فرانسه: هنرمند روسی و شریک برگزار شد بیش از سیاسی, جنسی نوار کاست

انتشار یک نوار کاست به پایان رسید که شهرداری جاه طلبی های یک پاکسازی متحد منجر به دستگیری یک هنرمند روسی و شریک زندگی خود را. این هنرمند گفت: او به اشتراک گذاشته تصاویر به مبارزه سیاسی “نفاق.”

پلیس فرانسه از دستگیری یک زن و شوهر دخیل در نشت از یک نوار کاست به پایان رسید که در پاریس شهرداری پیشنهاد متحد از رئیس جمهور امانوئل پاکسازی.

روسیه اعتراض هنرمند Piotr Pavlensky که زندگی در تبعید در فرانسه روز جمعه تایید کرد که او تا به حال ارسال شده در این انجمن گفت: این یک مبارزه سیاسی “نفاق.”

ادامه مطلب: هنرمند روسی دستگیر و پس از آتش زدن درب از آژانس اطلاعات مرکزی

او بهترین و شناخته شده برای خود mutilating و خرابکاری هنر, اجرای, از جمله استخوانی خود را از بیضه به زمین در میدان سرخ مسکو و تنظیم آتش به درب در مقر روسیه آژانس امنیت ملی باشد.

دادستانی گفت Pavlensky دستگیر شده بودند برگزار شد و برای بازجویی در بعد از ظهر شنبه در خصوص یک مورد دیگر با توجه به فرانسه 24 اخبار.

Pavlensky را شریک ادعایی دریافت کننده اصلی فیلم نیز قرار داده شده در بازداشت پلیس در شنبه شب برای “تهاجم به حریم خصوصی” و “انتشار تصاویر جنسی بدون رضایت شما است.”

در پایان از شهرداری پیشنهاد

Griveaux رها شده پیشنهاد خود را برای تبدیل شدن به شهردار در روز جمعه پس از او به اتهام ارسال تصاویر از اندام تناسلی یک زن بود که نه همسرش. او پس از آن شکایتی برای پلیس.

فرانسوی, انتقام porn قانون تصریح می کند که, انتشار تصاویر مستهجن و بدون رضایت پدیدآورنده مجازات تا دو سال زندان و یک €60,000 ($65,000) خوب است.

پاکسازی را میانه رو حزب در حال حاضر به دنبال یک جایگزین نامزد برای شهرداری نظرسنجی که تنها یک ماه به دور است.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>