دوستان می گویند سالمندان معترض راندند توسط بوفالو پلیس کاتولیک فعال صلح نه Antifa

مارتین Gugino یک Antifa provocateur?

یا یک معشوق کاتولیک فعال صلح که قربانی خشونت پلیس در بوفالو, نیویورک ؟

صبح سه شنبه (9 ژوئن) صدای جیر جیر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد سابق رسم یک موج شوک و خشم از دوستان از 75 سال فعال بود که محکم به زمین توسط بوفالو پلیس در طول تظاهرات پنجشنبه گذشته در خارج از شهرستان سالن.

این حادثه دستگیر شده در ویدئو ویروسی رفت و تبدیل به نمادی از این نوع از خشونت پلیس که موجب خواستار اصلاحات اساسی به آمریکا پلیس. در این ویدئو یک افسر دیده می شود تنه زدن Gugino که می افتد به پیاده رو هدف قرار دادن سر خود را. به عنوان Gugino نهفته است unmoving و خونریزی افسر تحت فشار قرار دادند که او را دیده است عجله دور.

Gugino باقی مانده در Erie County مرکز پزشکی در بیماری جدی هر چند او دیگر در بخش مراقبت های ویژه یکی از دوستان گفت.

بوفالو کمیسر پلیس به حالت تعلیق دو بوفالو ماموران پلیس درگیر در این حادثه بدون پرداخت باعث ده ها تن از افسران دیگر از گروه کنترل جمعیت واحد در اعتراض. در روز شنبه دو نفر از افسران متهم به جنایت حمله.

رئیس جمهور با اشاره به محافظه کار سایت خبری یکی آمریکا شبکه خبر در ساخت خود ادعای بی اساس.

“بوفالو از معترضان راندند توسط پلیس می تواند یک ANTIFA provocateur” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “75 ساله مارتین Gugino بود تحت فشار قرار دادند دور پس از ظاهر شدن به اسکن پلیس ارتباطات در جهت سیاه و سفید کردن تجهیزات. @OANN من به تماشای او سخت تر از رانده شد. بود با هدف اسکنر. می تواند مجموعه ای ،

دوستان بازنشسته کامپیوتر برنامه نویس توصیف Gugino به عنوان یک مؤمن کاتولیک و فارغ التحصیل از Canisius دبیرستان خصوصی یسوعیون در بوفالو که یک مدافع پرشور به علل متعدد از طرف فقیر و محروم. Gugino خود را صرف بازنشستگی وام دست به علل متعدد در میان آنها سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

“مارتین دارای شور و شوق برای عدالت اجتماعی” گفت: علامت Colville, اجرا می شود که Amistad کاتولیک کارگر در, New Haven, کانکتیکات و شناخته شده Gugino برای سال. “هنگامی که او می بیند اشتباه او می خواهد درگیر در ساخت آن حق است.”

Colville گفت Gugino ساخته سفرهای متعدد از خانه خود را در Buffalo حومه شهر امهرست به نیوهیون — شش و نیم ساعت رانندگی— برای کمک به آماده سازی و خدمت به وعده های غذایی در Amistad یک خانه از مهمان نوازی است که به توصیف ماموریت خود را به عنوان “follow(ing) عیسی در دنبال عدالت برای فقرا است.”

Gugino هرگز می خواستم برای جلب توجه به کار خود Colville گفت. او یک فرد خصوصی که به تنهایی زندگی می کردند. او برای مراقبت مادر خود را تا زمانی که او درگذشت و او به تازگی از دست خواهر خود را بیش از حد.

در شنبه Colville سوار به بوفالو برای دیدن اگر او می تواند سفر خود را در بیمارستان. به او اجازه ندادند گذشته میز پذیرش اما به جای انجام این بهترین چیز بعدی. او رفت و از مرکز شهر به Gugino محل در یک تظاهرات در خیابان که در آن ویدئوها را دستگیر کرده بود پلیس ضربه زدن Gugino به زمین در حالی که پاکسازی معترضان به دور از شهرستان سالن.

