جورج فلوید را در جریان مراسم تشییع جنازه در هوستون

جورج فلوید بدن وارد در هوستون کلیسا سه شنبه برای یک مراسم تشییع جنازه خصوصی به دنبال دفن دربندی شش روز از عزاد

توسط PATRIS-FUN در 20 خرداد 1399

جورج فلوید بدن وارد در هوستون کلیسا سه شنبه برای یک مراسم تشییع جنازه خصوصی به دنبال دفن دربندی شش روز از عزاداری برای مردی که مرگ الهام جهانی حساب بیش از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

فلوید که 46 بود گذاشته خواهد شد و به استراحت در کنار مادر خود را در پرلند, Texas. در 25 مه به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر فشرده زانو در Floyd گردن مرگ مرد گریه برای مادرش.

در حالی که این سرویس خصوصی حداقل 50 نفر جمع شده بودند خارج چشمه ستایش کلیسا برای ادای احترام خود را.

"وجود دارد یک تغییر بزرگ در جریان است و همه به خصوص سیاه, راست, در حال حاضر باید یک بخشی از آن گفت:" Kersey Biagase که سفر بیش از سه ساعت از پورت Barre, لوئیزیانا, با دوست دختر خود Brandi Pickney.

زن و شوهر عینک تطبیق T-پیراهن او طراحی و چاپ با فلوید نام و عبارت "من نمی توانم نفس بکشم" کلمات او ادا قبل از مرگ

چندین افسر پلیس از دانشگاه جنوبی تگزاس نگهبانی در ورودی پناهگاه پوشیدن ماسک و همچنین چاپ با فلوید در حال مرگ کلمات. در طول تاریخ سیاه مدرسه در کنار هوستون پروژه مسکن که در آن فلوید بزرگ شدم.

اعضای دانشگاه جنوبی تگزاس اداره پلیس مکث در طول مراسم تشییع جنازه خدمات برای جورج فلوید در هوستون. (David J. فیلیپ/آسوشیتد پرس)

حدود 6000 نفر حضور داشتند و یک مکان یادبود دوشنبه در هوستون در حال انتظار برای ساعت تحت پخت خورشید برای ادای احترام خود را به فلوید که در بدن ذخیره کردن در یک کفش طلا-رنگ تابوت.

به عنوان نعش کش سوار دور 39 ساله دانیل Osarobo یک هوستون ساکن که مهاجرت از نیجریه شنیده میشد گفت: "بقیه در قدرت است. استراحت در صلح است."

"من متوقف شده توسط پلیس. من درک وضعیت. من فقط می توانید تصور کنید," گفت: Osarobo که با این نسخهها کار به عنوان یک مهندس در صنعت نفت و گاز. "اگر چه در آن بود به من ؟ اگر چه از آن من بود برادر ؟ اگر چه در آن بود ، اگر آن پسر من?"

کسانی که پرسش های بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید خواسته اند و نه فقط در هفته های اخیر اما برای چند دهه.

Rev. Al Sharpton, سمت چپ صحبت می کند با کوئینسی ماسون فلوید, پسر جورج فلوید قبل از مراسم تشییع جنازه روز سه شنبه در چشمه ستایش کلیسا در هوستون. (Godofredo A. وسقوز/هوستون کرونیکل از طریق AP)

چهار مینیاپولیس افسران متهم در ارتباط با فلوید مرگ که دستگیر شد در فیلم توسط تماشاگران.

فلوید از مرگ برانگیخته بین المللی تظاهرات و درو جدید توجه به درمان از آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالات متحده توسط پلیس و نظام عدالت کیفری. در دو هفته گذشته گسترده و قبلا غیر قابل تصور چیز جای گرفته اند: مؤتلفه مجسمه شده اند سرنگون ادارات پلیس در سراسر آمریکا به افکار, راه آنها گشت اقلیت محلات قانونگذاران باید بحث استفاده از زور در سیاست و سفید و سیاه و سفید و قهوه ای مردم را به حال ناراحت کننده, گاهی, گرم, بحث در مورد مسابقه در یک کشور است که قرار است به اطمینان حاصل شود فرصت های برابر برای همه است.

'ما به عدالت'

تماس برای پلیس اصلاحات نابود و لگدمال شده است تا در بسیاری از جوامع و افراد در سراسر جهان به خیابان آمده اند در همبستگی و گفت که اصلاحات و گفت و گو باید با متوقف فلوید مراسم تشییع جنازه.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در دیدار با فلوید خانواده چهار شنبه, با توجه به عکس ارسال شده در توییتر توسط کشیش Al Sharpton. بایدن ارائه خواهد شد پیام فلوید مراسم تشییع جنازه خدمات. قبلی خاطرات جای گرفته اند در مینیاپولیس و Raeford, N. C., نزدیکی جایی که فلوید متولد شد.

یک خواننده انجام شده توسط فلوید را در تابوت به عزاداران می رسند برای این سرویس در روز سه شنبه. (David J. فیلیپ/آسوشیتد پرس)

یادبود کشیده اند خانواده از قربانیان دیگر مشخصات بالا قتل که نام تبدیل شده اند خشکیده به امریکا مکالمات در مسابقه — در میان آنها اریک گارنر و مایکل براون Ahmaud Arbery و Trayvon Martin.

"این فقط لطمه می زند" گفت: Philonise فلوید جورج فلوید برادر گریه او به عنوان علامت برخی از نام خود را در خارج چشمه ستایش کلیسا. "ما عدالت است. ما آن را دریافت کنید. ما نمی خواهد اجازه دهید این درب نزدیک است."

به مدت 14 شب صدها نفر از هزاران نفر از مردم گرفته اند به خیابان ها در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و نابرابری.

شهرستانها تحمیل حکومت به عنوان برخی از این تظاهرات بودند بعد از خدشه دار اسپاسم آتش سوزی ضرب و جرح و سر و صدا-و-گرفتن حملات در کسب و کار. بیش از 10 ، 000 نفر دستگیر شده اند در سراسر کشور با توجه به گزارش های ردیابی شده توسط آسوشیتد پرس.

اما اعتراضات در روزهای اخیر شده است به شدت مسالمت آمیز و بیش از آخر هفته چندین ادارات پلیس به نظر می رسد به عقب نشینی از تاکتیک های تهاجمی.

در تعطیلات آخر هفته یک اکثریت مینیاپولیس شورای شهر اعلام کرد قصد خود را برای منحل کردن این شهر نیروی پلیس. این حرکت در واکنش به کشته شدن جورج فلوید توسط Derek چوین — یک عضو که به زور و به محلی دیگر موارد خشونت پلیس. امروز در مقابل سوز ما بحث در مورد رشد "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" جنبش است که می گوید: پوسته پوسته شدن پلیس بودجه و صرف پول در خدمات اجتماعی می تواند یک راه برای محافظت از غیر نظامی زندگی می کند. 28:33


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن