سابق مقام کاخ سفید می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن 'خواهد پرتاب مایک پنس در یک چوب جیک جیک کردن اگر او نیاز به

سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman در حال خروج ارتش ایالات متحده به عنوان یک نتیجه مستقیم از شهادت او در جمهور تهمت

توسط PATRIS-FUN در 18 تیر 1399

سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman در حال خروج ارتش ایالات متحده به عنوان یک نتیجه مستقیم از شهادت او در جمهور تهمت را استیضاح بررسی است.

Vindman مخرب شهادت در برابر تهمت درخواست رئیس جمهور برای حذف او به عنوان برترین اوکراین متخصص در شورای عالی امنیت ملی در اوایل این سال است. اما پس از "کمپین از قلدری و ارعاب و اقدامات تلافی جویانه" او را نگه داشته و از پیشرفت در ارتش Vindman تصمیم به ترک ارتش ایالات متحده در دسترس نباشد Vindman وکیل با سی ان ان گفت.

Vindman بود در مغلوب ساختن پیشی جستن جولای 2019 تماس با رئیس جمهوری اوکراین و شهادت داد که او گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست برای رسیدگی به Bidens به یک برتر است. مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او به زودی سعی در بی اعتبار حرفه ای نظامی رسمی و بعد از آن اخراج Vindman همراه با بدون توضیح برادر دوقلوی او.

حتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او کار می کرد به زمان Vindman حرفه ای و بلوک او را از تبلیغات Vindman وکیل گفت. ارشد ارتش افغانستان Vindman نمی شود مجاز به کار در منطقه خود را از تجربه و تخصص که شامل اوکراین پس از سی ان ان گزارش داد. این همه چراغ Vindman به باور او, ارتش حرفه ای "را برای همیشه محدود شود" سیاسی پوش بک از مغلوب ساختن پیشی جستن می کرد. بنابراین به جای رفتن به بعدی خود را در انتساب ملی جنگ او خواهم بود ترک نیروهای مسلح به جای.

Vindman مهاجرت به آمریکا از اتحاد جماهیر شوروی به عنوان یک کودک و پیش از استیضاح شهادت تحویل یک پیام به پدرش: "نگران نباشید. من خوب خواهد بود برای گفتن حقیقت است." کاترین Krawczyktinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن