برای میلیون ها نفر از مردم امداد از COVID-19 بسته محرک باقی مانده از رسیدن به

Emma کریگ شده بود یک پیشخدمت زن در شهر نیویورک به مدت هشت سال زمانی که او در بر داشت یک رویا فرفره انجام در یک شام باشگاه در ماه دسامبر و ترک رستوران او ، اما شام باشگاه تعطیل در مارس 12, و از آن پس کریگ می گوید: او در تماس بوده است ایالت نیویورک بیکاری, اتاق کار, اغلب بیش از 100 بار در روز در تلاش برای درخواست مزایای بیکاری.

چند بار او را بدست طریق او را منتظر نگه دارید—یک بار برای 2.5 ساعت—فقط برای قطع شود. هنگامی که او تلاش می کند به درخواست آنلاین, سایت سقوط و یا او را به یک نامربوط سایت نتیجه منسوخ سیستم های کامپیوتری نیز فاکتورها باعث ایجاد پلاک تازگی افراد بیکار در کشورهای دیگر.

“گرفتن از طریق به ایالت نیویورک بیکاری است مانند برنده شدن در قرعه کشی” می گوید: Craig, 31, است که به کمتر از 100 دلار در حساب بانکی خود را. چرا که او نمی تواند از طریق او نبود حتی شمارش به عنوان یکی از 6.6 میلیون آمریکایی که زمینه برای مزایای بیکاری در هفته پایان مارس 28 .

اقتصاد ایالات متحده شده است ریختن شغل در نرخ بی سابقه ای پس از COVID-19 شروع به پاره شدن از طریق کشور اما برای میلیون ها نفر محوری از کار وجود دارد و قرار بود یک پوشش نقره ای. تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند و یا مراقبت در عمل به قانون امضا شده در مارس 27, افرادی که شغل خود را از دست واجد شرایط برای دریافت اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری در بالای آنچه که آنها به طور معمول دریافت و مزایای تمدید به افرادی که ممکن است معمولا واجد شرایط از جمله فرفره کارگران پاره وقت کارکنان و خود اشتغالی. بیشتر چه, میلیون ها نفر از آمریکایی ها انتظار می رود یک بار $1,200 محرک پرداخت از دولت است.

اما بسیاری از کارگران می گویند که این خطوط اغلب غیر ممکن است برای دسترسی و در برخی موارد نمی پوشش هزینه های خود را. کارگران کم درآمد است که در حال حاضر زندگی کرده بود به چک چک می گویند صورتحساب خود هستند در گذشته به دلیل و آنها در حال گرفتن کمک مالی آنها نیاز است که با قرار دادن آنها به بدهی های عمیق تر و در برخی موارد در معرض خطر از دست دادن خانه و ماشین. به عنوان بحران اقتصادی می رود آنها نگران هستند که منابع مالی خود را خواهد شد به طور غیر قابل برگشتی تغییر توسط این بیماری همه گیر وجود دولت را تسکین می دهد.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا را کلیک کنید.

کریگ می پردازد $1,200 در اجاره در هر ماه که محرک بررسی شود اما به عنوان او در تلاش برای دسترسی به کمک های بیکاری خود بودجه در حال گرفتن خطرناکی پایین. او نمی باید یک کارت اعتباری که بدان معنی است که او هیچ جانشین پس از او اجرا می شود از پول است. “من قصد دارم تا کنون پشت و بازار کار تا بی ثمر است که من می خواهم به قادر به آن را تشکیل می دهند می گوید:” کریگ که نگران است که او ممکن است هیچ چاره ای جز ترک نیویورک در جایی ارزان تر فقط به عنوان حرفه ای خود را به حال شروع به خاموش.

آمریکا کمک های بیکاری سیستم که شامل کارکنان, کامپیوتر و ساختمان را دریافت نکرده اند افزایش بودجه برای برخی از زمان می گوید میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه. بودجه خود را بر اساس هستند در سال گذشته دولت نرخ بیکاری که به معنی “متحده بودجه این له بر اساس بالاترین نرخ بیکاری در تاریخ,” او می گوید. که بدان معنی است که در بسیاری از افراد ممکن است صبر کنید هفته قبل از دیدن مزایای بیکاری. اضافی 600 دلار پرداخت نخواهد شروع به احتمال زیاد تا اواسط ماه آوریل همیشه می گوید به دلیل متحده باید برای به روز رسانی سیستم های خود را به حساب برای این بیماری همه گیر کمک های بیکاری (PUA).

در کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت هشدار داد که ساکنان ممکن است خود را ببینید, اولین بیکاری پرداخت تا اوایل ممکن است چرا که وزارت کار کارکنان در حال ضعف و کامپیوتر سیستم های از رده خارج هستند; پس از فلوریدا بیکاری وب سایت موفق دولت واگردانی به مقاله برنامه های کاربردی.

از بیمه بیکاری سیستم رفته با کمبود بودجه روبرو دهه و عواقب در حال تبدیل شدن مشهود می گوید: هایدی Shierholz مدیر سیاست در موسسه سیاست های اقتصادی چپ متمایل فکر می کنم تانک. “ما نمی باید یک سیستم است که چالاک و قوی به اندازه کافی برای رسیدگی بهمن ادعا می کند” او می گوید. “وجود خواهد داشت و تاخیر و مردم را دلیلی رنج می برند.”

حتی در کشورهای که در آن سیستم است و نه گرفتار ضعف بسیاری از کارگران نیست دسترسی به مزایای. یک نظرسنجی از ساعتی کارگران خدمات توسط دانشگاه دوک مرکز کودک و خانواده, سیاست, نشان داد که تنها 45 درصد از افرادی که تا به حال گذاشته شده تا به حال برای اعمال نرخ بیکاری در ماه مارس 25 و تنها 4 درصد آن را دریافت کرده بود. این است که لزوما تعجب آور—در زمان عادی تعداد زیادی از کارگران بیکار که برای دریافت مزایای نشانگر حدود 27% چرا که مردم فکر نمی کنم آنها واجد شرایط و یا به دلیل برخی از ایالت ها ساخته اند آن را بسیار دست و پا گیر به درخواست همیشه می گوید. در دوران رکود اقتصادی جذب را افزایش می دهد اما دوک بررسی نشان می دهد که موانع هنوز هم باقی می ماند.

ویژه داستان
ایتالیا به نظر می رسد مسطح منحنی. چه کشور آیا درست است ؟
آخرین آمار و ارقام امیدوار کننده هستند. می تواند کشورهای دیگر یادگیری از ایتالیا ؟

“این مزایا هنوز هم نمی به طور گسترده ای برای رسیدن به خانواده ها می گوید:” آنا Gassman-سنبه عنوان استاد سیاست عمومی در دانشگاه دوک را سانفورد دانشکده سیاست عمومی. اکثریت کارگران خدمات بررسی نمی خواهد بود قادر به پرداخت اجاره و یا خرید مواد غذایی در ماه آینده Gassman-سنبه می گوید.

این $1,200 محرک پرداخت از دولت فدرال نیز برگ برخی از نیازمندان. برآورد 8 میلیون مستند نشده مهاجران کار در ایالات متحده نمی تواند دریافت یک محرک را بررسی کنید. میلیون ها نفر از افراد در درآمد مکمل امنیت در غیر این صورت شناخته شده به عنوان SSI باید به اظهارنامه مالیاتی به منظور دریافت یک محرک بررسی چیزی که بسیاری از آنها را انجام داده اند در سال به دلیل درآمد ناچیز خود را نمی نیاز به آن را. “این واقعا قرار دادن یک بار بسیار کم درآمد افرادی که در حال حاضر دچار مشکل ساخت به پایان می رسد دیدار می گوید:” تریسی Gronniger کارگردانی وکیل در امنیت اقتصادی برای عدالت در پیری, یک سازمان غیر انتفاعی است که طرفداران حقوق سالمندان کم درآمد. هر چند خانه راه و وسیله کمیته می گوید IRS را حدود 60 میلیون محرک پرداخت توسط اواسط ماه آوریل افراد بدون پرداخت مستقیم اطلاعات ثبت شده با IRS را به صبر ماه خود را چک می رسند با پست معمولی.

