گرجستان دادستان دولت محققان به بررسی اتهامات در اثر تیراندازی در Ahmaud Arbery

گرجستان دادستان تام داردن اعلام کرد که او به دنبال impanel یک هیئت منصفه در نظر گرفتن اتهامات جنایی در فوریه.

توسط PATRIS-FUN در 17 اردیبهشت 1399

گرجستان دادستان تام داردن اعلام کرد که او به دنبال impanel یک هیئت منصفه در نظر گرفتن اتهامات جنایی در فوریه. 23 کشته شدن Ahmaud Arbery یک غیر مسلح 25 ساله سیاه هل دهنده که به ضرب گلوله کشته شد و پس از مواجه شدن با دو مردان سفید در خیابان های حومه در Glynn شهرستان است. صبح روز سه شنبه یک عکس از Arbery نهایی برخورد was posted آنلاین, باعث Gov. برایان کمپ (R) به تعهد کمک از دولت در اجرای قانون "برای اطمینان در خدمت عدالت است." Durden پذیرفته کمک گرجستان دفتر تحقیقات.

دو مرد که متوقف Arbery گرگ McMichael, 64 و 34 ساله و پسر تراویس McMichael گفت: پلیس به آنها مشکوک او مسئول یک سری نمیتوانیم مسلح خود و به دنبال او را در کامیون خود را. این ویدئو نشان می دهد Arbery دویدن پایین خیابان های مسکونی در Satilla سواحل محله فقط در خارج از نیوبرانزویک, تلاش برای اجرا در اطراف کامیون مسدود کردن مسیر خود را و سپس ظاهرا کشتی بیش از یک تفنگ ساچمهای برگزار شده توسط تراویس McMichael. سه عکس از کار اخراج شدند و Arbery تلاش برای فرار از سقوط چند پا بعد هرگز به بهبود می یابند.

پلیس تا به حال دسترسی به این ویدئو پس از Feb. 23 و GBI قبل از ذکر Durden درخواست برای کمک توییتی جمعه که آن را بررسی چگونه تصویری به دست می آمد به عموم مردم منتشر شد از طرف Glynn اداره پلیس شهرستان. گرگ McMichael کار کرده بود برای Glynn پلیس شهرستان به مدت هفت سال قبل از پیوستن به نیوبرانزویک دفتر دادستان منطقه به عنوان یک محقق. او به تازگی بازنشسته شد.

Durden سوم دادستان اختصاص به مورد. نیوبرانزویک دادستان منطقه Jackie Johnson recused خودش و بعد دادستان جورج Barnhill گفت: پلیس که به اتهام موجه نیست زیرا تصویری پشتیبانی گرگ McMichael ادعای پسر خود را عمل کرده و مطابق با دولت و شهروند را بازداشت و دفاع از قوانین زمانی که او Arbery, نیویورک تایمز گزارش با استناد به اسناد و مدارک. Barnhill سپس recused خود را چون پسر خود کار کرده بود با گرگ McMichael در D. A. ،

"این است که قتل" S. Lee مریت یک وکیل برای Arbery خانواده در بیانیه ای گفت. "مجموعه ای از حوادث دستگیر شده در این ویدیو تایید آنچه که همه شواهد نشان داد قبل از انتشار آن است." هیچ grand داوران نامیده خواهد شد در گرجستان حداقل تا 12 ژوئن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. پیتر وبرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب