امپراطوری سابق بازیگر Jussie Smollett پنجه نرم می کند گناه نیست در اتهام جعل حمله مورد

(شیکاگو) — سابق “امپراتوری” بازیگر Jussie Smollett التماس کرد گناه نیست دوشنبه به ترمیم اتهامات که او را متهم در مرحله یک نژادپرست ضد همجنس حمله علیه خود در سال گذشته در شیکاگو و دروغ گزارش به پلیس که ساختگی حمله واقعی بود.

وکیل تینا Glandian وارد گناه نیست درخواست از طرف او به شش فقره جنایت رفتار آشوبگرانه. او همچنین گفت: قاضی James B. Linn که او خواسته است ایلینوی دیوان عالی کشور به توقف در این مورد.

یک یادآوری به دنبال Smollett, 37, وارد Cook County courthouse پوشیدن عینک آفتابی و ورزشی ریش flanked توسط تیم حقوقی خود را و احاطه شده توسط خبرنگاران.

“او به وضوح نا امید به کشیده می شود از طریق این فرایند دوباره” Glandian به خبرنگاران گفت: پس از شنیدن.

او به نام دوباره محاکمه “مصیبت” برای Smollett و گفت: حمایت از بستگان برخی از آنها پرواز از کالیفرنیا تا با او بود.

“او قوی او را ارتجاعی او را از این طریق دریافت کنید اما او نا امید شده است,” او اضافه شده است.

Smollett التماس کرد گناه نیست به 16 فقره اتهام در همان دادگاه در سال گذشته تنها چند هفته قبل از طبخ شهرستان دولت وکیل کیم فوکس را به طور ناگهانی اعلام کرد که رد مورد angering پلیس و شهرستان سالن.

Smollett وکلای همچنین باید ثبت, حرکت, در طبخ دادگاه با این استدلال که این refiling از اتهامات نقض حفاظت در برابر اتهام دو بار برای همان جرم شناخته شده به عنوان خطر مضاعف. دادستان ها گفته اند که خطر مضاعف صدق نمی کند چرا که Smollett, بود تحت تعقیب قرار ندارد سال گذشته است.

Linn روز دوشنبه مجموعه $20,000 شخصی تعهد باند که به معنی Smollett نیست که به پرداخت هر یک از آن. او را به زندان برده شد. تاریخ دادگاه بعدی او است مارس 18.

ویژه دادستان دن Webb سابق آمریکا وکیل منصوب شد به بررسی دولت اوباما را از دست داده و این مورد به نمایندگی از دولت است. فاکس دفتر است که در مورد جدید در برابر Smollett.

شیکاگو سان-تایمز گزارش داد که دفاع حرکت ثبت شده با ایلینوی بالا دادگاه معتقد است که انتصاب دادستان ویژه بود و از نظر قانونی ناقص.

Smollett بارها تکذیب پلیس اتهامات که او در صحنه حمله به توجه و بیشتر کار خود را.

Smollett که سیاه, گی, پلیس گفت که دو مرد نقاب دار حمله کردند و او را به عنوان او راه رفتن به خانه در ساعات اولیه Jan. 29, 2019. او گفت که آنها ساخته شده نژادپرستانه و ضد همجنس توهین ضرب و شتم او و لوپ یک طناب دار به دور گردن خود را قبل از فرار و که حداقل یکی از مهاجمان خود را سفید بود که او گفته بود در “MAGA کشور” یک مرجع به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شعار “امریکا بزرگ دوباره.”

هفته بعد پلیس گفته است که Smollett, پرداخت, دو, دوستان, برای کمک به, مرحله, حمله, چرا که او ناراضی با حقوق و دستمزد خود را به عنوان یک بازیگر در “امپراتوری” روباه سری فیلم برداری در شیکاگو است که به دنبال یک سیاه خانواده آنها به عنوان حرکت به یو پی اس و فراز زندگی از صنعت ضبط شده است.

دوستان برادران Abimbola “آبل” Osundairo و Olabinjo “Ola” Osundairo بودند و در میان کسانی که با حضور در روز دوشنبه رسیدگی است. اگر Smollett مورد باعث می شود آن را به محاکمه آنها خواهد بود دولت را ستاره شهود. برادران بدنسازان هستند و مشتاق بازیگران آنها Smollett می دانستم که از “امپراتوری” مجموعه و سالن بدنسازی.

خود را وکیل گلوریا اشمیت رودریگز به خبرنگاران گفت: پس از این جلسه که برادران وجود دارد به “حمایت از این روند است.”

“آنها در اینجا به دلیل آنها می خواهند حقیقت گفته شود. … برادران هستند متاسفم برای مشارکت و … آنها در حال رفتن به انجام همه چیز آنها می توانند به این حق” او گفت:.

Glandian, Smollett وکیل گفت که او “شگفت زده” برادران نشان داد.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای آنها را به نظر می رسد در دادگاه,” او گفت:.

Glandian به سوال یکپارچگی ویژه دادستان اشاره به این که Webb را از پروب با اتکا بر همان کارآگاهان که بخش اصلی تحقیق با وجود انتظار مدنی ادعا می کند که Smollett است که به دنبال در برابر شهر و پلیس برای مخرب دادستان است.

فوکس را از دست داده و مورد تبدیل به یک موضوع کلیدی در تلاش برای انتخاب مجدد با مخالفان متهم او را از عمل به صورت اتفاقی و indecisively.

___

آسوشیتد پرس نویسنده مایکل تارم کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>