برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن این فصل باز برای گرفتن حتی

در روزهای اخیر رئیس جمهور تهمت خلق و خوی خصوصی در کاخ سفید جلسات دارای نوسان بین “جوشان” و “عصبانی.” او خوشحال است او جان سالم به در سنا استیضاح محاکمه و رابرت مولر تحقیقات قبل از آن اما او “هنوز هم عصبانی است که او را از طریق رفت این به مدت سه سال است که بچه های خود رفت و از طریق این سه سال” یک مقام کاخ سفید می گوید. “اما او احساس می کند مانند او باد در پشت او است.”

برای بیشتر مرسوم جمهور که ممکن است به معنای قرار دادن عینک از استیضاح پشت سر او و تمرکز بر روی نحوه استفاده از 11 ماه دوره خود را به حکومت. اما برگ برنده تبدیل شده ذهن خود را به مسائل دیگر: دموکراتها گیر میکنه در آیووا ناظران سیاسی و حل و فصل نمرات. “او را به گرفتن برخی از مسائل خارج از قفسه سینه خود را خواند و می گوید.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که هیچ سری از این واقعیت است که او احساس خیانت توسط مقامات کاخ سفید که ابراز اعتراض خود به تمایل خود را به عقب نگه دارید در حالی که درخواست کمک نظامی اوکراین به بررسی جو بایدن. و او تا به مدت طولانی معتقد بودند دولت فدرال و بیرونی مدار کاخ سفید به طور خاص — سرند با کسانی است که شخصا به او وفادار. “تخلیه باتلاق!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در پنجشنبه تکرار یک وعده از او 2016 انتخابات. “ما می خواهیم بد مردم از دولت ما!”

مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی کرده است یک فصل از گرفتن حتی شلاق در کسانی که صحبت کردن در برابر او در طول استیضاح و مولر تحقیقات و آشکارا خواستار قصاص. این موجی از اقدامات او گرفته شده در هفته گذشته تنها بر حس تازه از توانمندی او احساس می کند پس از سنا پاک او را از سوء استفاده از قدرت خود اداره و منتقدان نگران او است از بین بردن فایروال قرار دهید تا پس از رئیس جمهور ریچارد نیکسون را به سوء استفاده از قدرت است. پس از واترگیت هنجارهای محدود کردن قدرت اجرایی را تبخیر می گوید ویلیام کوهن سابق سناتور جمهوری خواه از ایالت مین و وزیر دفاع دوران ریاست جمهوری بیل کلینتون می گوید. “وجود دارد هیچ هنجارهای. مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع زنگ هر موسسه در سیستم ما است.”

ظرف 48 ساعت از بودن تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در حالت تهاجمی رفت. در فوریه. 7 تهمت دستور داد ارتش ستوان سرهنگ الکساندر Vindman به اخراج زود از شورای امنیت ملی کارکنان در یک حرکت است که بسیاری را دیدم به عنوان تلافی Vindman را شهادت در طول استیضاح. که روز به روز مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج گوردون Sondland سفیر ایالات متحده اتحادیه اروپا و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اهدا کننده که گفته بود در این خانه که “همه می دانستند که” تهمت بود فشار بر اوکراین برای راه اندازی تحقیقات. ارشد هوش مقامات برنامه ریزی شده بود به مختصر کنگره روز چهارشنبه در مورد تهدیدات امنیتی این کشور مواجه است اما برگ برنده دولت با قرار دادن جلسات در برگزاری بدون توضیح روشن.

زمانی که دادستان توصیه می شود هفت تا نه سال حکم زندان برای او در زمان طولانی دوست و مشاور سیاسی راجر سنگ تهمت شکایت در یک صدای جیر جیر و مقامات ارشد در وزارت دادگستری مداخله برای کوتاه کردن جمله توصیه. چهار دادستان تا قبل از این مورد و اگر یکی از آنها استعفا داد. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس عموم تبریک گفت دادستان کل لایحه Barr در توییتر برای “مسئول پرونده” بود که “کاملا خارج از کنترل” و مجازات سر دفتر که تحت پیگرد قانونی قرار سنگ rescinding نامزدی به یک پست بالاتر در وزارت خزانه داری.

سناتور. Sherrod قهوه ای از اوهایو به نام برگ برنده ایران در هفته گذشته یک شخصی “عملیات انتقام” و “قصاص تور.” رهبر اکثریت سنا چاک شومر به نام مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به سنگ مورد “جهان سوم, رفتار, نمی, آمریکایی رفتار است.”

کوهن سابق حزب جمهوری خواه و سناتور و وکیل می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه باعث شده است تا رئیس جمهور به باور او نمی تواند با جرم و یا حتی بررسی برای سوء استفاده از دفتر خود را. سنا را تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شد از “ترس و یا همدستی.” حتی بیش از بودجه مغلوب ساختن پیشی جستن شده است قادر به خم شدن کنگره به خود را خواهد شد در حال حرکت 3 میلیارد دلار برای ساخت یک مرز دیوار که کنگره داده بود به وزارت دفاع. نتیجه این است که جمهوریخواهان که کنترل مجلس سنا “اساسا باید تسلیم قدرت خود را” به رئیس جمهور تهمت می گوید کوهن. “او با استفاده از قدرت خود را به عنوان در واقع قدرت دیکتاتوری زیرا او معتقد است که قوانین اعمال نمی به او,” او می گوید.

نشانه های وجود دارد که الگوی تهمت خاموش کردن مخالفان ادامه خواهد داد. مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین در حال آماده سازی برای جمع اوری حدود یک سوم از شورای امنیت ملی را حدود 175 کارکنان گام که به حذف ده ها تن از کارشناسان حرفه ای مانند Vindman در انتساب در کاخ سفید از سازمان های دیگر به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی. مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک دستیاران مدت طولانی دیده می شود صفوف بوروکرات که ایستاده در راه رئيس جمهور در تلاش است. این حرکت را در شورای کارکنان “به کنترل اندازه” اوبراین میگوید.

تهمت نیز علنا تشویق وزارت دادگستری به مجازات سابق FBI که مقامات درگیر شدند در روسیه بررسی است. در طول یک درهم و برهم بیانیه در دفتر بیضی شنبه تهمت آورده سابق FBI مدیر James Comey, معاون سابق FBI مدیر اندرو McCabe سابق FBI agent پیتر Strozk و سابق FBI, وکیل, لیزا صفحه. “چه اتفاق می افتد با آنها ؟ آن را یک کل راه اندازی این یک ننگ برای کشور ما و هر کس آن را می داند, هم, همه,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

ویژه داستان
چه چیزی در یک نام است ؟ چرا که رسمی نام جدید کروناویروس بیماری مهم
سازمان جهانی بهداشت و کارشناسان بهداشت عمومی موافق COVID-19 بهترین نام برای این بیماری

دستیاران هشدار داده اند تهمت به درگیر شدن در مسائل حقوقی در مقابل دادگاه و یا رسیدن به وزارت دادگستری. اما برگ برنده تا حد زیادی نادیده گرفته شده است که توصیه و اصرار بر تخلیه ناکامی خود را در ملاء عام و آشکارا اعمال فشار وزارت دادگستری و مقامات به عمل بر نگرانی های خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد به طور مستقیم در تماس با وزارت دادگستری در مورد راجر سنگ مورد. “من نمی صحبت می کنند به آنها را فقط به طوری که شما را در درک او گفت:” در دفتر بیضی در طول سفر توسط رئیس جمهور اکوادور Lenín مورنو.

مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید نیز با تاخیر مقامات اطلاعاتی ایالات متحده از عموم جلسه کنگره درباره تهدیدات این کشور مواجه است. در آغاز هر سال به هوش کمیته از هر دو مجلس سنا و مجلس به طور سنتی تشکیل پانل های برتر کشور ملی به نام “تهدید جهانی” جلسات. در این سال در یک نادر حرکت آن شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد. در سال های اخیر جلسات آورده اند و با توجه به شکاف بین ارزیابی مقامات اطلاعاتی و مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه های عمومی است. با اجازه دادن به مقامات ارشد به مختصر کنگره سابق وزیر دفاع کوهن می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن است ارسال سیگنال: “من نمی خواهم برای شنیدن نظرات شما. من نمی خواهم به دانستن آنچه که شما فکر می کنید. من می خواهم شما را به تولید آنچه که من فکر می کنم.”

“همه ارکان ثبات است که ما فکر حفظ صلح و ثبات گذشته 70 سال او را فقط با ضربه زدن آنها را یک به یک” سابق وزیر دفاع کوهن می گوید. یکی از چیزهایی است که نگرانی کوهن است چه مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر انجام می شود به ساییده شدن چک در توانایی های خود را به عنوان رئیس جمهور برای حفاظت از خود را از بررسی دقیق. “اگر او مجددا انتخاب من فکر می کنم ما خواهد بود سخت و فشرده می گویند ما در یک دموکراسی که در آن شما باید کنترل و توازن و حکومت قانون چرا که او باور ندارد در حکومت قانون — او معتقد است که در قانون یکی می گوید:” کوهن.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>