گرجستان دادستان کل می پرسد برای تحقیقات فدرال از Ahmaud Arbery مورد

(آتلانتا) — گرجستان دادستان کل در روز یکشنبه خواسته وزارت دادگستری ایالات متحده به منظور دست زدن به کشتار Ahmaud Arbery یک مرد سیاه و سفید که مقامات می گویند که دنیا در دست دو مرد سفید را به عنوان او را از طریق یک محله.

Arbery ضرب گلوله کشته شد Feb. 23. هیچ دستگیری ساخته شد تا در این ماه پس از ملی خشم بیش از این مورد دارای عقاید هنگامی که ظاهر که به نظر می رسد نشان می دهد که تیراندازی.

“ما متعهد به کامل و شفاف بررسی چگونگی Ahmaud Arbery مورد به کار گرفته شد از ابتدا” دادستان کل کریس کار در بیانیه ای گفت. “خانواده, جامعه و دولت گرجستان شایسته پاسخ و ما را با دیگران در اجرای قانون در سطح فدرال و ایالتی برای یافتن پاسخ آن.”

مدت کوتاهی پس از این ویدئو را نشت گرگوری McMichael, 64, و پسرش تراویس McMichael, 34 دستگیر شدند و به اتهام قتل و تشدید حمله. دستگیری آمد ساعت پس از مقامات خواسته GBI برای شروع بررسی است. این درخواست قبلا در دست مقامات محلی است.

پدر و پسر گفت: آنها فکر Arbery همسان ظاهر دزدی مشکوک که به آنها گفته شده بود ثبت شده در دوربین های نظارت برخی از زمان قبل از.

Arbery را واندا جونز کوپر گفت: او فکر می کند او 25 ساله و پسر سابق دبیرستان بازیکن فوتبال فقط دویدن در محله قبل از او کشته شد.

روز شنبه GBI تایید کرد که از آن به دست آمده است عکس های دیگر از تصویری که ممکن است نور را در این مورد است. The Atlanta Journal-Constitution فیلم منتشر شده از دوربین های نظارت در نیوبرانزویک خانه در نزدیکی جایی که Arbery به ضرب گلوله کشته شد که نشان می دهد کسی که به نظر می رسد Arbery راه رفتن به خانه در حال ساخت است. Arbery سپس برگشتم و دویدم پایین خیابان. شخص دیگری می آید در سراسر خیابان را از سایت ساخت و ساز و پس از آن یک وسیله نقلیه درایوهای دورتر پایین خیابان در نزدیکی جایی که تراویس McMichael زندگی می کند.

وکلای Arbery خانواده می گویند تصویری تقویت موقعیت خود را که Arbery چیزی اشتباه است و نشان می دهد که او مرتکب یک جنایت است. تحت گرجستان قانون کسی نیست قسم خورده افسر پلیس می تواند مورد جزئیات دستگیری و بازداشت شخص دیگری تنها در صورتی جرم است که متعهد در حضور دستگیری شهروند.

“Ahmaud اقدامات در این خانه خالی در حال ساخت به هیچ وجه جنایت تحت گرجستان قانون” به وکلای نوشت: در پست های رسانه های اجتماعی. “این ویدیو را تایید می کند که آقای Arbery قتل شد قابل توجیه نیست و این اقدامات از مردان که به دنبال او و در کمین او بودند غیر قابل توجیه.”

عدالت اجتماعی بازوی Jay-Z را Roc Nation سرگرمی شرکت در روز یکشنبه به نام در گرجستان مسئولان را به اقدام سریع در این مورد.

مقامات در گرجستان نیز می گویند که آنها تا به حال دستگیر a 20-year-old پس از بررسی های آنلاین و تهدید علیه مردم معترض کشتار Arbery.

گرجستان دفتر تحقیقات در روز یکشنبه گفت: پلیس ایالتی دستگیر Rashawn اسمیت و اتهام او با انتشار اطلاعات مربوط به terroristic عمل می کند. او را به زندان برده شد در نیمه راه یک شهر در حدود 50 مایل (80 کیلومتر) شمال نیوبرانزویک.

پیش از آن در روز GBI گفته است: “آگاه شده از یک Facebook پست که شامل یک تهدید برای آینده اعتراضات مربوط به Ahmaud Arbery.”

آن را بلافاصله روشن نیست اگر اسمیت به یک وکیل است که می تواند اظهار نظر در مورد اتهام است.

چند صد نفر اعتراض در مورد جمعه در نیوبرانزویک در نزدیکی محل که در آن Arbery بود به ضرب گلوله در فوریه. 23.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>