گرجستان مرد که گفته می شود استفاده می شود نژادی لکه دار پس از تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery

شواهد نشان داد در دادگاه روز شنبه در قتل Ahmaud Arbery مدعی است که این جوان سیاه شد و بارها و بارها در جعبه تو

توسط PATRIS-FUN در 15 خرداد 1399

شواهد نشان داد در دادگاه روز شنبه در قتل Ahmaud Arbery مدعی است که این جوان سیاه شد و بارها و بارها در جعبه توسط دو کامیون وانت به عنوان او به شدت در تلاش برای فرار.

گرجستان دفتر تحقیقات می گوید: عامل یک مرد سفید و سپس او را به ضرب گلوله در قفسه سینه از سه عکس با pump-action shotgun. عامل ریچارد شماره شهادت دادند که راننده دوم وانت Roddie برایان گفت: Travis McMichael پس از آن بود بیش از Arbery بدن و گفت: یک نژادی لقب قبل از اینکه پلیس وارد شدند.

شواهد ارائه شده برای حمایت از اتهام قتل علیه McMichael و پدرش گرگ McMichael و همچنین برایان. آن را نیز می تواند عامل به تحقیقات فدرال به این که آیا جرم و جنایت نفرت اتهامات موجه.

سه مرد به نظر می رسد از طریق لینک ویدئو از زندان برای خود محتمل-علت شنوایی پس از یک هفته خشونت در آمریکا بیش از اجرای قانون تعصبات در برابر قربانیان رنگ.

گرگوری McMichael چپ و پسرش تراویس McMichael ژست برای عکس رزرو پس از بازداشت آنها بودند گرجستان دفتر تحقیقات. (Glynn County Sheriff از طریق بی بی سی)

جسی ایوانز منصوب به ویژه دادستان در این مورد گفت: Arbery "بود و تعقیب شکار کردن و در نهایت اعدام" بر اساس شواهد و تیم او در حال حاضر خواهد بود.

Glynn شهرستان دادرس قاضی والاس E. Harrell برنامه ریزی شده در این جلسه برای تعیین اینکه آیا مقامات شواهد کافی از قتل در Arbery کشتن به ارسال پرونده به دادگاه است.

اتهامات منجر به پس از تصویری عمومی شد

Arbery کشته شد Feb. 23 پس از یک پدر و پسر مسلح خود و به تعقیب هنگامی که آنها کشف 25 ساله مرد سیاه و سفید در حال اجرا در محله خود فقط در خارج از شهرستان بندر Brunswick.

آن نیست تا زمانی که ممکن است 7 که گرگ McMichael, 64 و تراویس McMichael, 34 بودند به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله. خود بازداشت آمد و دو روز پس از تلفن همراه تصویری از تیراندازی به بیرون درز آنلاین و هم زده یک اعتراض ملی.

تماشا کنید: تظاهرات خواستار عدالت برای Arbery, مارس 9:

معترضان خیابان ها در گرجستان در چه بوده است Ahmaud Abery 26 تولد. دو مرد دستگیر شده اند و اتهام در ارتباط به او تیراندازی مرگبار. 2:05

همسایه که فیلم برداری این ویدئو 50 ساله ویلیام (Roddie) Bryan دستگیر شد بعد از آن در ماه مه به اتهام قتل جنایت و به طور غیر قانونی با استفاده از یک وسیله نقلیه به تلاش برای محدود و بازداشت Arbery.

گرجستان قانون تعریف جرم قتل به عنوان قتل ناشی از کمیسیون زمینه ای جنایت. آن نیازی نیست که به قصد کشتن. حداقل مجازات حبس ابد با احتمال آزادی مشروط.

خانواده می گوید Arbery بود برای تنه زدن

تا حد زیادی به تظاهرات مسالمت آمیز پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس Breonna تیلور در Louisville, Ky., و Arbery منجر به شیوع خشونت در بسیاری از شهرهای بزرگ از جمله آتلانتا.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ وعده داده شده "قوی دولت در اجرای قانون حضور" در منطقه نیوبرانزویک پنج شنبه همزمان با دادگاه.

دفاع وکلای درخواست جلسه به دادستان نشان می دهد که آیا آنها علت احتمالی را به اتهام مردان با قتل است.

گرگ McMichael گفت: پلیس پس از تیراندازی در ماه فوریه که او مشکوک Arbery از ارتکاب نمیتوانیم در این محله است. او گفت: Arbery حمله پسر خود را قبل از ضربه بودن.

Arbery خانواده گفت که او صرفا از دویدن. سابق دبیرستان بازیکن فوتبال زد به در شکل باقی بماند و زندگی در حدود سه کیلومتر از زیربخش جایی که او کشته شد. مادرش گفت که او برنامه ریزی شده برای شروع به دانشکده فنی در پاییز برای تبدیل شدن به یک برق.

دفاع وکیل را برای هر دو McMichaels باید گفت بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد آنچه که منجر به تیراندازی و هشدار داده اند در برابر عجله برای قضاوت. یک وکیل برای بریان کرده است گفت که او صرفا یک شاهد Arbery مرگ است.

هر سه متهم باقی می ماند صالحی: در Glynn شهرستان است. متفاوت قاضی باید تصمیم بگیرید که آیا اجازه می دهد تا آنها را به رایگان در اوراق قرضه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب