معاون رئیس جمهور گینه استوایی است که رئیس جمهور را به اتهام فساد است. مقامات قبلا ضبط شده خود را €107 میلیون پاریس عمارت و ناوگان اتومبیل های گران قیمت.

یک دادگاه در روز دوشنبه در برابر حکومت Teodorin اوبیانگ, معاون رئیس جمهور گینه استوایی در سال اختلاس فرایند راه اندازی شده توسط یک گروه از مبارزه با فساد سازمان های غیر دولتی.

اوبیانگ بود دستور داد به پرداخت €30 میلیون ($32.9 میلیون) خوب است. او نیز به حالت تعلیق در زندان به مدت سه سال پس از کاهش دادگاه او را به جرم بر روی طیف وسیعی از اتهامات مربوط به فساد و پول شویی. علاوه بر پاریس در دادگاه تجدید نظر تایید تشنج از اموال خود از جمله شش سطح عمارت در پاریس بوده و به ارزش €107 میلیون در سال 2012.

حکم یک “لحظه مهم” گفت: Marc-Andre Feffer شفافیت بین المللی فرانسه بود که در میان سازمان های غیر دولتی رهبری در این مورد.

آن را “غیر قابل قبول به نظر می رسید به ما برای فرانسه به باقی می ماند یک محل که در آن رهبران خارجی می تواند شستن پول کثیف از اختلاس از بودجه عمومی با خرید ساختمان ها و غیره,” او گفت: آژانس خبری DPA.

Teodorin Obiang cuts birthday cake with his mother and guests in the background (Getty Images/AFP/J. Leroy)

Teodorin اوبیانگ (مرکز) کاهش روز تولد خود کیک را در سال 2013 جشن تولد در نزدیکی گینه استوایی سرمایه مالابو

در علاوه بر این به عنوان معاون رئیس جمهور گینه استوایی 50 ساله اوبیانگ نیز پسر و به احتمال زیاد جانشین رئیس جمهور تئودور اوبیانگ Nguema که حکومت فقیر کشور برای بیش از چهار دهه است.

تیم حقوقی خود را به یک گزینه نهایی برای درخواست تجدید نظر در چپ آنها می تواند چالش دوشنبه veridict قبل از Cour de تائید دیوانعالی کشور فرانسه بالاترین دادگاه تجدید نظر برای پرونده های جنایی.

کشف و ضبط supercars صندوق پروژه

زمانی که مقامات فرانسوی اولین حمله اوبیانگ پاریس عمارت در سال 2012 آنها نیز استخدام کامیون برای حمل و نقل ناوگان خودروهای لوکس از جمله Bugattis, فراری و رولز رویس فانتوم.

اوبیانگ است به دادگاه تجدید نظر به دیوان بین المللی دادگستری با این استدلال که محل اقامت خود را باید به عنوان یک حفاظت دیپلماتیک ساختمان. یک جلسه در این موضوع برنامه ریزی شده در لاهه در هفته آینده.

سیاستمدار ادعای ثروت خود را از منابع مشروع. وکلای او تقبیح فرانسه برای “دخالت در امور یک کشور مستقل.”

2015 Koenigsegg One seized from Teodorin Obiang (Getty Images/AFP/F. Coffrini)

مقامات سوئیس به فروش می رسد در ناوگان خودروهای لوکس inlcuding این 2015 Koenigsegg One استفاده می شود که متعلق به اوبیانگ

اوبیانگ نیز بررسی شده توسط سوئیس و مقامات ایالات متحده. در سال 2014 برای پلیس آمریکا او را مجبور به رها کردن بیش از 30 میلیون دلار در دارایی های, از جمله مالیبو عمارت. سال گذشته مقامات سوئیس به فروش می رسد یک ناوگان از 25 supercars و آنها را تصرف کرده بود از اوبیانگ. مقامات مطرح €21 میلیون از فروش و با استفاده از بودجه به امور اجتماعی کار در گینه استوایی.

dj/aw (AFP dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de