فرانسه, ایتالیا, بلژیک قانون برای جلوگیری از استفاده از هیدروکسی کلروکین برای COVID-19 بیش از ایمنی ترس

فرانسه و ایتالیا و بلژیک در عمل به توقف استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus میان سوال در مورد ایمنی عمومی ضد مالاریا مواد مخدر است.

فرانسه روز چهارشنبه لغو فرمان اجازه می دهد پزشکان بیمارستان به توزیع دارو در حالی که ایتالیایی طب آژانس (AIFA) به حالت تعلیق مجوز برای استفاده از هیدروکسی کلروکین برای COVID-19 خارج بالینی.

بلژیک طب آژانس هشدار داد در برابر استفاده از مواد مخدر برای درمان این ویروس به جز در حال انجام بالینی ثبت شده در دادگاه است. آن گفت: آزمایش با هدف ارزیابی دارو نیز باید خطرات بالقوه را در نظر میگیرد.

تغییرات ناگهانی برجسته چالش برای دولت به عنوان آنها در تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای درمان بیماران و کنترل یک ویروس است که به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان در طول چند ماه گذشته, کشته شدن بیش از 350000 نفر و آلوده کردن میلیون ها نفر.

آن را نیز نشان می دهد حداقل به طور موقت در مورد چهره برای تنظیم کننده مواد مخدر است که در ابتدا از همه گیر شده بود دیده می شود به عنوان یک وعده از گزینه های درمان.

که به نقل از نگرانی های ایمنی

حرکت با سه کشور سخت ترین ضربه coronavirus عفونت و مرگ و میر به دنبال یک سازمان بهداشت جهانی تصمیم روز دوشنبه به مکث زیادی محاکمه هیدروکسی کلروکین به دلیل نگرانی های ایمنی.

فرانسه را لغو که به طور موثر ممنوعیت استفاده از مواد مخدر برای COVID-19 شد و تایید شده توسط وزارت بهداشت. آن را اشاره به این که تعلیق.

فرانسه در ماه مارس اجازه استفاده از هیدروکسی کلروکین — که فراتر از مالاریا مورد تایید برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید — در موقعیت های خاص در طول درمان در بیمارستان از COVID-19.

ایالات متحده صادر کرده است یک اورژانس مجوز برای مواد مخدر است که ترویج شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان دیگران به عنوان یک امکان coronavirus پادزهر.

یک مطالعه در مجله پزشکی لانست پیشنهاد کرد که بیماران مبتلا به گرفتن هیدروکسی کلروکین افزایش یافته بود نرخ مرگ و نامنظم بودن ضربان قلب, اضافه کردن به چندین نتایج ناامید کننده برای مواد مخدر به عنوان یک COVID-19 گزینه است.

‘افزایش خطر ابتلا به عوارض جانبی’

ایتالیایی, مقامات بهداشت و درمان نیز به این نتیجه رسیدند که خطرات همراه با شواهد کمی هیدروکسی کلروکین مفید بود برابر COVID-19, merited ممنوعیت خارج از آزمایش های بالینی.

“جدید شواهد بالینی در استفاده از هیدروکسی کلروکین در افراد مبتلا به SARS-CoV-2 عفونت … نشان می دهد افزایش خطر عوارض جانبی با کمی و یا بدون سود” AIFA گفت.

که گفت: ایمنی پنل خواهد عمل توسط اواسط ماه ژوئن به ارزیابی دارو استفاده در آن چند کشور محاکمه بالقوه COVID-19 درمان است.

آلمان است که به دنبال در لانست مطالعه و تصمیم گیری است اما نه هر گونه تصمیم گیری در مورد راهنمایی های جدید در هیدروکسی کلروکین یک سخنگوی آن دارو تنظیم کننده گفت.

هیچ واکسن یا درمان تایید شده برای COVID-19.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>