جورج فلوید برادر خواستار قانونگذاران ایالات متحده برای به دست گرفتن لحظه ای در پلیس اصلاحات

ایالات متحده کنگره پانل مقابله با نژادی و بی عدالتی و خشونت های پلیس در چهارشنبه شنیده پرشوری درخواست از برادر کوچکتر جورج فلوید نه اجازه دهید به مرگ او در مینیاپولیس بازداشت پلیس بود بیهوده تاسف است که او “سزاوار نیست به مرگ بیش از 20 دلار است.”

Philonise فلوید, 42 بود شهادت قبل از مجلس نمایندگان قوه قضائیه کمیته به همراه 11 نفر دیگر در اولین کنگره شنوایی به بررسی اجتماعی و سیاسی undercurrents که سوخت هفته از تظاهرات در سراسر کشور و خارج از کشور.

جورج فلوید مرگ در مارس 25 بعد از یک پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت بود و آخرین در یک رشته از قتل مردان آفریقایی-آمریکایی و زنان توسط پلیس که موجب خشم در خیابان های امریکا و آمریکا برای اصلاحات.

“آنها را نگه دارید پاسخگو زمانی که آنها انجام کاری اشتباه” Philonise فلوید گفت. “آموزش آنها را از آنچه در آن به معنی برای درمان مردم با همدلی و احترام. آموزش آنها در صورت لزوم به زور است. آنها یاد می دهد که نیروی کشنده استفاده می شود باید به ندرت و فقط زمانی که زندگی در معرض خطر است.”

“او سزاوار نیست به مرگ بیش از 20 دلار” فلوید گفت: اشاره به تماس وی از سوی مامورین پول تقلبی که باعث شد پلیس برای دستگیری برادر خود را. “من از شما میخواهم این است که چه چیزی یک مرد را به ارزش $20?”

تغییر معنی دار

قوه قضائیه پنل در حال آماده سازی برای چوپان گسترده بسته بندی از قانون با هدف مبارزه با خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی به خانه طبقه 4 ژوئیه است و انتظار می رود برای برگزاری بیشتر جلسات هفته آینده به تهیه لایحه برای مجلس رای.

تماشا کنید: Philonise فلوید را باز گفته:

Philonise فلوید می پرسد قانونگذاران در واشنگتن به ایجاد تغییرات لازم برای اطمینان از اجرای قانون بخشی از راه حل مشکل نیست. 4:46

“ملت خواسته و سزاوار معنی دار تغییر” قضایی مجلس کمیته صندلی Jerrold Nadler گفت: در شروع جلسه.

“ما باید به یاد داشته باشید که او نه فقط یک علت نام به شعار در خیابان. او یک مرد بود. او در یک خانواده. او شناخته شده به عنوان یک غول مهربان. او تا به حال یک زندگی غنی است که گرفته شده است از آنجا که خیلی زود و ما سوگواری خود را از دست دادن” Nadler گفت.

معلوم نیست چقدر, اگر هر گونه توافق وجود دارد, در دموکراتیک پیشنهادات از جمهوریخواهان که کنترل مجلس سنا. و همچنین می تواند وجود داشته باشد مقاومت مواجه و در دولت محلی و یا سطح که در آن بسیاری از تصمیم گیری در مورد منابع پلیس انجام شده است.

دیگر شاهد شامل وکیل بن Crump — که در خدمت به عنوان وکیل تعدادی از خانواده های قربانیان از جمله فلوید و Ahmaud Arbery — و کشیش دارل اسکات عضو جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ملی تنوع ائتلاف.

سازمان دیده بان l آنچه آمریکا می پرسید:

دموکرات ها در واشنگتن تحت فشار قرار دادند گسترده پلیس بسته اصلاحات از جمله ممنوعیت chokeholds و گسترش تعصب نژادی به عنوان بحث بر سر پلیس اصلاحات می رود از شهرستان سالن در سراسر ایالات متحده به کاپیتول هیل. 2:46

Crump نام چند آمریکایی های آفریقایی تبار که کشته شده اند در سال های اخیر به عنوان یک نتیجه از پلیس تعامل و گفت: “آن زمان راه گذشته ما تجدید نظر در نقش پلیس برای تبدیل شدن به نیروهای حافظ صلح و شرکای اجتماعی.”

Crump گفت: استفاده از زور توسط ماموران باید متناسب با تهدید مواجه شده و او را تقبیح این به اصطلاح “سپر آبی” یک اصطلاح مورد استفاده برای توصیف یک فرهنگ که در آن پلیس و همکاران را تشویق به سکوت بیش از موارد نقض حقوق بشر در درون صفوف خود را.

