جورج فلوید برادر و دیگران به شهادت در کنگره جلسه در پلیس

یکی از برادران از جورج فلوید که مرگ در مینیاپولیس موجب تظاهرات در سراسر جهان برنامه ریزی شده است به صحبت می کنند به یک دموکرات به رهبری کنگره پانل در روز چهارشنبه به قانونگذاران را در دوقلو مسائل مربوط به خشونت های پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

Philonise فلوید, 42, از, Missouri City, Texas, نزدیکی هوستون شهادت خواهد داد قبل از مجلس نمایندگان قوه قضائیه کمیته همراه با خانواده و وکیل بن Crump و 10 نفر دیگر در اولین کنگره شنوایی به بررسی اجتماعی و سیاسی undercurrents که سوخت هفته از تظاهرات در سراسر کشور و خارج از کشور.

جورج فلوید مرگ در مارس 25 بعد از یک پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت بود و آخرین در یک رشته از قتل مردان آفریقایی-آمریکایی و زنان توسط پلیس که موجب خشم در خیابان های امریکا و آمریکا برای اصلاحات.

“برای هر حادثه از نیروی بیش از حد که باعث می شود عناوین حقیقت زشت است که وجود دیگران بی شماری که ما هرگز در مورد گوش” قضایی مجلس کمیته صندلی Jerrold Nadler گفت: در این هفته. “این یک مشکل سیستمیک است که نیاز به یک راه حل جامع است.”

قوه قضائیه پنل در حال آماده سازی برای چوپان گسترده بسته بندی از قانون با هدف مبارزه با خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی به خانه طبقه 4 ژوئیه است و انتظار می رود برای برگزاری بیشتر جلسات هفته آینده به تهیه لایحه برای مجلس رای. معلوم نیست چقدر, اگر هر گونه توافق وجود دارد از جمهوریخواهان که کنترل مجلس سنا.

سازمان دیده بان l آنچه آمریکا می پرسید:

دموکرات ها در واشنگتن تحت فشار قرار دادند گسترده پلیس بسته اصلاحات از جمله ممنوعیت chokeholds و گسترش تعصب نژادی به عنوان بحث بر سر پلیس اصلاحات می رود از شهرستان سالن در سراسر ایالات متحده به کاپیتول هیل. 2:46

و همچنین می تواند وجود داشته باشد مقاومت مواجه و در دولت محلی و یا سطح که در آن بسیاری از تصمیم گیری در مورد منابع پلیس انجام شده است.

دیگر شاهد شامل وکیل بن Crump — که در خدمت به عنوان وکیل تعدادی از خانواده های قربانیان از جمله فلوید و Ahmaud Arbery — NAACP دفاع قانونی صندوق رئیس جمهور Sherrilyn Ifill و کشیش دارل اسکات عضو جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ملی تنوع ائتلاف.

دموکرات اهریمنی پلیس Gaetz می گوید:

این جلسه نیز با ارائه یک پلت فرم برای جمهوریخواهان مجلس نمایندگان می خواهم که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در پاسخ به اعتراضات تا حد زیادی با تأکید حمایت خود را از پلیس و متهم دموکرات ها مایل به قطع بودجه پلیس در دسترس نباشد.

“که در آن شما اهریمن جلوه دادن پلیس آنها را متوقف تعامل با جامعه. اگر ما در کنار پلیس آن بهتر خواهد بود برای همه آمریکایی ها” فلوریدا مت Gaetz یک جمهوری خواه در قوه قضائیه پنل توییتی در روز سه شنبه.

خواه شاهد لیست شامل حزبی رادیو فردا میزبان دن richard shaw یک سرسخت تهمت حامی سابق و عامل سرویس مخفی برای جورج دبلیو بوش و باراک اوباما است. صبح روز چهارشنبه unprompted, richard shaw توییتی که اوباما “بود فاسد ترین رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده است.

در علاوه بر این به richard shaw جمهوری خواهان نیز دعوت آنجلا آندروود Jacobs به صحبت می کنند. برادر پاتریک Underwood, یک افسر فدرال داغستان در هفته گذشته در اوکلند کالیفرنیا در شرایطی که هنوز مشخص نیست. شده اند وجود دارد هیچ دستگیری در عین حال در تیراندازی مرگبار.

فشار برای defunding است که مورد علاقه بسیاری از مترقی گروه ها و فعالان اما مخالف با تعداد بالا دموکرات ها از جمله presumptive نامزد جو بایدن.

“ما نیاز به ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند در سراسر قوانین ما و موسسات و ما نیاز به مطمئن شوید که سیاه و سفید آمریکایی ها یک شات واقعی به جلو.” بایدن نوشت: در یک نظر قطعه منتشر شده در ایالات متحده آمریکا امروز چهارشنبه

در تعطیلات آخر هفته یک اکثریت مینیاپولیس شورای شهر اعلام کرد قصد خود را برای منحل کردن این شهر نیروی پلیس. این حرکت در واکنش به کشته شدن جورج فلوید توسط Derek چوین — یک عضو که به زور و به محلی دیگر موارد خشونت پلیس. امروز در مقابل سوز ما بحث در مورد رشد “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش است که می گوید: پوسته پوسته شدن پلیس بودجه و صرف پول در خدمات اجتماعی می تواند یک راه برای محافظت از غیر نظامی زندگی می کند. 28:33

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>