جورج فلوید مرگ و سابقه طولانی ایران در مینیاپولیس

تیاو ممکن است 25 مرگ جورج فلوید, 46, علائم یک فصل بیشتر در سابقه طولانی برای امریکا و برای مینیاپولیس است که این سایت از تظاهرات در روز پس فلوید مرگ است.

پس از فلوید بود که سیاه, درگذشت پلیس در بازداشت اطرافیان تصویری نشان داد که یک افسر پلیس به زانو در گردن او در مینیاپولیس تقاطع. ویدیو مطابقت ندارد اولیه پلیس-بخش اظهارات در مورد آنچه اتفاق افتاده و منجر به شلیک چهار افسر پلیس درگیر در بازداشت است. که این قسمت اتفاق افتاد در مقابل افت جهانی و همه گیر است تنها به اوج دیرینه تنش های نژادی. نه تنها این ویروس به طور نامتناسبی آمریکایی های آفریقایی تبار, اما ای اداره اجراي اجتماعی فاصله در شهرستانها در سراسر کشور نیز به طور نامتناسبی تحت تاثیر آمریکایی های آفریقایی تبار.

فلوید مرگ نیز “می افتد در یک بزرگتر الگوی” درگیری میان پلیس و ساکنان در جوامع است که “راه می رود به دوره بازسازی زمانی که بسیاری از ادارات پلیس ایجاد شد برای نظارت سیاه جوامع و کنترل و اصطبل بزرگ سیاه و جمعیت می گوید:” Keith A. Mayes, استاد آفریقایی های آمریکا و آفریقا مطالعات در دانشگاه مینه سوتا, شهرهای دوقلو.

اما در حالی که مشکل ملی است, مینیاپولیس ويژه خود را دارد تاریخ را با این موضوع است. چند چنین برخوردهایی وجود دارد کمک سوخت های سیاه زندگی مهم جنبش است. در سال 2019 مینیاپولیس شد رتبه چهارم بدترین منطقه مترو در ایالات متحده برای آمریکایی ها و شهرستان است که به شدت تفکیک شده. اتهام نژادپرستی پلیس نیز سازگار مسئله برای شهر است.

درک چگونه همه چیز آنقدر تنش در مینیاپولیس نیاز به آشنایی با تاریخچه این شهر نژادی, جغرافیا می گوید کیرستن Delegard یک مورخ و مدیر نقشه برداری تعصب یک دانشگاه مینه سوتا پروژه ای است که رسم شده است این مکان از نژادی, پیمان, بند قانونی وارد شده به اموال و اعمال آن محفوظ است که زمین برای استفاده انحصاری با مردم است.

“مینیاپولیس ندارد به خصوص تفکیک نژادی که پیمان برای اولین بار معرفی شد و در سال 1910; آنها پیشگیرانه قرار داده و به محل قبل از مردم سیاه و سفید زندگی می کردند در مینیاپولیس در اعداد بزرگ” Delegard می گوید. “شما 2,700 آمریکایی های آفریقایی تبار در شهر زندگی می کنند در سال 1910 و [سپس] 30,000 نژادی پیمان نامحدودی شهرستان به مطمئن شوید که تمام این سرزمین هرگز نمی تواند اشغال شده توسط مردم که نیست سفید است. پس از آنها تا به حال شده است در محل برای 30 سال به شهرستان تبدیل شد به شدت تفکیک شده و افرادی که نبودند سفید بودند مرتب به فقط تعداد انگشت شماری از بسیار کوچک محله.”

کسانی که کوچک محله شامل یکی در نزدیکی تقاطع 38 خیابان و خیابان های شیکاگو در مینیاپولیس که در آن افسر به زانو در Floyd و جایی که پس از آن تظاهرات صورت گرفته است. این منطقه در نزدیکی در طول تاریخ شده است شناخته شده به عنوان یک مرکز برای زندگی طبقه متوسط و طبقه کارگر جوامع است. فقط غرب این محله مرکز تجاری قدیمی در سمت جنوب. این است خانه را به آفریقایی-آمریکایی روزنامه نگاران و پزشکان و وکلا و همچنین NAACP رئیس جمهور, مهم, سیاه کلیساها و برخی از شاهزاده پیر stomping زمینه.

