging توسط پا از طریق برف در دمای انجماد برای فرار از حملات هوایی و توپخانه آتش سوزی توسط روسیه و پشتیبانی نیروهای دولتی.

ترکیه که در حال حاضر میزبان 3.6 میلیون پناهنده سوری است گفت: آن را نمی تواند مسئولیت رسیدگی به یک هجوم جدید از ادلب. این ریخت و بیش از 5000 سرباز و چندین کاروان از خودروهای نظامی و تجهیزات به این منطقه از جمله تانک و زره پوش حامل پرسنل و تجهیزات رادار برای تقویت مواضع خود است.

به عنوان دولت سوریه ادامه تهاجمی خود را ترک و مقامات روسیه مذاکرات در آنکارا برای مقابله با این اختلاف. اردوغان همچنین صحبت در تلفن دو بار با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه از نیروهای ترکیه کشته شدند.

اما هیچ نشانه ای از توافق هر دو طرف متهم به عدم به وظایف خود عمل کنند.

ترکیه یک متحد ناتو با اتحاد دومین ارتش حمایت کرده است شورشیان به دنبال سرنگونی بشار اسد. اردوغان گفت: اوایل این هفته است که ترکیه از حمایت شورشیان راه اندازی شد برای بازپس گیری برخی از مناطق آنها از دست داده بود به نیروهای سوریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>