پلیس فرانسه برای رهگیری هواپیمای جت خصوصی برای شکستن Coronavirus مستند قوانین

On, شنبه, فرانسوی, پلیس, ره یک گروه ده نفری از گردشگران پس از رسیدن به فرانسه در ساحل d ‘ Azur در یک هواپیمای جت خصوصی با وجود ممنوعیت سفر.

از مارس 17, دولت فرانسه ممنوع اعلام کرده است همه غیر ضروری سفر در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19. تنها کسانی که با یک سفر بین المللی گواهی که گواه است که سفر ضروری است می توانید وارد فرانسه.

“آنها بودند که برای تعطیلات در جشنواره کن و سه هلیکوپتر در انتظار بودند آسفالته” یک مرز یک سخنگوی پلیس گفت به گزارش خبرگزاری فرانسه ، “ما اطلاع آنها بودند اجازه ورود به قلمرو ملی و چهار ساعت بعد از آن.”

این امبرائر, جت, اجاره توسط یک کرواتی مرد کسب و کار وارد مارسی-Provence فرودگاه از لندن در 2pm در مارس 4, با توجه به اخبار کانال BFMTV که صحبت با پلیس محلی. این گروه متشکل از هفت مرد در سنین 40-50 و سه نفر از زنان سنین 24-27 برنامه ریزی شده بود به خصوصی هلیکوپتر به جشنواره کن که در آن اجاره ویلا های لوکس در انتظار آنها است.

مقامات در فرودگاه تماس فرودگاه کنترل مرزی که جریمه vacationers همراه با استخدام خلبان هلی کوپتر و ارسال آنها را به خانه با توجه BFMTV.

در حال حاضر پروازهای تجاری شده اند به طور قابل توجهی کاهش می یابد اما مقامات در حال نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی جت های خصوصی به خصوص به عنوان غنی گردشگران به سفر به خانه دوم برای عید پاک طولانی آخر هفته.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>