فسیل دندان عملکرد قدیمی ترین مواد ژنتیکی از منقرض شده انسان گونه

دانشمندان استخراج شده از مینای دندان, قدیمی ترین انسان, مواد ژنتیکی تا کنون به دست آمده کمک به روشن شدن محوری در محل تکاملی انسان و نسب مرموز گونه های منقرض شده به نام Homo antecessor شناخته شده از غار فسیل.

محققان گفتند که مواد ژنتیکی به دست آمده از یک 800,000 سال Homo antecessor مولر کشف در نزدیکی روستای Atapuerca در شمال اسپانیا و از یک 1.77 میلیون سال مولر از دیگری منقرض شده انسان گونه به نام هومو ارکتوس در بر داشت در نزدیکی شهر دمنیسی در گرجستان است.

آنها برگرفته باستان پروتئین از فسیل دندان با استفاده از یک روش به نام palaeoproteomics که می توانید پیدا کردن مواد ژنتیکی در فسیل بیش از حد قدیمی به DNA به دلیل شیمیایی تخریب در طول زمان است.

“پروتئین توالی توسط تعیین توالی DNA ژنوم ما و در نتیجه این باستان پروتئین توالی ارائه برخی تکاملی اطلاعات است. ما قبلا نشان داده شده است ما قادر به استخراج باستان پروتئین حتی از 2 میلیون سال, حیوانات فسیل” دانشگاه کپنهاگ مولکولی انسان شناس Frido Welker, سرب نویسنده این تحقیقات در مجله Nature منتشر شده گفت: در روز دوشنبه.

گران دلینا سایت حفظ دراز مدت رکورد پلیستوسن hominin جمعیت در نزدیکی روستای Atapuerca در شمال اسپانیا (پروفسور خوزه ماریا برمودز د کاسترو. )

تا به حال قدیمی ترین مواد ژنتیکی از یک منقرض شده انسان گونه بود که مورخ به حدود 420,000 سال پیش.

‘در حال ظهور جدید بشریت’

این Homo antecessor مواد ژنتیکی به خصوص روشن محققان گفت: پس از مقایسه آن را به بیشتر های اخیر اطلاعات ژنتیکی از گونه های ما و منقرض شده انسان گونه است.

آن را نشان داد Homo antecessor بود که از نزدیک مربوط به آخرین جد مشترک تکاملی اصل و نسب که منجر به انسانهای هوشمند و دو منقرض شده عموزاده: نئاندرتال و کمتر شناخته شده بوده باشیم.

دندان از منقرض انسان گونه Homo antecessor کشف در گران دلینا سایت در اسپانیا دیده می شود در این رتبه جزوه عکس. محققان برگرفته باستان پروتئین از فسیل دندان با استفاده از یک روش به نام palaeoproteomics که می توانید پیدا کردن مواد ژنتیکی در فسیل بیش از حد قدیمی به DNA به دلیل شیمیایی تخریب در طول زمان است. (Jose Maria Bermudez د کاسترو از طریق بی بی سی)

“آن را تایید می کند که Homo antecessor ممکن است در پایه های در حال ظهور جدید بشریت احتمالا ظاهر می شود حدود یک میلیون سال پیش در جنوب غربی آسیا و به خصوص در Levantine راهرو (در خاورمیانه) گفت:” paleoanthropologist و مطالعه همکاری نویسنده José-María برمودز د کاسترو از مرکز ملی تحقیقات در تکامل انسان در بورگوس اسپانیا است.

“که منطقه مهمی بود پناه برای تنوع زیستی در طول دوران یخبندان” او افزود: کمک به تقویت ظاهر از گونه های جدید است.

این تجزیه و تحلیل دندان پیدا شد در سال 2003 و متعلق به یک مرد فردی است. در حالی که بسیاری از جنبه های Homo antecessor باقی می ماند نامشخص محققان قبلا ذکر شواهد نشان می دهد گونه های درگیر در آدم خواری.

دیجیتال و بازسازی با استفاده از کامپیوتری microtomography (micro-CT) تکنیک های نشان می دهد که فک Homo antecessor نمونه ATD6-69. (لورا مارتین-Francés)

محققان گفتند palaeoproteomics می تواند کمک به کشف انسان, تکامل, افزایش دانش به دست آمده از طریق مطالعه شکل و ساختار فیزیکی اسکلت فسیل.

ما گونه به نظر می رسد برای اولین بار در آفریقا حدود 300,000 سال پیش. دانشمندان به دنبال درک بیشتر از خانواده انسان درخت از جمله فوری اجداد و نسب که تولید انسانهای هوشمند, بوده باشیم و نئاندرتال ها.

“داده های مولکولی,” Welker گفت: “فراهم می کند یک منبع مستقل تکاملی اطلاعات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>