جورج فلوید معترضان مینیاپولیس ایستگاه پلیس در حال سوختن

تشویق معترضان را شکست و به یک پلیس مینیاپولیس حوزه ایستگاه در روز پنج شنبه پس از بخش رها شده و آن را تنظیم و آن را به آتش کشیده و اشتعال آتش بازی به عنوان روز مبارزه با خشونت گسترش به شهرستانها در سراسر ایالات متحده بیش از مرگ جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید ،

یک سخنگوی پلیس تایید اواخر پنجشنبه است که کارکنان در حال تخلیه 3 حوزه ایستگاه تمرکز بسیاری از اعتراضات “در بهره از ایمنی پرسنل ما” در مدت کوتاهی پس از 10 p. m. Livestream تصویری نشان داد که معترضان وارد ساختمان که در آن آتش آلارم blared و آبپاش زد به عنوان blazes شد.

معترضان دیده می شود می تواند وضعیت مینیاپولیس اداره پلیس ژاکت و تشویق.

تظاهرات اول فوران سهشنبه یک روز پس از فلوید مرگ در یک درگیری با پلیس دستگیر شده در به طور گسترده ای دیده می شود شهروند تصویری. در این ویدئو فلوید دیده می شود که شفاعت او تنفس می کند به عنوان افسر درک چوین که سفید است زانو زده در گردن او. به عنوان دقیقه پاس فلوید به آرامی متوقف می شود صحبت کردن و در حال حرکت است. 3 حوزه را پوشش می دهد و بخشی از جنوب مینیاپولیس که در آن فلوید درگذشت.

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz صبح روز پنج شنبه فعال گارد ملی در مینیاپولیس شهردار درخواست, اما آن را بلافاصله روشن هنگامی که و که در آن گارد بود که مستقر شده اند و هیچ کدام می تواند دیده می شود در طول تظاهرات در مینیاپولیس یا سنت پل. گارد توییتی دقیقه پس از حوزه سوخته که آن را به حال فعال بیش از 500 سرباز در سراسر منطقه مترو.

صبح روز پنج شنبه ده ها نفر از کسب و کار در سراسر شهرهای دوقلو بودند شبانه روزی خود در و پنجره, در تلاش برای جلوگیری از غارت با مینیاپولیس مبتنی بر هدف اعلام آن را به طور موقت بسته شدن ده ها فروشگاه ها منطقه.

دود بالا می رود از آتش سوزی به عنوان دیده می شود از خیابان دانشگاه در روز پنج شنبه در St. Paul, Minn. خشم بیش از مرگ جورج فلوید یک دستبند مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس, گسترش فراتر از مینیاپولیس در روز پنج شنبه با غارت و آتش سوزی همراه عمده سنت پل و خیابان و معترضان بازگشت به یک محله در حال حاضر ویران شده توسط اعتراض های خشونت آمیز. (الیزابت Flores/استار تریبیون از طریق آسوشیتد پرس)

مینیاپولیس تعطیل تقریبا تمام نور-سیستم راه آهن و تمام خدمات اتوبوس از طریق پنج شنبه از نگرانی های ایمنی.

در سنت پل ابری از دود در هوا آویزان به عنوان پلیس مسلح به باطوم و با پوشیدن ماسک های ضد گاز و زره بدن نگه داشته و یک چشم ناظر در تظاهرات همراه یکی از شهر های اصلی تجاری دالان که در آن آتش نشانان همچنین اسپری آب بر روی یک سری از آتش سوزی. در یک نقطه افسران ایستاده در خط در مقابل یک هدف تلاش برای حفظ غارتگران که آنها نیز فوق العاده ویندوز از کسب و کارهای دیگر.

صدها نفر از تظاهرکنندگان بازگشت و یکشنبه به مینیاپولیس محله در مرکز خشونت که در آن شب صحنه نوسان بین قهر و اعتراض خیابانی ، در یک نقطه و یک باند بازی در یک پارکینگ در سراسر از پلیس را در 3 حوزه تمرکز این تظاهرات را شکست و به یک پانک نسخه از باب مارلی رستگاری آهنگ.

نزدیک تظاهرکنندگان انجام لباس مانکن از غارت هدف و پرتاب آنها را بر روی یک ماشین سوختن. بعد از یک ساختمان آتش گرفت در این نزدیکی هست.

یک مرد دارای یک عکس از جورج فلوید در خارج از جام غذایی فروشگاه در روز پنج شنبه در مینیاپولیس. فلوید یک دست به دستبند, سیاه, مرد درگذشت, شنبه در بازداشت پلیس در نزدیکی فروشگاه رفاه. (جری هولت/استار تریبیون از طریق آسوشیتد پرس)

اما در جای دیگر در مینیاپولیس هزاران نفر از تظاهرات مسالمت آمیز راهپیمایی در خیابان ها خواستار عدالت است.

صبح روز پنج شنبه مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به نام گارد ملی به تلاش برای جلوگیری از خشونت است.

فلوید مرگ عمیقا متزلزل مینیاپولیس و موجب تظاهرات در شهرستانها در سراسر ایالات متحده به رهبران محلی بارها و بارها خواست تظاهرکنندگان برای جلوگیری از خشونت است.

St. Paul سخنگوی استیو Linders گفت: مقامات شده اند برخورد با ناآرامی ها در حدود 20 مناطق مختلف در سراسر شهرستان.

“لطفا در خانه بمانند. لطفا به اینجا می آیند به اعتراض. لطفا نگه داشتن تمرکز بر روی جورج فلوید در پیشبرد جنبش ما و در جلوگیری از این همیشه اتفاق می افتد دوباره. ما همه می توانند در این مبارزه با هم” سنت پل شهردار ملوین کارتر توییتی.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری به دادگاه تجدید نظر برای آرامش بیش از حد, اما این شهر در واکنش به اعتراضات به سرعت به عنوان سوال همه چیز شروع فزاینده به خشونت است.

تماشا کنید: مینیاپولیس شهردار یعقوب فری خواستار آرامش پس از اعتراضات:

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری خواست مردم به افتخار جورج فلوید حافظه در صلح یک روز پس از تظاهرات خشونت آمیز. 1:39

“اگر استراتژی بود برای نگه داشتن ساکنان امن — آن را شکست خورده” عضو شورای شهر ارمیا الیسون که سیاه و سفید است, توییتی. “جلوگیری از صدمه به اموال آن شکست خورده است.” در روز پنج شنبه او خواست پلیس به ترک صحنه از یک شب خشونت گفت: حضور خود را به ارمغان می آورد مردم را به خیابان.

اریکا Atson 20 ساله بود در میان چند صد نفر که جمع شده بودند در خارج از ادارات دولتی در مرکز شهر, مینیاپولیس, که در آن سازمان به نام برای اعتراض مسالمت آمیز.

Atson که سیاه توضیح داده شده دیدن او 14 – و 11-year-old برادران پنجه توسط پلیس مینیاپولیس سال پیش به دلیل ماموران به اشتباه فرض پسران هم اسلحه داشتند. او گفت که او تا به حال شده است در “هر اعتراض” فلوید پس از مرگ و نگران افزایش کودکان که می تواند آسیب پذیر در پلیس برخورد.

“ما نمی خواهیم در اینجا مبارزه علیه هر کسی است. ما نمی خواهیم هر کسی صدمه دیده است. ما نمی خواهیم به هر علت خسارت,” او گفت:. “ما فقط می خواهیم افسر پلیس باید پاسخگو باشند.”

مختلف مردم را به شرکت در تظاهرات روز شنبه در مینیاپولیس در محل که در آن فلوید درگذشت در بازداشت پلیس دوشنبه. (جری هولت/استار تریبیون از طریق آسوشیتد پرس)

Hennepin County Sheriff دیوید هاچینسون گفت: این تجمع شده بود و آرام وجود داشته است هیچ دستگیری در اواخر شب.

اما زمانی که خورشید شروع به پایین رفتن جمعیت رشد در هر دو مینیاپولیس و سنت پل. در مینیاپولیس معترضان احاطه شده یک ایستگاه پلیس در تلاش برای نقض حصار. پلیس در پاسخ lobbing گاز اشک آور از سقف ساختمان. آتش سوزی دیده می شد سوزش در چندین ساختمان های مجاور.

فرماندار سفارش نمی گویند که چگونه بسیاری از اعضای گارد بسیج شدند و یا اینکه آیا آنها می تواند در خدمت پنج شنبه شب. پس از تماس در گارد Walz به نام برای تغییرات گسترده در پی فلوید مرگ است.

“وقت آن است که برای بازسازی” فرماندار گفت. “بازسازی شهر بازسازی سیستم قضایی ما و بازسازی رابطه بین اجرای قانون و کسانی که آنها را متهم هستید به محافظت می کند. جورج فلوید مرگ باید منجر به عدالت و سیستمیک تغییر نیست و بیشتر مرگ و نابودی است.”

اعتراضات آغاز شد که اواخر روز چهارشنبه و کشیده به دوشنبه صبح شد و مخرب ترین و در عین حال فلوید پس از مرگ است.

چندین آتش سوزی سوخته اوایل روز پنج شنبه در ساختمان ها و دود آویزان در سراسر شهرستان. ماموران آتش نشانی مشغول به کار به خاموش کردن شعله های آتش. بلوک های ساختمان با پنجره های شکسته و آسیب های دیگر از غارت دیده می شد و KSTP-TV گزارش داد که برخی از مردم دیده می شد رفتن را از طریق ساختمان.

یک مرد شمار یک عکس در پارکینگ یک AutoZone فروشگاه در شعله های آتش در مینیاپولیس, شب چهارشنبه. برخی از معترضان skirmished با افسران شلیک گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور در تکرار شنبه شب رویارویی است. (کارلوس گونزالس/آسوشیتد پرس)

یک سخنگوی پلیس جان سالمند گفت: ماموران در پاسخ به یک گزارش سلاح سرد در نزدیکی تظاهرات یک مرد دروغ گفتن در پیاده رو با چه چیزی تبدیل به گلوله زخم. مرد مرده در یک بیمارستان محلی است. مهتر گفت: یک مظنون بازداشت اما گفت که حقایق منجر به تیراندازی شد “هنوز در حال مرتب شده اند.”

دادستان گفت: پنجشنبه شب بود که آنها آماده نبودند و در عین حال به وضع هر گونه اتهام در مورد. اریکا MacDonald, U. s. دادستان منطقه از مینه سوتا به خبرنگاران گفت: یک “دقیق” تحقیقات در جریان است.

19-سال پلیس veteran

افسر که قرار زانو خود را در Floyd گردن مشخص شد Derek چوین یک 19-سال کهنه از نیروی با سابقه خدمات است که شامل تیراندازی یکی از آنها منجر به مرگ و نزدیک به 20 شکایات.

مینیاپولیس شورای شهر سوابق نشان می دهد چوین moonlighted به عنوان دربان در یک کلوپ شبانه در مرکز شهر.

او در میان یک گروه از خبرنگاران که باز آتش در یک سلاح سرد مشکوک در سال 2006 پس از یک تعقیب و گریز که به پایان رسید که مظنون اشاره اره-off shotgun در آنها. مظنون Wayne ریس اصابت چندین بار و درگذشت. یک هیئت منصفه تصمیم به استفاده از زور توجیه بود.

سازمان دیده بان l هشدار: گرافیک تصویری از پلیس دستگیری فلوید:

نظارت تصویری از یک رستوران در نزدیکی نشان می دهد که اولین تماس که پلیس تا به حال با جورج فلوید در مینیاپولیس. 1:15

دو سال بعد چوین به ضرب گلوله یک مرد به عنوان او در پاسخ به یک اختلاف داخلی.

با توجه به یک حساب کاربری در مورد پایونیر پرس, روزنامه, یک اپراتور 911 دریافت تماس از یک آپارتمان و شنیده ام یک زن فریاد کسی برای جلوگیری از ضربه زدن به او. چوین و یک افسر دیگر وارد فقط به عنوان یک انسان خود را در حمام. چوین مجبور راه خود را به حمام. مرد رفت و برای چوین تفنگ و چوین او دو بار در معده است. این مرد جان سالم به در برده بود و به اتهام دو فقره از انسداد.

چوین نیز در میان یک گروه از پنج افسران در سال 2011 که تعقیب کردن یک مرد در یک مجتمع مسکونی پس از آنها خال خال او را در حال اجرا با یک تپانچه. یکی از افسران تری Nutter, شات انسان در تنه. او جان سالم به در برد. تمام افسران قرار داده شد در ترک اما تبرئه از هر گونه تخلف با رئیس پلیس تیموتی دولان گفت: آنها در عمل “مناسب و شجاعانه.”

چوین و سه نفر دیگر از افسران دخیل در دستگیری فلوید از کار اخراج شدند سه شنبه و روز چهارشنبه شهردار یعقوب فری به نام برای چوین به عنوان جرم جنایی متهم شده است.

اتهامات گذاشته

از باراک اوباما و FBI در مینیاپولیس گفت: “آنها انجام شد “قوی تحقیقات جنایی” به Floyd مرگ و ساخت صورت یک اولویت است. اعلام این خبر یک روز پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که او خواسته بود برای بررسی به تسریع شود.

اف بی آی در حال حاضر اعلام کرد که بررسی اینکه آیا فلوید حقوق مدنی نقض شده است.

این تظاهرات همچنین گسترش به سایر شهرستانها در ایالات متحده آمریکا

یک هدف یک توله غذاهای یک دلار درخت و یک فروشگاه قطعات خودرو در مینیاپولیس همه نشان داد نشانه هایی از آسیب و غارت. در بالا یک مرد پیاده از یک هدف فروشگاه با کالا و مانکن. (هارون Lavinsky/استار تریبیون/آسوشیتد پرس)

در کالیفرنیا صدها نفر از مردم معترض فلوید مرگ مسدود لس آنجلس بزرگراه و در هم شکسته ویندوز of California Highway Patrol موبایل در روز چهارشنبه.

پلیس ممفیس دنیاست. مسدود اصلی شاهراه بعد از یک گروه از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان پلیس حوزه. این وضعیت تشدید بعد در شب با پلیس پوشیدن ضد شورش و معترضان ایستاده شانه به شانه در مقابل ماموران مستقر در پشت یک مانع است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>