فرانسوی, وزیر بهداشت برای اجرا به شهردار پاریس پس از رسوایی جنسی نوار کاست

اگنس Buzyn است رئیس جمهور پاکسازی نامزد برای تبدیل شدن به شهردار پایتخت فرانسه. هفته گذشته بنیامین Griveaux رها شده پیشنهاد خود را پس از اینکه درگیر یک رسوایی جنسی نوار کاست.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی نقل مکان کرد و به سرعت به پیش نویس بهداشت وزیر اگنس Buzyn به عنوان نامزد حزب خود برای شهردار پاریس در روز یکشنبه پس از نامزد قبلی ایستاده بود پایین پس از یک رسوایی جنسی نوار کاست.

Buzyn پیشرو خون و برجسته سلامت مدیر دارای چهار هفته را امتحان کنید و ایجاد زمین با انتخابات شهرداری ها در حال وقوع در 15 مارس.

در ضمن پاکسازی را اعلام کرد که 57 ساله Buzyn خواهد بود به عنوان جایگزین وزیر بهداشت توسط Olivier Veran یک زن 39 ساله مجلس و متخصص مغز و اعصاب از گرونوبل.

بیشتر بخوانید: مجارستان شهردار استعفا داد پس از قایق بادبانی, موج, تصویری

بازداشت و پس از ساخته شده, جنسی نوار کاست نشت

در پاریس شهرداری پیشنهاد Buzyn جایگزین پاکسازی محرم بنیامین Griveaux که کشیده هفته گذشته پس از صمیمی, فیلم ها و پیام های خصوصی او گفته و فرستاده شده به یک شخص ثالث شدند, نوشته شده در اینترنت.

Griveaux شد و در حال حاضر انتهایی در نظر سنجی های پشت خروجی سوسیالیستی شهردار Anne Hidalgo, 60, و محافظه کار Rachida Dati, 54, زمانی که او رها شده پیشنهاد خود را روز جمعه پس از او به اتهام ارسال تصاویر از اندام تناسلی یک زن بود که نه همسرش. او پس از آن شکایتی برای پلیس.

پلیس فرانسه در نوبت بازداشت زن و شوهر, روسی, اعتراض هنرمند Piotr Pavlensky و شریک زندگی خود را دخیل در این نشت از نوار کاست به پایان رسید که Griveaux انتخاباتی.

فرانسوی, انتقام porn قانون تصریح می کند که, انتشار تصاویر مستهجن و بدون رضایت پدیدآورنده مجازات تا دو سال زندان همراه با جریمه €60,000 ($65,000).

jsi/nm (AP ساعت و dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>