گرجستان پست الکترونیکی-در رای گیری مسائل ممکن است سمت چپ هزاران رای Uncounted: انتخابات

Faulty نرم افزار و یا ضعیف کالیبره رای نامزدها اسکنر استفاده می شود به تعداد پست در برگه های رای در این هفته پر هرج و مرج گرجستان اولیه ممکن است مانع از هزاران رای از شمارش انتخابات و رای گیری یکپارچگی فعالان می گویند.

این موضوع مشخص شد حداقل در چهار شهرستان دکالب, Morgan کلارک و چروکی به گفته مقامات که کشف آنها از جمله فعالان که باید شکایت دولت به اتهام انتخابات سوء مدیریت.

“واقعیت آن است که در چند استان ها به من می گوید که آن را احتمالا سیستمیک” گفت: Richard DeMillo یک Georgia Tech دانشمند کامپیوتر است که برای شهادت شاکیان به دلیل یکسان اسکنر و نرم افزار مورد استفاده قرار گرفت به تعداد همه رای غایب در سراسر کشور. DeMillo گفت: تنها راه برای مطمئن است که از طریق ممیزی.

بالا گرجستان رای گیری رسمی رای گیری اجرای مدیریت گابریل استرلینگ روز جمعه گفت که او تا به حال دیده می شود هیچ مدرکی در عین حال از این موضوع و آن را دشوار است به این باور گزارش “یک فعال شرح آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین است.”

“این فعالان که تبر به عمل خرد کردن یا اسیاب,” او گفت:.

نزدیک به 1.1 میلیون گرجی رای دادند از طریق پست به صورت مقدماتی که تا به حال به تاخیر افتاده است دو بار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

فرد در رای گیری روز شنبه بود احاطه شده توسط آبشاری شکست. رای دهندگان منتظر تا پنج ساعت به بازیگران برگه های رای در برخی حوزه های رأی گیری با توجه به مشکلات تجهیزات نظرسنجی کارگر unfamiliarity با یک سیستم رای گیری جدید و اجتماعی فاصله اقدامات انجام شده از آنجا که از virus. بسیاری از رای دهندگان نیز نشان داد تا به رای دادن در فرد به دلیل رای غیابی آنها درخواست هرگز وارد شده از طریق پست.

اسکنر و رای گیری مارک دستگاه مورد استفاده در تمامی 159 گرجستان شهرستانهای شنبه بخشی از رای گیری تجهیزات بسته دولت برای خریداری $120 میلیون دلار از قلمرو سیستم های رای گیری پس از یک قاضی فدرال دستور داد آن را به قراضه منسوخ غیر قابل اعتماد سیستم.

در پس از انتخابات بررسی جمعه, انتخابات, پانل در هر چهار شهرستان شناسایی شده ثبت نشده آرا در حالی که بررسی رای, تصاویر پرچم های رای شمارش اسکنر نرم افزار برای ناهنجاری.

در Morgan County جمهوری خواه و سلطه و فقط در جنوب شرقی آتلانتا اعضا کشف حداقل 20 رای در اسکن رای گیری تصاویر است که این برنامه تا به حال ثبت نشده گفت: Jeanne Dufort یک دموکرات در پانل. او گفت: آن را به نظر می رسد رای به ثبت نام نیست چون بیضی که قرار بود پر شد و به جای بررسی و یا با X مشخص شده است.

هر سه اعضا توافق کردند به اضافه کردن ثبت نشده آرا به الکترونیکی شمارش گفت: Dufort. اما روز پنج شنبه در شهرستان انتخابات هیئت مدیره رای دادند 3-2 به ممیزی بقیه تقریبا از 3000 رای گیری غایب است. دو نفر دیگر از اعضا هم جمهوری خواهان بازگشت نیست ایمیل ها و تماس های تلفنی به دنبال نظر.

“این است که یک سر-در-این-شن و ماسه رویکرد” Dufort شکایت کرده است.

در Clarke County, رای, بررسی روزنامه نگار آدم شرلی برآورد حداقل 30 رای از حدود 300 پرچم برای ناهنجاری حال رای که “این سیستم تا به حال مشخص نیست در همه است که تا به حال پردازش نیست در همه.”

شرلی یک دموکرات توصیه می شود یک بررسی همه 15,000 غیابی.

در یک ایمیل جمعه به همکار اعضای هیئت مدیره شهرستان انتخابات رئیس هیئت مدیره جسی ایوانز گفت: این مشکل باید خطاب قبل از نتایج تایید شده است.

او به نقل شرلی عنوان کرد و گفت: “این فقط ممکن است اما احتمال دارد که در یک رای گیری که رای دهندگان تا به حال به وضوح اما نه به طور کامل مشخص شده رای خود را نمی خواهد که در آن شمارش آرا توسط نرم افزار” و این که او ناراحت شد نرم افزار نیست پرچم uncounted رای.

“ما تنها متوجه آنها با شانس محض همانطور که ما داوری دیگر پرچم مسابقات در آراء” شرلی نوشت: به Evans.

در Cherokee County, مشکل شناسایی شد و در کمتر از 5 ٪ از پرچم برگه های رای گفت: یک انتخابات رسمی صحبت کرد که در وضعیت آنها نمی تواند بیشتر شناسایی با استناد به ترس از آزار و اذیت سیاسی. این مقام گفت: تعداد پرچم آرا در صدها.

در دکالب شهرستان, بررسی, عضو پانل الیزابت برنز برآورد پیدا کردن بین 20-50 uncounted آرا در 530 پرچم برگه های رای و گفت: تیم او تا به حال تا کنون تنها بررسی نیمی از آن از 100,000 غیابی. مانند شرلی او گفت که تیم او تا به حال تصادفا این مسئله است. او گفت: او تعجب اگر سایر استان ها شد و حتی از آن آگاه است.

“شاید نه همه شده است به عنوان کامل به عنوان ما و متوجه این” او گفت:.

“تشخیص این مشکل عمده بود تنها به دلیل سخت کوش شهروند نظارت. مقامات متهم به وظیفه به طور کامل تست تجهیزات بی پروا موفق به مسئولانه انجام این کار و یا به ممیزی آن گفت:” مرلین, علامت, مدیر اجرایی ائتلاف برای حکومت داری خوب است که خواهان در دادگاه که دولت قراضه انتخابات مارک دستگاه.

Dominion سخنگوی کی Stimson ارجاع سوالات به دولت اما یک ایمیل به در گفت که شرکت “سیستم های طراحی شده برای پشتیبانی قوی پس از انتخابات ممیزی و ما از آنها به عنوان بهترین عمل توصیه شده برای انتخابات است.”

استرلینگ امور خارجه گفت: مقامات در حال حاضر به نظر ممیزی اگر merited.

رای گیری کارشناس امنیت Harri Hursti گفت: ناکافی پیش از انتخابات تست ممکن است علت این مسئله است. ثابت می تواند به عنوان ساده به عنوان تنظیم تنظیمات کنتراست در تصویر-گرفتن نرم افزار. یا آن را می تواند متفاوت برنامه نویسی موضوع است.

دومینیون انتخابات سیستم استفاده می شود در روز سه شنبه اختصاصی است. Hursti گفت: آن را هرگز در معرض مستقل بررسی امنیت.

آن, اما, تکذیب صدور گواهینامه تگزاس که ذکر شده “چند سخت افزار و نرم افزار مسائل مربوط به” شناسایی شده توسط دولت منصوب بازرسان. آنها به استناد یک مجتمع فرآیند نصب و راه اندازی و یکی به نام مجموعه “شکننده و مستعد خطا است.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>