سابق FDA کمیسر انتظار نیویورک سیستم بهداشت و درمان خواهد بود تحت فشار قرار دادند به آستانه, اما نمی خواهد بیش از’

مرگ و میر ناشی از عوارض رمان COVID-19 coronavirus همچنان به صعود در ایالات متحده به عنوان چند شهرستانها عمده در حال نیروبخش برای خود caseload apex در هفته آینده.

ایالات متحده گزارش 1,344 مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید شنبه این کشور بیشترین تعداد مرگ و میر در یک روز پس از وقوع آغاز شد. در حال حاضر وجود دارد بیش از 300,000 تایید عفونت در سراسر کشور. در روزانه خود را در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز شنبه رئیس جمهور تهمت هشدار داد در چند هفته آینده خواهد تنها مشکل تر است. “وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ, متاسفانه,” او گفت:.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ گوید هفته آینده شد بسیار مهم در مبارزه با این بیماری همه گیر اصرار آمریکایی ها برای پایبندی به اجتماعی فاصله دستورالعمل. “این لحظه ای به رفتن به فروشگاه مواد غذایی نه رفتن به داروخانه اما انجام همه چیز شما می توانید به نگه داشتن خانواده خود و دوستان خود را امن است و این بدان معناست که همه انجام شش پا فاصله شستن دست های خود را,” او گفت:.

Birx اضافه شده نشان می دهد که مدل سازی محیط های شهری مانند نیویورک و دیترویت و نیواورلئان به احتمال زیاد رسیدن به اوج شیوع بیماری خود را در شش یا هفت روز است. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D) نیز گفت: به نظر می رسد خود دولت خود را حدود یک هفته دور از زمانی که آن سیستم مراقبت های بهداشتی خواهد بود کشیده باریکترین. در ادامه مطلب سی ان ان و وال استریت ژورنال. تیم O’donnell

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>