سابق مالزی رهبران صحبت آزادانه در مورد MH370 خلبان خودکشی نظریه

مالزی هرگز رد این احتمال که گم شده خطوط هوایی مالزی با پرواز MH370 می توانست ازطریق توسط یک خودکشی خلبان این کشور نخست وزیر سابق Najib Razak روز چهارشنبه گفت:.

نجیب بود که برتر که MH370 ناپدید با 239 سرنشین نزدیک به شش سال پیش بود در پاسخ به اظهارات سابق نخست وزیر استرالیا تونی ابوت که مالزی رهبران در نظر گرفته شده بود از همان ابتدا که پرواز کاپیتان Zaharie احمد شاه ممکن است مرتکب جرم قتل.

“من درک بسیار روشن از بالا بسیار سطح دولت مالزی است که از بسیار زود آنها فکر آن را قتل-خودکشی خلبان گفت:” ابوت بود که در استرالیا نخست وزیر از سال 2013 تا 2015.

“من قصد دارم برای گفتن که گفت: چه چیزی به چه کسی, اما به من اجازه تکرار من می خواهم به طور کاملا شفاف و واضح آن را درک در بالاترین سطوح است که این تقریبا قطعا قتل-خودکشی خلبان.”

ابوت ساخته شده نظرات خود را در دو بخش Sky News مستند پخش در استرالیا این هفته در مورد یکی از بزرگترین در جهان حمل و نقل هوایی اسرار پرواز MH370 ناپدید شده راه خود را از کوالالامپور به پکن در 8 مارس 2014.

نجیب گفت, اخبار آنلاین, پورتال رایگان مالزی امروز که مقامات مالزی در نظر گرفته شده بود مانند یک سناریو در طول تحقیقات خود بود اما انتخاب خود را نمی ديد ،

“آن را ناعادلانه تلقی شده است و از نظر قانونی غیر مسئولانه از آنجا که جعبه های سیاه و سفید و دستگاه های ضبط صدای کابین خلبان تا به حال پیدا نشده است و از این رو هیچ مدرک قطعی که آیا خلبان بود تنها و یا به طور مشترک مسئول” نجیب به نقل شد.

“دوباره من باید تاکید کنم که این سناریو ممکن است هرگز حکومت را در جستجو و تلاش و تحقیقات که در آن از هیچ تلاشی بود در امان ماند.”

یک سخنگوی نجیب تایید اظهارات خود.

مالزی حمل و نقل وزارت کاهش یافته است به نظر. مقامات قبلا گفت: هیچ چیز مشکوک در کاپیتان زمینه آموزش یا بهداشت روان, اما آیا حکومت نه از احتمال که این هواپیما شده بود عمدا گرفته شده البته.

هواپیما البته تغییر دستی

نجیب گفت: دلایل متعددی وجود دارد برای مقامات به گمان Zaharie دخالت از جمله مالکیت یک خانه شبیه ساز پرواز و یافته ها نشان می دهد که MH370 را فرستنده روشن شد خاموش در مدت کوتاهی پس از این هواپیما به سمت چپ مالزی حریم هوایی.

جعبه های سیاه و سفید بسیار مهم هستند به سقوط هواپیما و تحقیقات است. این کلگری شرکت با استفاده از تکنولوژی ابر برای به روز رسانی یک سیستم منسوخ شده. 3:51

مالزی و چین و استرالیا به نام دو سال 200 میلیون دلار ($177 میلیون دلار کانادا) زیر آب جستجو در جنوب اقیانوس هند در ماه ژانویه سال 2017 پس از پیدا کردن هیچ اثری از این هواپیما.

دوم سه ماه جستجو به رهبری آمریکا شرکت اقیانوس بی نهایت به پایان رسید به طور مشابه در ماه مه سال 2018 است.

یک مالزی-led مستقل بررسی گزارش منتشر شده در سال 2018 گفت: این هواپیما البته تغییر دستی اما نام مشکوک و افزایش احتمال “دخالت شخص ثالث.” محققان به این علت ناپدید شدن نمی تواند تعیین می شود تا زمانی که خرابه و هواپیما جعبه سیاه یافت می شوند.

خلبان خانواده است را تکذیب کرد او خودکشی. 2018 گزارش تحقیقی وجود دارد گفت: هیچ شواهدی از رفتار غیر طبیعی و یا استرس در خلبانان و هیچ یک از مسافران در حال آموزش خلبان.

نجیب از دست یک انتخابات عمومی که در ماه است. او در حال حاضر در مواجهه با ده ها تن از اتهام فساد مالی بیش از اتهام دخالت در چند میلیارد دلاری در یک صندوق دولت. او التماس کرد گناه نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>