تاخیر در دسترسی به محرک امداد قرار داده خواهد شد برخی از افراد بسیار دشوار است شرایط مالی. Brandel طبخ, 34, زندگی می کند که در روستایی در ایالت میسوری مشغول به کار به عنوان یک متصدی بار در یک سالن سینما تا زمانی که آن را بسته شده در مارس 18. او در زمینه بیکاری و اولین بررسی در مارس 3—برای $67 کوک می گوید. سنتی مزایای بیکاری هستند بر اساس یک کارگر درآمد و از آنجا که کوک شد پاره وقت نوک کارگر او برای واجد شرایط نیست خیلی. “با این که من تقریبا می تواند پرداخت هزینه برای ماشین من بیمه, اما نه اجاره گاز و یا مواد غذایی می گوید:” آشپز که پشتیبانی از مادر و خواهر.

هر چند طبخ باید در نهایت شروع به دریافت اضافی $600 در این هفته در همه گیر بیکاری کمک او نگران پرداخت صورت حساب تا آن زمان—از خانواده اش در آن قبض برق و شرکت اصرار بر سپرده. بیشتر چه, دولت فدرال کشف و ضبط اظهارنامه مالیاتی خود را چرا که او تا به حال بدهی های دانشجویی که تبدیل شده بود به یک مجموعه سازمان.

با وجود این کشور را از سقوط اقتصادی اکثر کارت های اعتباری صادر کنندگان هنوز شارژ بهره و تنها یک اپل کارت حمایت Goldman Sachs—گفته است که اجازه خواهد داد که cardholders به جست و خیز آنها در ماه مارس پرداخت بدون تحمیل هزینه های بهره با توجه به مت شولتز رئیس تحلیلگر اعتباری در اعطای وام به درخت است که با تماس با بانک ها و موسسات مالی برای پیدا کردن سیاست های خود را برای دارندگان کارت اعتباری.

حدود 44 درصد از خانواده ها تا به حال کارت اعتباری بدهی در سال 2016 جدید ترین سال برای آن وجود دارد این است که داده های در دسترس از 38 درصد در سال 2013 با توجه به فدرال رزرو نظرسنجی از مصرف کنندگان منابع مالی. حدود 59 درصد از دارندگان کارت اعتباری در حال حمل یک تعادل بر اساس یک نظرسنجی توسط CreditCards.com.

یکی از راه حل خواهد بود به پرداخت شرکت به نگه دارید تا خود را payman حتی اگر کارکنان در حال کار نمی کند می گوید Gassman-سنبه. دانمارک به عنوان مثال گفت: شرکت های خصوصی آن را پرداخت 75 درصد از حقوق کارکنان در صورتی که اخراج کارگر است. دولت بریتانیا پوشش است تا 80 درصد از حقوق کارگران اگر شرکت نگه داشتن آنها را در حقوق و دستمزد. “هنگامی که کارفرمایان همچنان به پرداخت هزینه برای ساعت های از دست رفته است که فراهم می کند پشتیبانی واقعی برای کمک به ایجاد ثبات در درآمد می گوید:” Gassman-سنبه.

در غیاب یک درآمد تضمین شده برخی از مردم در ایالات متحده در حال تلاش یک رویکرد متفاوت—امتناع از پرداخت صورتحساب خود را. در Austin, تگزاس, 11 ساکنان مسکن تعاونی که مدیون $7,000 برای اجاره مارس اعلام کرده اند اجاره اعتصاب. بسیاری از آنها فرفره کارگران و سرور که شغل خود را از دست به عنوان یک نتیجه از COVID-19 اخراج و تعطیلی کسب و کار.

چرا باید به آنها پرداخت صورتحساب آنها استدلال می کنند که آنها نمی باید درآمد برای آینده قابل پیش بینی? “ما در حال رفتن به دوره نقاهت بعد از این برای مدت زمان طولانی می گوید:” یکی از آنها 28 ساله جکسون Freasier. “محرک بررسی خواهد شد $1,200 من لازم نیست در حال حاضر, اما از نظر حل دراز مدت مشکل آن را به اندازه کافی رفتن نیست.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>