سابق سنا کارمند متهم جو بایدن از تجاوز جنسی

واشنگتن (AP) — یکی از دستیاران سابق جو بایدن است متهم presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد از نظر جنسی آزار او در اوایل 1990s زمانی که او یک سناتور. بایدن انتخاباتی را انکار می کند اتهامات عنوان شده علیه.

در دو اخیر در مصاحبه با آسوشیتد پرس تارا Reade اتهام حمله رخ داده در زیرزمین یک کاپیتول هیل ساختمان در بهار سال 1993. او ثبت گزارش پلیس در واشنگتن در روز پنج شنبه گفت: او قربانی یک تجاوز جنسی توسط یک فرد ناشناس در سال 1993 یک کپی از آن به دست آمده توسط AP.

این اولین بار نیست Reade ساخته شده است که اتهام علیه معاون سابق رئیس جمهور. در سال گذشته Reade علنا متهم بایدن از نامناسب لمس کردن اما نمی محرمانه تجاوز جنسی.

در بیانیه ای اعلام کرد بایدن معاون مدیر کمپین و مدیر ارتباطات کیت Bedingfield گفت: معاون سابق رئیس جمهور “اختصاص داده شده خود را در زندگی عمومی به تغییر فرهنگ و قوانین در سراسر خشونت علیه زنان” با اشاره به کار خود عبور خشونت علیه زنان عمل می کنند. او گفت: “او قویا معتقد است که زنان باید حق را شنیده و شنیده احترام” اما افزود: “این ادعا نیز باید مجدانه بررسی مستقل مطبوعات است.”

“آنچه روشن است در مورد این ادعا: آن نادرست است. این کاملا نشد” Bedingfield گفت.

Reade را شارژ می آید در یک محوری زمان بایدن. معاون سابق رئیس جمهور است که به دنبال متحد کردن حزب دموکرات در پشت مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان حزب presumptive ریاست جمهوری نامزد پس از سن. برنی ساندرز کاهش یافته اولیه هفته گذشته است. زنان بسیار مهم و تعیین کننده رای گیری بلوک برای دموکرات ها و هر فرسایش حمایت بایدن می تواند نزول نامزدی خود را در پاییز.

نوامبر مسابقه بین بایدن و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود که اولین انتخابات ریاست جمهوری از #MeToo دوران جنبش که موجب متعدد به جلو آمده و با اتهام تجاوز جنسی از جمله چندین برابر مردان برجسته در سیاست و سرگرمی و سایر صنایع. تهمت نیز متهم شده است از حمله و ناخواسته لمس با زنان متعدد اتهامات او را رد می کند. او مجبور به عذرخواهی در طول مبارزات انتخاباتی 2016 پس از او شنیده بود در یک ضبط لاف زدن در مورد استفاده از شهرت خود را به حمله به زنان است.

پیش از آن در دموکراتیک اولیه بایدن مواجه اتهامات ناخواسته دست توسط چند زنانی که گفته بودند ناراحت کننده با آغوش دست نگه داشتن و اقدامات دیگر. Reade بود در میان زنانی که جلو آمد ،

در هفته های اخیر او با توجه به یک تعداد انگشت شماری از مصاحبه گفت: بایدن اقدامات بیشتر رفت که او در ابتدا افشا می شود. در مصاحبه با AP او دقیق یک سال 1993 روبرو می شوند که او می گوید هنگامی رخ داد که او خواسته شده بود که توسط یک سرپرست را بایدن خود کیسه ورزشگاه به او به عنوان راه خود را به سنا تربیت بدنی. او می گوید بایدن تحت فشار قرار دادند و او را در برابر یک دیوار در زیرزمین یک کاپیتول هیل ساختمان اداری, groped او و نفوذ او را با انگشتان دست خود را.

“او زمزمه به من و تلاش برای بوسه من در همان زمان او گفت:” آیا شما می خواهید به جایی بروید دیگری است؟”‘ او گفت:. “من به یاد داشته باشید که مایل به می گویند اما من نمی دانم اگر من گفت: آن را با صدای بلند و یا اگر من فقط به فکر آن است. من نوع یخ زده است.”

Reade گفت که او کشیده دور و بایدن نگاه “شوکه و شگفت زده کرد” و گفت: “بیا من شنیده ام شما دوست من.”

Reade بود که کارکنان دستیار در بایدن را در آن زمان گفت او آگاه از هر گونه مستقیم شاهد روبرو می شوند. او گفت: AP او افزایش اتهامات آزار و اذیت جنسی, اما نه حمله علیه بایدن در جلسات متعدد با سرپرستان از جمله ماریان بیکر بایدن اجرایی دستیار; Dennis تونر بایدن معاون رئیس ستاد; و تد کافمن, سناتور ارشد از کارکنان.

در یک بیانیه ارائه شده توسط کمپین بیکر گفت که در نزدیک به دو دهه او کار کرده و بایدن “من هرگز یک بار شاهد یا شنیده اید و یا دریافت هر گونه گزارش از رفتار نامناسب, دوره — نه از خانم Reade نه از هر کسی.”

AP صحبت به پنج فعلی یا سابق بایدن کارکنان روز یکشنبه همه آنها برای او کار می کرد در زمان حادثه به اتهام. هیچ یک به یاد می آورد یک حادثه و یا یک گزارش و نه تونر و نه کافمن می تواند به یاد Reade. هر دو گفتند: “آیا او تا به حال شرح داده شده بود از شخصیت بایدن.

“او به من نمی آمد. من را به یاد او بود و من به یاد داشته باشید او را در همه” Kaufman گفت.

