سابق FDA کمیسر فکر نمی کند تهمت باید بکشد که بودجه اما رئیس جمهور می گوید: برخی از نگرانی های معتبر

متحده شده اند نا امید بیش از عدم توانایی خود را برای دسترسی به, مفید, مقدار سریع رمان COVID-19 coronavirus کی

توسط PATRIS-FUN در 24 فروردین 1399

متحده شده اند نا امید بیش از عدم توانایی خود را برای دسترسی به, مفید, مقدار سریع رمان COVID-19 coronavirus کیت های آزمایش است که می تواند در ارائه نتایج در کمتر از 15 دقیقه وال استریت ژورنال گزارش.

آزمون تولید شده توسط راهب بزرگ آزمایشگاه در نظر گرفته شد یک تعویض بازی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — و آنها هنوز هم ممکن است خیلی خوب بود — اما چند متحده دریافت کرده اند که آنها گفته اند مقدار آنها را ندارد تفاوت (نیویورک نیست با قرار دادن آنها استفاده کنید تا زمانی که وجود دارد عملی مقدار.) فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر (D) مثلا فکر او مهر و موم شده توافق برای دریافت به اندازه کافی برای 88,000 آزمون در هر ماه اما معلوم شد دولت فدرال در زمان بیش از خرید و ایلینوی در نهایت زخم با فقط 15 دستگاه های تست و 120 کارتریج که به مقدار هشت آزمون در هر دستگاه در سراسر دولت است.

کاخ سفید نیز نمی حساب برای جمعیت زمانی که توزیع به کشورهای دادن هر همان مقدار به جز آلاسکا دریافت کرده است که بیشتر پس از آن می تواند تا سطح شیب دار تست در مناطق دور افتاده. وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: همچنین ارائه 250 ماشین آلات برای هند خدمات سلامت فراهم می کند که مراقبت های بهداشتی برای 2.6 میلیون بومی آمریکایی ها اما این گزارش را برآورده نمی, نیاز, یا, به خصوص برای مردم زندگی در دور افتاده رزرو.

کوچکتر از حد انتظار تحویل به دولت labs اگر چه لزوما به این معنی نیست سیستم مراقبت های بهداشتی در حال گرفتن دسترسی به آزمون. یک سخنگوی HHS گفت: مقادیر محدود خریداری شد به این دلیل که کاخ سفید می خواست به ترک به اندازه کافی برای بیمارستان و ایالات متحده گزارش می تواند نظم بیشتر منابع از طریق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

راهب بزرگ شده تان شدیدا از 50,000 آزمون کارتریج در روز و حمل هزاران نفر از کیت به دفاتر پزشکان دانشگاه ها و آزمایشگاه های, در علاوه بر این به فدرال عرضه است. در ادامه مطلب وال استریت ژورنال. تیم O'donnelltinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب