پیش بینی پیش بینی شدید کومودو به عنوان کارشناسان اصرار مردم به خود را تنظیم طرح اضطراری در حال حاضر’

(فورت لادردیل فلوریدا.) — با پیش بینی پیش بینی دیگری شدید کومودو با به عنوان بسیاری از 13 تا 19 به نام طوفان, آمادگی, کارشناسان می گویند, آن را بسیار مهم برای مردم در تخلیه مناطق به قصد اقامت با دوستان و یا خانواده به جای نهایت در پناهگاه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“پناهگاه به معنای به شما در حفظ و امن را برای شما راحت گفت:” کارلوس کاستیلو اقدام معاون مدیر برای انعطاف پذیری در FEMA.

“اجتماعی فاصله و دیگر CDC راهنمایی برای امن نگه داشتن شما از COVID-19 ممکن است تحت تاثیر این حوادث طرح شما در حال حاضر در محل از جمله آنچه که در خود بروید کیت مسیرهای تخلیه پناهگاه و” کاستیلو گفت. “با گردباد فصل در اوج خود فصل طوفان در اطراف گوشه و جاری شدن سیل و زلزله و آتش سوزی یک خطر در طول سال از آن زمان به تجدید نظر و تنظیم طرح اضطراری در حال حاضر.”

شش تا 10 از این طوفان می تواند توسعه را به طوفان با باد 74 مایل در ساعت و یا بیشتر و سه تا شش حتی می تواند تبدیل به عمده طوفان قادر به تحمیل آسیب های ویرانگر.

“این ممکن است برای پیش بینی که چگونه بسیاری از آمار زمین” گفت: Neil Jacobs اقدام مدیر ملی اقیانوسی و جوی اداره پیش بینی آب و هوا مرکز. این سازمان به روز رسانی خواهد شد پیش بینی در ماه اوت به عنوان منطقه آتلانتیک سر به آن فعال ترین ماه.

منطقه بوده است “بالا فعالیت دوران” از سال 1995 با اقیانوس گرم درجه حرارت و قوی تر غرب آفریقا بادهای موسمی باعث بالاتر از متوسط فعالیت NOAA پیش بینی جری بل گفت.

به طور متوسط اطلس فصل 12 به نام طوفان, اما در سال گذشته این چهارمین فصل متوالی به, بیشتر, با 18 به نام طوفان از جمله سه شدید طوفان — دوریان Humberto و لورنزو. تنها دوره دیگر در تاریخ ثبت شده است که تولید چهار متوالی بالا-فصل عادی بود 1998-2001.

فصل رسما به گسترش از ژوئن تا نوامبر است اما گرمسیری طوفان آرتور شروع به پریدن تفنگ در هفته گذشته خاموش شرقی ایالات متحده خط ساحلی است.

“به عنوان یک آمریکایی تمرکز توجه خود را در یک محیط امن و سالم بازگشایی از کشور ما از آن باقی مانده است بسیار مهم است که ما نیز به یاد داشته باشید برای ایجاد مقدمات لازم برای آینده فصل طوفان” گفت: وزیر بازرگانی ویلبر راس. “فقط به عنوان در سال گذشته NOAA کارشناسان خواهد ماند جلوتر از توسعه طوفان و طوفان گرمسیری و ارائه پیش بینی ها و هشدارهای ما بستگی دارد به ایمن ماندن.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>