Foster the People مارک فاستر آغاز بکار استادانه جدید آهنگ قرنطینه از خانه در کلبر را دیر نشان می دهد

“من نوشت: این در قرنطینه فکر کردن در مورد تمام فروشگاه مواد غذایی کارمندان, پزشکان, پرستاران, اولین پاسخ دهندگان و همه که به ما کمک میکند تا از طریق این زمان دشوار” مارک فاستر گفت: در روز دوشنبه را دیر نشان می دهدو از خانه اش استودیو در لس آنجلس. “همه شما قهرمانان واقعی.”

آهنگ جدید از Foster the People بنیانگذار “آن را خوب به انسان” تداعی Brian Wilson آهنگ از ساحل پسران حیوان خانگی برای تلفن های موبایل و یا لبخند جلسات به جز پرورش نقش تمام ابزار خود — پیانو, vibes, جوی انجمن, باس آکوستیک, گیتار برقی و بسیاری از آوازی overdubs.

آنی لنوکس همچنین با ارسال یک آهنگ به اواخر شب تلویزیون از خانه اش استودیو دوشنبه شب اجرای برنامه “هزار و یک چیز زیبا” از سال 2003 آلبوم های لخت برای امشب نشان می دهد. لنوکس نگهداری چیزهای ساده ابزاری و درخشید نور روی پروژه فرشته غذایی کار برای تغذیه افراد مبتلا به ناامنی غذایی در طول COVID-19 بیماری همه گیر. سازمان دیده بان زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>