آلمانی اسلحه فروش مصوبات پرش اندکی در سه ماهه اول سال 2020

در سه ماهه اول افزایش می آید بر روی پاشنه از یک رکورد سالانه آلمان فروش اسلحه در سال 2019. فروش به کشورهای جهان سوم تقریبا سه برابر شده و از جمله به کشورهای درگیر در یمن جنگ داخلی.

آلمانی اسلحه فروش مصوبات افزایش اندکی در سه ماهه اول سال 2020 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کشور را به وزارت اقتصاد گفت: در روز پنج شنبه.

وزارت کشور در پاسخ به رسمی سوال توسط حزب چپ (die Linke) گفت: دولت تصویب صادرات اسلحه به ارزش €1.16 میلیارد دلار ($1.27 میلیارد دلار) در سه ماه اول سال 2020 €43.5 میلیون افزایش از مدت مشابه در سال 2019.

دولت-مصوب فروش اسلحه آمار یک رکورد در سال 2019 در مجموع €7.95 میلیارد دلار است. فروش تا به حال کاهش یافته است سه سال گذشته پس از یک رکورد قبلی €7.86 میلیارد دلار صادرات در سال 2015.

حزب چپ احتمالا مهم ترین آلمان صادرات اسلحه سیاست را محکوم کرد افزایش فروش اسلحه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“در حالی که سازمان ملل متحد خواستار جهانی آتش بس برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس دولت آلمان همچنان به ریختن نفت بر روی آتش با آن جنگ سلاح در بحران مناطق” die Linke‘s خلع سلاح متخصص Sevim Dagdelen گفت: در پاسخ به این ارقام است. “ما نیاز فوری توقف صادرات اسلحه و تبدیل صنایع دفاعی به کالاهای غیر نظامی از جمله تجهیزات پزشکی. از آن زمان به تولید برای زندگی به جای مرگ.”

بحث فروش به مصر

هر چند فروش به اتحادیه اروپا و ناتو در کشور اندکی کاهش پیدا کرد و فروش به غیر ناتو و غیر اعضای اتحادیه اروپا تقریبا سه برابر شده از €134 میلیون در سه ماهه اول سال 2019 به رقم 360 میلیون دلار در سه ماه اول سال 2020 است.

وزارت اقتصاد گفت: این افزایش با توجه به معامله زده با مصر شامل یک ناوچه و زیردریایی. در €290 میلیون در فروش, مصر اسمی دولت غیر نظامی به رهبری رئیس سابق ارتش شد و تا کنون بزرگترین خریدار اسلحه از آلمان در سه ماهه اول این سال است.

معامله با این کشور آفریقایی نهایی شد با وجود آلمان تایید در سال 2018 که آن را نمی خواهد به فروش سلاح به طرفین درگیر در یمن, درگیری که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر است. این قطعنامه به دنبال انتقاد شدید از یک سری از مشخصات بالا فروش به عربستان سعودی که رهبری ائتلاف بین المللی حمله به حوثی های یمن.

مصر به تازگی اعزام کشتی های جنگی به کمک مقام معظم رهبری نیروی دریایی محاصره یمن.

از اوایل سال 2019 آلمان تولید کنندگان سلاح فروخته اند بیش از €1 میلیارد دلار سلاح به مصر و امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) و کشورهای دیگر بخشی از عربستان سعودی حمایت ائتلاف در یمن است.

Dagdelen گفت: DW زودتر این monththat آلمان تعهد به ارائه اسلحه به کشورهای درگیر در جنگ در یمن بود “چیزی جز هوا گرم است.”

“امارات متحده عربی و عربستان سعودی به سرزنش برای بزرگترین فاجعه انسانی زمان ما,” او گفت:. او نام برای آلمان به توقف صادرات به امارات متحده عربی بلافاصله.

dv/msh (AFP KNA)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>