سابق Green Beret بازداشت در آمریکا به اتهام او کمک کرد Carlos Ghosn فرار از زندان در ژاپن

یک زمانی ویژه ارتش ایالات متحده و نیروهای عضو متهم به کمک در cloak-and-dagger فرار از Nissan Motor Co.’s رئیس سابق از ژاپن مبارزه خواهد کرد هر گونه تلاش برای استرداد او از سوی ایالات متحده با توجه به وکیل.

Michael Taylor, 59 گرفته شده است, بازداشت پنج شنبه توسط مارشال آمریکا و چهره امکان استرداد به ژاپن برای اتهام نقش در قاچاق Carlos Ghosn خارج از این کشور به لبنان در اواخر سال گذشته. تیلور وکیل گفته مشتری خود نکرده اند و اعلام رسمی درخواست استرداد اما قصد دارد در مسابقه هر گونه حرکت می کند.

“ما هنوز باید واقعی درخواست استرداد از ژاپن, اما, هنگامی که ما دریافت می کنیم و فرصتی برای نقد و بررسی آن ما به طور کامل انتظار می رود برای به چالش کشیدن این درخواست در چند حقوقی و حقیقی اساس” وکیل Paul V. کلی گفت: روز شنبه در بیانیه ای.

تیلور و پسرش پیتر برگزار شد در درخواست از مقامات ژاپنی که 45 روز به یک فایل رسمی استرداد درخواست تحت قانون ایالات متحده. آنها متهم شده اند کمک Ghosn فرار, ژاپن, که در آن او مواجه محاکمه به اتهام مالی در آوریم. پیتر تیلور است که در نمایندگی های کلی را به چالش خواهد استرداد به عنوان به خوبی.

یک مقام رسمی در ژاپن کابینه گفت: صبح روز پنج شنبه که کشور گام برای درخواست سریع استرداد اما یک ژاپنی کارشناس گفت که روند ممکن است زمان و می تواند دشوار به انجام.

ایالات متحده دادستان گفت: آنها بازداشت تیلور همان روز که پیتر, 27, حال برنامه ریزی برای پرواز به بیروت.

Ghosn های صریح اجرایی که در اواخر سال 2018 دستگیری عناوین ساخته شده در سراسر جهان را رد اتهام و متهم ژاپنی سیستم عدالت بودن تقلب در برابر او. او همچنان خود را در کشور بومی شده است که آیا باید یک معاهده استرداد با ژاپن است.

در ماه فوریه, ژاپنی, وزیر دادگستری Masako موری گفت: در مصاحبه ای او را “هرگز” در تعقیب خودکار سابق اجرایی است.

–با کمک از باب ون Voris.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>