“مارتین خجالتی است و محفوظ است” Colville گفت. “او دوست دارد به حریم خصوصی خود را. او را ندارد یک عینک خود را. او دوست دارد به نشان می دهد و حاضر باشد. او دوست دارد به درگیر در این جنبش برای عدالت است. اما او نمی انجام آن را در خود ترویج نوع راه است.”

دو کار کرده اند برای سال به, مدافع, برای بسته شدن گوانتانامو آمریکا بازداشت اردوگاه در کوبا که در آن مظنون به تروریسم می تواند بازداشت و بدون روند است.

Gugino فعال در شاهدان علیه شکنجه سازمان تشکیل شده در سال 2005 در اعتراض به درمان زندانیان در پایه. هر ژانویه اعضای گروه سفر به واشنگتن دی سی به سرعت و نگه داری خارج از وزارت دادگستری.

مقدار کار انجام شد از طرف زندانیان مسلمان بسیاری از آنها برداشت شد توسط سازمان سیا گرفته و به گوانتانامو پس از 9/11 حملات تروریستی.

“مردم از جمله مارتین ساخته شده و ارتباط بین خود و ایمان و ایمان افراد بازداشت شده به دلیل ایمان خود را گفت:” مت Daloisio یک ایالت نیویورک مدافع و یکی از سازمان دهندگان از شاهدان علیه شکنجه.

Daloisio و چندین نفر دیگر می گویند که آنها بوده ام, پیام کوتاه Gugino در بیمارستان و او در پاسخ با شکلک قلب به جای متون.

Gugino حساب توییتر و یوتیوب را غیر فعال شده است. او توسط وکیل کلی Zarcone که گفت: “ما در از دست دادن درک است که چرا رئیس جمهور ایالات متحده را چنین تیره و خطرناک و نادرست اتهامات علیه او.”

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن توییتی در پاسخ به تهمت است که “هیچ گناه بیشتر از سوء استفاده از قدرت” و بایدن به ذکر است که او مانند Gugino, یک کاتولیک.

تام کیسی بازنشسته مهندس عمران از بوفالو و محلی هماهنگ کننده برای Pax Christi بین المللی کاتولیک جنبش صلح گفت: این ایده که Gugino است provocateur مضحک است. Gugino بود قطعا لجوج کیسی گفت: اما همیشه احترام دیگران.

“من هرگز از او شنیده می شود با استفاده از یک ننگین و یا عصبانی کلمه در برابر کسی و من زمان زیادی را صرف صحبت کردن به او” کیسی گفت.

Gugino نیز فعال به نمایندگی از زندگی مهم است. پس از سال 2014 قتل Tamir برنج, a 12-year-old آفریقایی پسر بچه بود که به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس Gugino سفر به کلیولند برای دیدار با برنج پدر و مادر. در سال 2016 Gugino شرکت در یک تظاهرات در مقابل وزارت دادگستری است که در آن تظاهرکنندگان خواستار قتل اتهامات علیه این افسر که شات برنج.

Gugino حضور در آن زندگی می کند موضوع اعتراض هفته گذشته نمونه ای از فعالیت خود را. او همچنین فعال با غرب نیویورک مرکز صلح و فشار بوفالو یک ائتلاف کار در مسکن مقرون به صرفه.

این سقوط اریحا جاده یک جامعه درمانگاه بهداشت در بوفالو برجسته Gugino در خبرنامه “اهدا کننده نور افکن.” پرسید که چرا او می دهد Gugino نوشت: “در موعظه بالای کوه عیسی مسیح گفت: برای لباس, برهنه, سرپناه بی خانمان ها به گرسنه غذا و نوشیدنی به تشنه.”

“مارتین سازگار است” گفت: Mary Anne Grady Flores, یک ایتاکا نیویورک کاتولیک کارگر که شرکت با Gugino در چندین تظاهرات در برابر Hancock زمینه پایگاه نیروی هوایی را با استفاده از کنترل از راه دور سرنشین, هواپیماهای بدون سرنشین برای کشتن شورشیان در افغانستان و جاهای دیگر. “او یک غول مهربان است که پس از بیان خیلی متفکرانه

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>