گرجستان دادستان کل درخواست تحقیقات فدرال به Ahmaud Arbery قتل

گرجستان دادستان کل در روز یکشنبه درخواست تحقیقات فدرال به دست زدن به مرگ Ahmaud Arbery یک مرد سیاه و سفید که مقامات ایالات متحده می گویند درگذشت در دست دو مرد سفید را به عنوان او را از طریق یک محله است.

در انتشار اخبار دادستان کل کریستوفر Carr گفت که او تا به حال به طور رسمی خواسته وزارت دادگستری ایالات متحده به رهبری ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوبی از گرجستان بابی کریستین برای انجام این تحقیقات به چه Arbery مرگ به کار گرفته شد.

“ما متعهد به کامل و شفاف بررسی چگونگی Ahmaud Arbery مورد به کار گرفته شد از ابتدا” Carr گفت. “خانواده, جامعه و دولت گرجستان شایسته پاسخ و ما را با دیگران در اجرای قانون در سطح فدرال و ایالتی برای یافتن پاسخ آن.”

ملی خشم بیش از این مورد دارای عقاید هفته گذشته پس از ظاهر که به نظر می رسد نشان می دهد که تیراندازی.

در ضمن 20 سال دستگیر شد, در گرجستان روز یکشنبه پس از رسیدگی به یک تهدید آنلاین ساخته شده در برابر مردم معترض Arbery کشته شدند.

سازمان دیده بان | تظاهرات در گرجستان فراخوان عدالت برای Ahmaud Arbery:

معترضان خیابان ها در گرجستان در چه بوده است Ahmaud Abery 26 تولد. دو مرد دستگیر شده اند و اتهام در ارتباط به او تیراندازی مرگبار. 2:05

گرجستان دفتر تحقیقات (GBI) در انتشار اخبار گفت که Rashawn اسمیت گرفته شده بود را بازداشت در نیمه راه Ga., یک شهر در حدود 80 کیلومتری شمال نیوبرانزویک., که در آن Arbery کشته شد.

پیش از آن در روز GBI گفته شده آگاه از Facebook پست که شامل یک تهدید برای آینده اعتراضات مربوط به Ahmaud Arbery. ما به طور جدی در حال بررسی این وضعیت و ارائه خواهد شد مربوط به روز رسانی به عنوان لازم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>