Reade گفت: او ثبت گزارش کتبی با سنا پرسنل ، اما او نمی دریافت یک کپی از آن شده است و قادر به دست آوردن یکی از از آنجا که او می گوید: مجلس سنای فایل ها در حال حاضر در دانشگاه دلاور که هنوز از آنها ساخته شده است.

ویژه داستان
قهرمانان از خط مقدم
داستان شجاع کارگران خطر زندگی خود را برای نجات ما

AP شده است قادر به بررسی اینکه آیا یک گزارش ساخته شده بود.

Reade می گوید پس از شکایت به سرپرستان خود مسئولیت کار بودند مدرج بازگشت و او در نهایت گفت: تونر است که او نه خوب و مناسب برای این کار و تشویق به پیدا کردن یکی از جدید.

Reade گفت: AP او به مدت حداقل چهار نفر در مورد بایدن را انجام قبل از او رفت و با او تجربه: دو نفر از دوستان او را برادر و مادرش. مادر او گذشت و او را برادر نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

یکی از دوستان که می دانستند Reade در سال 1993 گفت: در مصاحبه روز شنبه که Reade گفت: آنها ادعا شده در مورد حمله به زمانی که آن اتفاق افتاد. این فرد که نخواست نامش فاش شود به دلیل حساسیت وضعیت اشاره نمی کند حمله اتهام طول اولیه مصاحبه با اسوشیتد پرس در سال گذشته, اما تایید آن جزئیات پس از Reade جلو رفت و با آنها. شخص گفت: آنها در ابتدا توصیه Reade در برابر های, جزییات حمله به دلیل پاسخ منفی به او کمتر جدی اتهام آزار و اذیت.

دوست دوم ملاقات Reade بیش از یک دهه پس از حادثه به اتهام و تایید کرد که Reade در حال گفتگو با آنها در سال 2007 یا 2008 در مورد تجربه آزار و اذیت جنسی از بایدن در حالی که کار خود را در مجلس سنا ، اما که نخواست نامش فاش شود به محافظت از حریم خصوصی خود و خانواده خود هیچ اشاره ای به حمله.

در این دوره از گزارش Reade را با اتهامات AP هم تماس 21 سابق بایدن کارکنان از زمان و صحبت کرد به چند تا از آنها را. در حالی که برخی از به یاد Reade هیچ یک به یاد می آورد هر گونه موارد نامناسب لمس کردن و یا رفتار در بایدن طرف و یا هر گونه شکایت های ساخته شده توسط Reade.

ملیسا Lefko که مشغول به کار به عنوان یک دستیار برای بایدن در همان زمان به عنوان Reade گفت: بایدن به حال بسیار کمی تعامل با کارکنان در سطح خود را و که Reade را خاطره بایدن را انجام مطابقت ندارد خود را.

“هنگامی که شما کار بر روی تپه, شما می دانید که بچه های خوب هستند که بد هستند و که شما باید به جلوگیری از و بایدن خوب بود او هرگز در این لیست از بچه های بد,” او در مصاحبه ای گفت:.

بایدن رفتار نسبت به زنان برای اولین بار تحت موشکافی فقط قبل از او اعلام کرد انتخابات ریاست جمهوری بهار گذشته. هشت زنان از جمله Reade جلو آمد با اتهامات که معاون سابق رئیس جمهور را احساس ناراحت کننده با نامناسب فیزیکی نمایش از محبت.

بایدن اذعان کرد شکایت و وعده داده شده به “بیشتر آگاه در مورد احترام به فضای شخصی در آینده است.”

AP صحبت با Reade در مورد آن شکایت در مارس 2019. در آن مصاحبه Reade ادعا کرد که بایدن مالیده او شانه و گردن به بازی کردن با موهای او و که او خواسته شده بود که توسط یکی دیگر از مشاور در بایدن را در مجلس سنا به لباس بیشتر محافظه کارانه و گفت: “نمی بود تا سکسی.” AP کاهش یافته است به انتشار جزئیات این مصاحبه در آن زمان به دلیل خبرنگاران قادر به تایید اتهامات او را و جنبه های داستان او در تضاد دیگر گزارش.

در ماه های اخیر Reade جلو آمد با اضافی اتهام تجاوز و صحبت اول به مترقی پادکست میزبان کتی Halper قبل از نیویورک تایمز منتشر شده یک بررسی گسترده از ادعای خود در روز یکشنبه ،

Reade داستان از آزار و اذیت جنسی تا به حال منتشر شده برای هفته ها در هر دو حزب محافظه کار و مترقی رسانه ها. در حالی که Reade گفت: او پشتیبانی ساندرز یا الیزابت وارن در دموکراتیک اولیه او گفت که او تصمیم به جلو آمده با اطلاعات جدید بود و نه با انگیزه های سیاسی.

در یکشنبه مصاحبه با AP Reade گفت که او تمایلی برای به اشتراک گذاشتن جزئیات حمله به طول اولیه گفتگو با خبرنگاران بیش از یک سال پیش به خاطر او بود که ترس از واکنش شدید شد و هنوز هم در حال آمدن به شرایط با آنچه رخ داده به او.

“در حال حاضر من در حال تهدید و نوع آغشته و من فقط من آماده نیست,” او گفت:. “بنابراین من صحبت در مورد آزار و اذیت جنسی و آنچه که من راحت صحبت کردن در مورد اما من آماده بحث در مورد تجاوز جنسی.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان استیو براون در واشنگتن و دان تامپسون در نوادا, شهرستان, کالیفرنیا., کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر