وقتی که می آید به بالا جوایز در سال 2020 اسکار, چند شگفتی به نظر می رسد به احتمال زیاد.

پس از همه حداقل چهار نفر از جوایز اصلی در روز یکشنبه نشان می دهد در این مرحله به نظر می رسد همه قفل شده است. وجود دارد برخی از اتاق تکان دادن برای بهترین عکس که به احتمال زیاد به سال 1917 اما می تواند ناراحت انگل و یا حتی یک بار پس از یک زمان … در هالیوود. اما آیا شرط بندی در این رقیب از دست دادن:

1. انگل به صورت بین المللی فیلم – انگل ممکن است برنده بهترین تصویر اجازه دهید به تنهایی بین المللی ویژگی فیلم این است که اساسا یک یکنوع بازی شبیه لوتو رایگان فضا. بودند انگل به از دست دادن در اینجا ما نیاز به یک کتاب کامل تشریحی چیزی را اشتباه رفت.

2. رنه زلوگر برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن – زلوگر متصلب است تا برنده در هر عمده نشان جوایز از گلدن گلوب به صفحه جوایز انجمن بازیگران (به انگلیسی: Academy Film Awards. مطمئن سناتور گلن کلوز تکان دهنده از دست داد بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سال گذشته است. اما حداقل Olivia Colman که ضرب و شتم نزدیک بود برنده گلدن گلوب و بافتا. زلوگر را رقبا به دست آورده اند هیچ مشابه پیروزی و برنده گلدن گلوب Awkwafina نیست نامزد شده است.

3. Joaquin Phoenix برای بهترین بازیگر نقش اول مرد – بهترین بازیگر مسابقه نیست هر رقابتی به عنوان بذله گو‘s ققنوس گرفته هر عمده ای پیشرو جایزه. شانس بهتر در سال آینده, آدم راننده.

4. براد پیت برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد – پیت است همچنین برنده هر عمده ای پیشرو جایزه ارائه به طور مداوم به یاد ماندنی سخنرانی در هر یک از نشان می دهد. خواهد رای دهندگان روشن کردن فرصت برای دیگری ؟ قطعا نه.

5. لورا درن برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن – درن است شما حدس زده آن برنده هر عمده پیشرو و حتی نشسته در آکادمی حکام. برخی از پررنگ کارشناسان طلا دربی هوا یک اسکارلت جوهانسون ناراحت اما نمی تعداد که.

در واقع خبرنگار هالیوود برآورد شانس زلوگر ققنوس پیت و درن برنده همه بالای 90 درصد است. با که در ذهن آماده برای هر یک نسبتا قابل پیش بینی پایان دادن به برنامه تلویزیونی و یا برخی از بزرگترین اسکار shockers در حافظه اخیر است. برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im