برای اولین بار در چهار سال آمریکا امید به زندگی افزایش کمی

(نیویورک) — امید به زندگی در ایالات متحده برای اولین بار در چهار سال.

افزایش کوچک است — فقط در یک ماه — اما علائم حداقل به طور موقت توقف روند رو به پایین. افزایش است که با توجه به کاهش نرخ مرگ و میر سرطان و مواد مخدر مصرف بیش از حد.

“اجازه دهید فقط امیدوارم که آن را ادامه گفت:” رابرت اندرسون که نظارت بر گزارش منتشر شده در پنج شنبه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

آخرین محاسبه است برای 2018 و عوامل در زمان مرگ روند و مسائل دیگر. به طور متوسط نوزاد متولد شده در آن سال است انتظار می رود زندگی می کنند حدود 78 سال و 8 ماه CDC گفت.

برای مردان آن را حدود 76 سال و 2 ماه برای زنان 81 سال و 1 ماه.

برای چند دهه آمریکا امید به زندگی بود که در شکوفایی افزایش چند ماه تقریبا هر سال است. اما از سال 2014 تا 2017, آن را کمی کاهش یافت و یا برگزار می شود ثابت است. که سرزنش شد تا حد زیادی در موج در مصرف بیش از حد مرگ و خودکشی.

خودکشی ادامه به افزایش در سال 2018 به عنوان مرگ و میر ناشی از آنفولانزا و ذات الریه در طی چه معلوم بود غیر منتظره ای بد آنفولانزا در سال است. اما کاهش در برخی از دیگر علل مرگ و میر — مهمترین سرطان و مواد مخدر مصرف بیش از حد شد به اندازه کافی برای غلبه بر تمام که با توجه به گزارش.

سرطان کشور No. 2 قاتل سرزنش حدود 600,000 تن در سال به طوری که حتی تغییرات جزئی در سرطان و مرگ و میر می تواند تاثیر بزرگی. نرخ کاهش بیش از 2 درصد مطابق با افت در سال 2017.

“من کمی شگفت زده شد که در سرعت سریع است در ادامه گفت:” ربکا سیگل یک محقق برای انجمن سرطان آمریکا.

بسیاری از بهبود در سرطان ریه به دلیل کمتر افراد سیگاری و درمان بهتر, او گفت:.

همچنین قابل توجه بود و کاهش مواد مخدر مصرف بیش از حد مرگ و میر است که تا به حال سر به فلک کشید از طریق 2017. میزان مرگ و میر کاهش یافت و 4 درصد در سال 2018 و تعداد مرگ و میر کاهش یافته و به حدود 67,400.

مرگ و میر ناشی از هروئین و مسکن تجویز رفت اما مرگ و میر ناشی از مواد مخدر دیگر — فنتانيل کوکائین و مت — در ادامه به بالا رفتن. و داده های اولیه برای نیمه اول سال 2019 نشان می دهد که به طور کلی کاهش در مرگ و میر بیش از حد است که در حال حاضر در حال کاهش باشد.

آن را هنوز هم یک بحران گفت: کاترین Keyes یک محقق دانشگاه کلمبیا. “اما واقعیت این است که ما را دیده اند سال اول که در آن وجود دارد نه یک افزایش اضافی دلگرم کننده است.”

ملی کاهش رانده شد با نرخهای پایین در 14 متحده CDC اندرسون گفت. کسانی که شامل متحده که در آن مصرف بیش از حد مرگ و میر شده اند شايع مانند اوهایو و پنسیلوانیا, کنتاکی و ویرجینیای غربی.

در اوهایو Hamilton County, که شامل Cincinnati, مصرف بیش از حد مرگ و میر کاهش یافت و در سال 2018 و داده های اولیه نشان می دهد یکی دیگر از افت سال گذشته است. شهرستان کمیسیون بهداشت و درمان تیم Ingram اعتبار تلاش و سعی کنید به گسترش دسترسی به درمان و به طور گسترده ای توزیع مصرف بیش از حد برگشت مواد مخدر Narcan.

“ما تقریبا اشباع جامعه ما با Narcan,” او گفت:.

در سراسر کشور برای تمام علل مرگ بیش از 2.8 میلیون آمریکایی در سال 2018 است. که در مورد 26,000 بیش از سال قبل از, CDC گزارش یافت می شود. تعداد بالا رفت و حتی به عنوان مرگ و میر پایین رفت چرا که جمعیت در حال رشد است و یک گروه بزرگی هستند و سن بازنشستگی متولدین.

دیگر یافته ها:

— 10 علت مرگ همان باقی مانده است با بیماری های قلبی در شماره 1. میزان مرگ و میر به بیماری های قلبی کاهش یافته است کمی, کمتر از 1%.

— نرخ مرگ و میر نیز کاهش یافته و برای سکته مغزی و آلزایمر و بیماری های مزمن تنفسی تحتانی بیماری ها و صدمات غیر عمدی که شامل مواد مخدر استعمال بیش از حد.

— آمریکایی ها بودند که 65 در سال 2018 در حال انتظار برای زندگی دیگری 19 سال و شش ماه به طور متوسط.

— نرخ مرگ و میر نوزادان کاهش بیش از 2 درصد به 1 در 177 تولد.

— خودکشی مرگ و میر آمار بالاترین سطح خود از سال 1941 — حدود 14 در هر 100 ، 000. نرخ اوج دوران رکود در سال 1932 پس از آن عمدتا کاهش یافته و تا سال 2000. آن بوده است افزایش بیشتر سال پس از آن.

آمریکا دارای بالاترین نرخ خودکشی از 11 ثروتمند کشورهای مورد مطالعه با توجه به جداگانه گزارش منتشر شده در پنج شنبه توسط خصوصی صندوق مشترک المنافع. این گزارش همچنین نشان داد امید به زندگی در ایالات متحده آمریکا است که دو سال پایین تر است که به طور متوسط برای 10 دیگر کشورهای ثروتمند.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر