گرجستان هیئت منصفه در نظر گرفتن اتهامات به عنوان تصویری از تیراندازی مرگبار از مرد سیاه و سفید منتشر شد

گرجستان دادستان روز سه شنبه گفت که او می خواهد یک هیئت منصفه برای تصمیم گیری اگر اتهامات جنایی در حال موجه در مرگ یک مرد به ضرب گلوله پس از یک تعقیب توسط مردان مسلح که بعدها به پلیس گفت که آنها او را مشکوک بودن یک سارق است.

Ahmaud Arbery, 25 کشته شد در فوریه. 23 در یک محله خارج ساحلی بندر, شهرستان Brunswick. هیچ کس دستگیر شده و یا متهم در این مورد باعث اعتراض از محلی NAACP و دیگران. Arbery سیاه بود و مردانی که او را تعقیب سفید هستند.

“من می خواهم انجام دهید این است که عدالت برای پسر من گفت:” مارکوس Arbery را کشته پدر که معتقد است او از دویدن زمانی که او کشته شد. “این وحشتناک است. این می تواند اتفاق می افتد به کسی بچه.”

اعلام کرد که یک هیئت منصفه بررسی پرونده به عنوان یک وکیل برای Arbery مادر ارسال شده در تلفن همراه ویدئو در توییتر که او گفت: نشان می دهد که تیراندازی. “این است که قتل” وکیل لی مریت گفت.

“آقای Arbery به حال مرتکب هیچ جرم و هیچ دلیلی برای این مردان به باور آنها تا به حال حق را به متوقف کردن او را با سلاح و یا به استفاده از نیروی مرگبار در پیشبرد غیر قانونی خود اقدام به توقف” گفت: در بیانیه ای که توسط مریت که نشان دهنده Arbery را واندا کوپر.

تام داردن خارج دادستان اختصاص داده شده به بررسی این مورد گفت: او قصد دارد به یک هیئت منصفه شنیدن شواهد در تیراندازی. که نمی خواهد اتفاق می افتد برای بیش از یک ماه به گرجستان دادگاه باقی می ماند تا حد زیادی بسته به دلیل coronavirus حداقل تا ژوئن 13.

“من بر این عقیده هستم که این مورد باید ارائه شده به هیئت منصفه از Glynn شهرستان برای بررسی اتهامات جنایی در برابر کسانی که در مرگ آقای Arbery,” Durden گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

مبارزه و به دنبال آن صدای شلیک گلوله

رسیده به گوشی Durden گفت: نه بازداشت شده در ارتباط با تیراندازی. او کاهش یافته است به آنچه اتهامات او را یک هیئت منصفه در نظر بگیرید.

تلفن همراه ویدئو در ابتدا نوشته شده توسط Brunswick ایستگاه های رادیویی نشان می دهد یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا در سرعت دویدن در سمت چپ یک جاده دو خط. یک کامیون پارک شده در جاده ها جلوتر از او با یک مرد در وانت تخت و دیگری ایستاده در کنار باز کردن درب سمت راننده.

دونده عبور از جاده به تصویب وانت در سمت مسافر و سپس عبور در جلوی کامیون. یک گلوله برای تلفن های موبایل و ویدیو نشان می دهد دونده دست و پنجه نرم کردن با یک مرد در خیابان بیش از آنچه به نظر می رسد به یک تفنگ یا تفنگ. یک شات دوم شنیده می شود و دونده دیده می شود مشت زدن به مرد. یک سوم شات از کار اخراج شده است در نقطه ای خالی محدوده. دونده staggers چند پا می افتد و رو به پایین.

“من فکر می کنم تصویری است بسیار روشن است که آنها در کامیون با اسلحه, شکار او گفت:” بنیامین Crump یک وکیل برای Arbery پدر. “من نمی دانم چه بیشتر شما نیاز به ایجاد یک بازداشت.”

Durden کاهش یافته است به نظر سه شنبه زمانی که دادستان بود پرسید: اگر او می تواند بررسی کنید که این ویدئو نشان داد عکسبرداری از Arbery.

بایدن خواستار پروب

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن اظهار نظر در این ویدئو در روز سه شنبه خواستار یک “کامل و شفاف بررسی است.”

“ویدیو روشن است: Ahmaud Arbery کشته شد در خون سرد” گفت: بایدن. “قلب من می رود به خانواده اش که شایسته عدالت و استحقاق آن را در حال حاضر. این زمان برای یک, سریع, کامل و شفاف رسیدگی به قتل او.”

با توجه به حادثه گزارش ظ توسط Glynn شهرستان پلیس Arbery به ضرب گلوله کشته شد Feb. 23 پس از دو خال خال او را در حال اجرا در محله خود و مسلح خود را با اسلحه قبل از گرفتن یک کامیون به دنبال او. گرگوری McMichael پلیس گفت که او و پسر بالغ تراویس فکر کردم مرد جوان همسان کسی گرفتار در دوربین های امنیتی ارتکاب اخیر شکستن در محله.

با توجه به پدرش Arbery زندگی نمی کنند به دور از Satilla سواحل محله که در آن McMichaels به تعقیب پس از لکه بینی او که بعد از ظهر.

گزارش پلیس می گوید: گرگوری McMichael گفت ماموران او و پسرش اولین تلاش برای متوقف کردن Arbery با فریاد “Stop, stop, ما می خواهم به صحبت کردن با شما!”

McMichael گفت که پسرش رو از کامیون و سپس Arbery “شروع به خشونت حمله” او و “دو مرد و سپس شروع به مبارزه با بیش از تفنگ ساچمهای” پلیس گزارش می گوید.

گزارش پلیس می گوید: گرگوری McMichael تبدیل Arbery بر روی پشت خود را به دیدن اگر او مسلح بود — اما گزارش نمی گوید که آیا او تا به حال یک سلاح یا نه.

مرکز قانون فقر جنوب یک آلاباما مبتنی بر حقوق مدنی گروه درخواست کرده است وزارت دادگستری ایالات متحده در بررسی.

شماره تلفن های ذکر شده برای گرگوری McMichael قطع شده است. آسوشیتد پرس می تواند بلافاصله پیدا کردن یک تلفن لیست برای تراویس McMichael.

Jackie Johnson, دادستان منطقه برای Glynn شهرستان recused خودش از این مورد به دلیل گرگوری McMichael مشغول به کار به عنوان یک محقق در دفتر او. بازنشسته و از یک سال پیش.

گرجستان دفتر تحقیقات گفت: در یک توییت در روز سه شنبه آنها خواسته شده است به تحقیق در این مورد و نیز به دنبال تهدید Glynn پلیس شهرستان دریافت کرده اند و همچنین به عنوان “انتشار ویدئو.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>