سابق FEMA رسمی فکر می کند کاخ سفید است “در نهایت آگاهی از جاذبه’ از coronavirus وضعیت

پیشین نوشته. کتی هیل (D-کالیفرنیا.) نیست ترک واشنگتن دی سی در هر زمان به زودی.

تپه کوتاه کنگره تصدی به پایان رسید در ماه اکتبر زمانی که عکس های برهنه از او به بیرون درز آنلاین و او استعفا داد و پس از اعتراف به “نامناسب” ارتباط با یک تابع کارمند. پس از چند نه چندان آرام ماه هیل ياوه بازگشت به سیاست را جبران برای “unreconciled پویا” در اطراف او خروج Caitlin Moscatello گزارش در مشخصات هیل برای مجله نیویورک.

پس او استعفای هیل بازگشت به خانه, گفتن Moscatello “در بسیاری من باید برای درمان از.” اما او به پایان رسید تا در برخورد با او و مادرش عمل جراحی و سپس پیدا کردن او 20 ساله برادر مرده از مصرف بیش از حد تنها چند ساعت پس از آنها می خواهم با هم. هیل خانواده در مورد او نگران سلامت روحی و روانی پس از همه چیز او می خواهم از طریق رفته اما هیل گفت: “مادر و خواهر من ساخته شده من را به یک پیمان که من در واقع هرگز چیزی شبیه به آن” اشاره به برادر مرگ است.

هیل پس از بازگشت به واشنگتن در حال حرکت به یک آپارتمان با استفاده از یک پیشرفت برای آینده خاطرات. “که در خارج از اتاق است که بسیار ساده تر از بودن در اتاق کار,” او گفت: New York Magazine, توضیح داد که “در این سال من قصد دارم به پول زیادی بیشتر. من قصد دارم به یک دسته از تعطیلات. من قصد دارم به یک مقدار زیادی از کار افتادگی است.”

تپه نیز آغاز شده و تایید شده به نام او که با تمرکز بر گرفتن زنان منتخب در تلاش برای حل و فصل “این unreconciled پویا در اطراف آنچه اتفاق افتاده است با” کارمند, او گفت:. اما پس از یک فرد وابسته به تپه 2018 کمپین دستگیر شده بود به اتهام هک کردن و اخلال دموکراتیک رقیب انتخاباتی “این احتمال که هیل کارزار فریب خورده” است marring سیاسی آینده یک بار دیگر. تپه منکر دانستن در مورد اتهام هک کردن. جزئیات بیشتر در مجله نیویورک. کاترین Krawczyk

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>