گرجستان فرماندار ناودان برای دانستن افراد بدون علامت می تواند از انتقال ویروس

گرجستان پناهگاه در محل منظور منتشر خواهد شد روز شنبه و رفتن به اثر روز بعد اما دولت فرماندار گرفتن گرما برای خود توجیهی برای توسل به اندازه گیری.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اعلام کرد: این پناهگاه در محل سفارش در روز چهارشنبه و دستور داد مدارس تعطیل برای بقیه ترم.

کمپ قبلا مقاومت خواستار ایالت سفارش برای تمام گرجی به ماندن در خانه و گفت: کسانی که تصمیم گیری در بهترین سمت چپ به دولت های محلی. نتیجه این شده است یک درهم آمیخته از احکام است که می تواند به طور گسترده ای متفاوت است و حتی در میان جوامع همسایه.

کمپ جمهوری گفت: دولت تا به حال به تهاجمی تر با مدل نشان گرجستان نیاز به زمان بیشتری برای آماده شدن برای رسیدگی به بیماران مبتلا به ویروس است.

او همچنین گفت: ارشاد از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) — که مقر آن در گرجستان — که مردم می تواند گسترش ویروس زودتر از آنچه قبلا تصور حتی زمانی که آنها تا به حال هیچ نشانه یک “بازی-changer.”

“آن دسته از افراد شده است می تواند آلوده کردن مردم قبل از آنها تا به حال احساس بد است. خوب ما نمی دانیم که تا 24 ساعت گذشته گفت:” ظاهرا به همچنین مراجعه به گرجستان عمومی کمیسیون بهداشت و درمان کاتلین Toomey.

یک op-ed اواخر روز چهارشنبه منتشر شده در مجله آتلانتا قانون اساسی گفت: “این استدلال فریبنده. مقامات بهداشت تا به حال ابراز نگرانی کرد که این ویروس می تواند منتقل می شود این راه.”

در حالی که مطالعات اولیه در اصطلاح قبل از علامت مردم فقط شروع به منتشر شده در روزهای اخیر این احتمال شده است به طور گسترده ای گزارش شده از جمله در ایالات متحده برای چند هفته.

دموکرات ویرجینیا کنگره دان بیر پاسخ به کمپ نظرات توییتی یک چنین گزارش سی ان ان از اواسط ماه مارس که شامل نظرات به بدون علامت انتقال از CDC مدیر دکتر رابرت Redfield.

در مصاحبه روز شنبه با یک ایستگاه رادیویی در آتلانتا Redfield گفت که 25 درصد از افراد آلوده ممکن است بدون علامت فکر آن روشن نیست آنچه که برآورد شده بود بر اساس, و یا اگر آن را شامل افرادی که قبل از علامت یا بعد از علامت.

کریس مورفی سناتور دموکرات از کنتیکت گفت: در توییتر پست در روز پنج شنبه که کمپ را برگشت برجسته شکست ایالات متحده آمریکا در واکنش به بیماری همه گیر.

“این است که چرا ما نیاز به یک آزمون ملی, ردیابی و قرنطینه برنامه گفت:” مورفی. “از آنجا که فرمانداران و شهرداران نیست کارشناسان بهداشت عمومی و کمپ نیست به تنهایی و در مجموع سوء تفاهم علم و اشتباه مهلک به عنوان یک نتیجه.”

گرجستان شهرستان یکی از 1st روستایی نقاط داغ

در حالی که COVID-19 ویروس شروع به گسترش آن در آمریکا تا حد زیادی در مراکز شهری روستایی جنوب غربی بخش از کمپ دولتی یکی از موارد استثنا.

قمر Putney بیمارستان یادبود در آلبانی شده است هولناک با ده ها تن از بیماران با علائم کروناویروس.

سی و یک نفر با این ویروس فوت کرده اند در قمر Putney از چهارشنبه. اطراف Dougherty County دارای 490 دولت coronavirus مورد دوم تنها به Fulton County, که در آتلانتا واقع شده است و با توجه به وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است. Dougherty County جمعیت در اطراف 95,000 مردم در حالی که Fulton را فقط بیش از یک میلیون نفر است.

مقامات دولتی قبلا گفت: در Dougherty مرتبط ممکن است به خارج از کشور بازدید کننده به یک مراسم تشییع جنازه برگزار شد و در شهرستان ها است.

برای اولین بار قمر Putney در روز سه شنبه منتشر شد یک بیمار که تست مثبت برای این ویروس بوده و در ونتیلاتور در بخش مراقبت ويژه. کارکنان بیمارستان صف راهرو به عنوان بیمار به رهبری بعد از چند هفته در ICU دکتر گفت: Steven آشپزخانه افسر ارشد پزشکی در بیمارستان.

“تشویق میکنند. آنها گریه” آشپزخانه گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. “این یک رویداد است که ما امیدوار است برای رفتن به تکرار نه تنها در قمر Putney, اما در سراسر هر بیمارستان که ما می بینیم.”

سازمان دیده بان l ایالات متحده مسابقه به توسعه COVID-19 واکسن:

Dr. Anthony Fauci می گوید ایالات متحده آمریکا است که در مسیر به یک COVID-19 واکسن در آینده 12 تا 18 ماه 1:46

کمپ را خبر آمد که تعدادی از موارد در دولت صعود چهار شنبه به بیش از 4,700 با مرگ و میر در 154.

کمپ پناهگاه در محل منظور گسترش تا آوریل 13. دو تن دیگر از فرمانداران جنوب بود که در برابر ایالت اقامت-صفحه اصلی سفارشات — فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز — صادر مشابه سفارشات در همان روز.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>