اسکات شهادت او بوده است به لحاظ نژادی برفلد کشیده و بیش به دلیل رنگ پوست خود را, اما او را متهم دموکرات بودن ارتجاعی و بهره گیری از فلوید را کشته و برای پیشبرد حیوان خانگی باعث می شود.

اسکات گفت: نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز در بیش از حد بسیاری از مراکز شهری التماس برای افزایش حضور پلیس.

جمهوریخواهان مجلس نمایندگان مانند مغلوب ساختن پیشی جستن را در پاسخ به اعتراضات تا حد زیادی با تأکید حمایت خود را از پلیس و متهم دموکرات ها مایل به قطع بودجه پلیس در دسترس نباشد.

جمهوری خواه خواستار defunding ‘جنون’

جمهوری خواه اوهایو جیم اردن را محکوم کرد فلوید مرگ به عنوان یک فاجعه در بیانیه افتتاحیه اما تاکید کرد که قریب به اتفاق اکثریت قریب به اتفاق مأموران اجرای قانون مسئول زحمتکش قهرمانانه اولین پاسخ دهندگان.”

اردن مشخص تماس پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس به عنوان “جنون خالص.”

اردن به دست آورده فوری ستایش از مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر برای خود باز کرد.

فشار برای defunding است که مورد علاقه بسیاری از مترقی گروه ها و فعالان اما مخالف با تعداد بالا دموکرات ها از جمله presumptive نامزد جو بایدن.

“ما نیاز به ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند در سراسر قوانین ما و موسسات و ما نیاز به مطمئن شوید که سیاه و سفید آمریکایی ها یک شات واقعی به جلو.” بایدن نوشت: در یک نظر قطعه منتشر شده در ایالات متحده آمریکا امروز در روز چهارشنبه.

‘خروج از بحران می آید فرصت’

خواه شاهد لیست شامل حزبی رادیو فردا میزبان دن richard shaw و آنجلا آندروود Jacobs به صحبت می کنند. برادر پاتریک Underwood, یک افسر فدرال داغستان در هفته گذشته در اوکلند کالیفرنیا در شرایطی که هنوز مشخص نیست. شده اند وجود دارد هیچ دستگیری در عین حال در تیراندازی مرگبار.

“امریکا در درد و او گریه. شما می توانید گوش او گفت:” آندروود Jacobs, که سیاه و سفید است.

لنکستر کالیفرنیا عضو شورای شهر آنجلا Underwood-Jacobs صحبت می کند در روز چهارشنبه. برادر او بود به ضرب گلوله در هفته گذشته توسط یک ضارب ناشناس. روشن است که اگر کشتار گره خورده بود به تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ است. (مایکل رینولدز/فردا نیوز)

آندروود Jacobs محکوم غارت و اعمال خشونت آمیز شده اند که حاصل از سراسر کشور اعتراضات و خواست نمایندگان مجلس برای سرمایه گذاری در “عدالت اقتصادی” اقدامات در آموزش و پرورش و شغل و مسکن است که می تواند چشم انداز محروم.

هوستون رئیس پلیس هنر اکودو همچنین گفت: از آن زمان به نگاه در برخی از ریشه باعث می شود که درایو رفتار مجرمانه است و زمان برای تصویب اصلاحات معنی دار بود “دیر شده است.”

“خروج از بحران می آید فرصت” او گفت:.

اکودو گفت که اداره وی در پاسخ 1.2 میلیون تماس های سالانه و آنها هستند که به طور نامتناسبی واقع در محلات محروم.

ران دیویس رئیس سازمان ملی از اجرای قانون مدیران با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و وزارت دادگستری اساسا برای انجام دور با حقوق مدنی مکانیسم های در اختیار خود را برای برگزاری ادارات محلی پلیس مسئول رفتار خود را یک تمرین باراک اوباما را تشویق کرد.

در تعطیلات آخر هفته یک اکثریت مینیاپولیس شورای شهر اعلام کرد قصد خود را برای منحل کردن این شهر نیروی پلیس. این حرکت در واکنش به کشته شدن جورج فلوید توسط Derek چوین — یک عضو که به زور و به محلی دیگر موارد خشونت پلیس. امروز در مقابل سوز ما بحث در مورد رشد “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش است که می گوید: پوسته پوسته شدن پلیس بودجه و صرف پول در خدمات اجتماعی می تواند یک راه برای محافظت از غیر نظامی زندگی می کند. 28:33

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>