دادگاه آلمان باز می شود اولین سوریه شکنجه و محاکمه

دو عضو مظنون رئیس جمهور سوریه بشار اسد را امنیتی کرده بود به اتهام شکنجه و تجاوز جنسی جزئیات را در برابر آنها در روز پنج شنبه در دادگاهی در آلمان, در چه وکلا می گویند اولین دادگاه جنایات جنگی در سوریه عوامل است.

انور R., یک افسر سابق اطلاعاتی که برای درخواست پناهندگی در آلمان شش سال پیش پس از خروج از سوریه متهم شده است با 58 قتل در زندان دمشق که در آن دادستان ها می گویند حداقل 4000 مخالف بودند و شکنجه در سال 2011 و 2012.

خاکستری-سفید با یک پچ طاس و سبیل و عینک تیره, ژاکت او نشسته و با آرامش از پشت شیشه اطاقک بنا بهداشت تحت قوانین تصویب شده توسط دادگاه در برابر شیوع کروناویروس. اتهامات عنوان خوانده شده شامل حداقل یک تجاوز به عنف و چندین تجاوزات جنسی.

دومین مظنون Eyad A., 43, اتهام تسهیل شکنجه حداقل 30 مخالفان دولت بازداشت شدند و پس از ضد اسد تظاهرات در سال 2011 تحت پوشش صورت خود را با خاکستری ژاکت هود به عنوان او صندلی خود را در دادگاه. او وارد آلمان در مارس سال 2018 است.

عربی مترجم تکرار اتهامات به متهمان شناسایی شده توسط نام اول خود را تنها تحت, آلمانی, قوانین حفظ حریم خصوصی.

هیچ دادگاه بین المللی

فعالان را مورد ستایش قرار داد این روند به عنوان اولین گام به سوی عدالت برای هزاران نفر از مردم که می گویند آنها از شکنجه در دولت امکانات پس از تلاش برای ایجاد یک دادگاه بین المللی برای سوریه شکست خورده است.

اسد دولت آن را انکار می کند شکنجه زندانیان است.

“این متهمان در حال متهم شده است اعضای سوریه را به طور کلی هوش ریاست” گفت: Petra زیمرمن سخنگوی بالاتر دادگاه منطقه ای در Koblenz. “انور R. بوده است و رئیس واحد تحقیقات در بخش 251 بود که مسئول دمشق. اعتقاد بر این است که سیستماتیک شکنجه زندانیان رخ داده در این زندان بود که او از آن آگاه.”

دادستان های آلمان می گویند انور R. نظارت بازجویی قبل از خروج از سوریه در سال 2012 است. او وارد در آلمان در سال 2014.

آنها به ارمغان آورده اند مورد تحت صلاحیت جهانی قوانین اجازه می دهد که آلمان سعی کنید به جنایت علیه بشریت متعهد در هر نقطه در جهان است. بین المللی وکلا گفته اند که آنها بر این باورند که اولین مورد در هر نقطه برابر مشکوک مقامات اسد در دولت برای این گونه جنایات ،

تلاش های قدرت های غربی را به راه اندازی یک دادگاه بین المللی برای سوریه مسدود شده توسط روسیه و چین در شورای امنیت سازمان ملل. سوریه نیز یک امضا به اساسنامه رم دیوان کیفری بین المللی در لاهه.

امیدوارم که برای فرآیندهای مشابه در اروپا

حدود ده پناهندگان سوری و فعالان حقوق بشر برگزار آگهی ها در خارج از دادگاه خواندن “سوریه است و یک دولت” و “اسد به لاهه.”

فعالان و بازماندگان امید محاکمه خواهد شد باز کردن درب برای فرآیندهای مشابه در دیگر کشورهای اروپایی مانند نروژ که مشابه جهانی صلاحیت قوانین و جایی که سابق امنیتی سوریه از خدمات اعضای اعتقاد به زندگی می کنند.

“این یک چالش بزرگ برای مشتریان ما را به بیرون می آیند و صحبت در مورد این جنایات برای اولین بار گفت:” وکیل پاتریک Kroker رئیس مرکز اروپایی برای قانون اساسی و حقوق بشر (ECCHR) است که در حمایت از 16 سوری در مجموعه مقالات.

“ما امیدواریم که آنها در حال شنیده می شود در سراسر جهان وجود دارد و آن این است که یک دادگاه اول که امیدوارم یک سیگنال را می فرستد به دمشق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>