فرانسه ممنوعیت تجمعات اخم در حال بوسیدن برای مبارزه با COVID-19

پاریس — فرانسه ممنوعیت همه داخل سالن اجتماعات بیش از 5000 نفر به سرعت گسترش coronavirus موارد و توصیه است که مردم دیگر خوش آمد می گوید هر یک از دیگر با بوسه.

لغو همایش بزرگ در فضاهای محدود اعلام شد وزیر بهداشت Olivier Veran, بعد از جلسات دولت شنبه که متمرکز در پاسخ به این بیماری همه گیر.

قبلا توصیه می شود که مردم برای جلوگیری از دست دادن وزیر گفت که آنها نیز در “لا bise,” سفارشی در فرانسه و دیگر نقاط اروپا از دادن سلام با بوسه یا هوایی بوسه بر روی گونه ها.

این سخت تر محدودیت در مجامع عمومی تا به حال اجراست. عمده چهار روز تجارت در جشنواره کن برای سرمایه گذاران املاک به تعویق افتاد از ماه مارس تا ماه ژوئن است.

نیمه ماراتن بود که برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه در پاریس نیز لغو شد به عنوان یک کارناوال در آلپ شهر انسی Veran اعلام کرد.

او گفت: سایر رویدادها و گردهمایی های که ممکن است منجر به یک مخلوط از مردم از مناطق آلوده نیز می تواند لغو شود.

مجامع عمومی هستند که به طور کامل ممنوع در Oise منطقه شمال پاریس که دیده است یک خوشه از موارد و در یک شهر در کوهپایه های رشته کوه های آلپ است که نیز دیده می شود, عفونت, او گفت:.

همانطور که از شنبه, فرانسه ثبت شده و در مجموع 73 نفر مبتلا به کروناویروس از 57 روز جمعه. از آن 59 نفر باقی می ماند در بیمارستان بستری, دو فوت کرده اند و 12 را بهبود وزیر گفت.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>