“مانند هر محله سیاه و سفید در کشور می باشد و موضوع به پلیس و انواع بسیار متفاوت از شیوه های پلیس از عمدتا سفید محله یک زن و شوهر از بلوک های دور,” او می گوید. “هنگامی که شما را به لبه های آن محله وجود دارد گرایش به بیشتر تحت اللفظی پلیس و بیشتر مشاجره بیش از که می تواند در فضای عمومی و آنچه که مردم انجام می دهند.”

بسیار تقاطع که در آن خشونت آمیز بازداشت صورت گرفت یکی از این لبه. در آن گوشه خواص اداره می شد نژادی پیمان. Delegard تحقیقات نشان می دهد این پیمان بودند و اغلب در محل قرار داده در مرزهای سیاه و سفید محله, در تلاش برای جلوگیری از جمعیت.

“حتی اگر 38 و شیکاگو در حال حاضر دیده نمی شود که آشکارا فضای سفید چه این پیمان نشان می دهد این است که این تقاطع همواره یک نقطه از مشاجره. ‘که فضای این است ؟ کی بود اینجا ؟ که نمی توانید به اینجا ؟ و چه کسی به اجرای آن است؟'” Delegard زمان می گوید. “نژادپرستی ساختاری است که واقعا پخته به جغرافیای این شهر و به عنوان یک نتیجه از آن واقعا نفوذ هر نهاد در این شهرستان است.”

پنجاه سال پس از نژادی پیمان در جای خود قرار گرفتند در مینیاپولیس در اوایل قرن 20 این نوع از نژادپرستی موضوع تظاهرات در سراسر کشور به عنوان جنبش حقوق مدنی مبارزه برای دسترسی برابر به مسکن.

Mayes می گوید تظاهرات زیر جورج فلوید مرگ می تواند نسبت به سال 1967 قیام در جنوب مینیاپولیس در طول “گرم و طولانی تابستان 1967.” در حالی که تئوری های متعددی در مورد چگونه است که درگیری آغاز شده است, شایع ترین شامل یک درگیری بین ماموران پلیس و یک محله ساکن هستند. “من آرزو می کنم من می توانم به شما بگویم وجود دارد تفاوت بین 1960 و امروز وقتی که می آید به پلیس حوادث, اما آن را همان می گوید:” Mayes.

نمایشگاه مسکن عمل از سال 1968 ساخته نژادی پیمان غیر قانونی, اما راه های دیگر برای حفظ محله جمعیتی پدید آمده است. Delegard نقل از آزادراه 35W ساخته شده بود که در دهه 1960 و اجرا می شود بین مرکز شهر و حومه های جنوبی به عنوان مدرن مانع در سمت جنوب و سفیدتر, ثروتمند مناطق. سپس در سال 1969 کارآگاه پلیس و سیاسی تازه وارد چارلز Stenvig شهردار انتخاب شد بر روی پلت فرم “را دستبند خاموش پلیس” تبدیل شدن به یکی از اولین به اصطلاح “نظم و قانون” شهرداران در کشور است. در حال حاضر قدرتمند اداره پلیس شد و حتی قوی تر.

و این اثرات در حال حاضر غیر قانونی نژادی پیمان هنوز هم می تواند دیده می شود امروز.

“مکان بر روی نقشه که در آن ما در بر داشت نژادی این محدودیت هنوز هم whitest نقاط شهر امروز می گوید:” Delegard. “تحقیقات ما نشان می دهد که وجود دارد این دغدغه و با اطمینان از این شهر می ماند تمام سفید. نژادی ترکیب محله ما امروز ایجاد شد به عمد ساخته شده در طول زمان. این سفت و سخت مرزهای نژادی بودند اجرا از طریق دادگاه و پلیس برای یک قرن در مینیاپولیس و آن را منجر به برخورد خشونت آمیز.”

نوشتن به اولیویا B. Waxman در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>