برای طلایه دار قربانیان سوء استفاده, ‘نه در مورد پول’

جیمز Kretschmer شده است زندگی برای 44 سال با حافظه اش Scoutmaster خزنده خود را به ارتش سبز کیسه خواب جنسی و سوء استفاده از او. او تلاش کرده است با سوء استفاده از الکل و صرف سال در مشاوره و, در زمان, در, ضد افسردگی. “44 سال از زندگی من که در آن من می تواند در یک مسیر متفاوت است. 44 سال از درد و رنج” Kretschmer می گوید.

در حال حاضر او و هزاران نفر از مردان دیگر که می گویند آنها دچار مشابه سوء استفاده به عنوان پیشاهنگان پسر ممکن است برخی از مرتب کردن بر اساس از جبران هر چند نه لزوما در قالب یک بزرگ پرداخت. با پیشاهنگی’ تشکیل پرونده ورشکستگی شنبه آنها را به عنوان دیده بان یک بار-مقدس سازمان در نهایت فرو می ریزد و تحت وزن از شاکیان ” ادعا می کند.

ورشکستگی بود به آمدن و زشتی در ژانویه 2019 که حداقل 12,254 پسران گزارش شده بود سوء استفاده جنسی در دست حداقل 7,800 مشکوک مهاجمان در پیشاهنگی پسر بین 1944 و 2016. از آن پس پیشاهنگی پسر روبرو شده اند بسیاری از دعاوی است که شرکت های بیمه حاضر به پرداخت خسارت کرد و اعلام کرد که این سازمان در قبال سوء استفاده از آن می تواند اقدامات برای جلوگیری از.

از تشکیل پرونده ورشکستگی جلوگیری از بازماندگان از, آوردن لباس جدید علیه این سازمان است. یک قاضی را مهلت تعیین احتمال زیاد یکی به دو سال از هم اکنون برای افراد به فایل ادعا می کند برای سازمان دارایی در دادگاه ورشکستگی. هنگامی که مهلت عبور شاکیان که ثبت یک ادعای دیگر قادر خواهد بود به دنبال مالی جبران از پیشاهنگی پسر از امریکا است.

که مخلوط اخبار برای شاکیان که با هم متحد تحت abusedinboyscouting.com بنر سال گذشته است. زمان در ماه ژوئن گزارش داد که برخی از 400 نفر از جمله Kretschmer, برنامه ریزی را به یک دست کت و شلوار در برابر پیشاهنگی پسر متهم به سازمان اجازه سوء استفاده جنسی به نورزند و از پوشش تا مشکل. پس از شاکیان’ صفوف باید دارای عقاید به بیش از 1900. هر چند پیشاهنگی پسر’ دارایی های بیش از 1 میلیارد دلار بنابراین بسیاری از ادعا می کند به احتمال زیاد علیه آنها که هر گونه پرداخت به حداقل خواهد رسید.

“پس از این است که بیش از [پیشاهنگی پسر از امریکا] می توانید کتاب در این فصل و حرکت رو به جلو و هزاران نفر از سوء استفاده جنسی بازماندگان وجود دارد دیگر نمی تواند یک خار در کنار خود می گوید:” Andrew Van Arsdale یک وکیل به نمایندگی از قربانیان سوء استفاده. “آن را در مورد کمک به سوء استفاده کرده است.”

هنوز هم حتی اگر آنها هرگز خود را در روز دادگاه, بسیاری از بازماندگان دیدن تشکیل پرونده ورشکستگی به عنوان یک پیروزی است. “من صحبت کرد 15 از مشتریان ما در حال حاضر امروز. آنها احساس خوب است. آنها احساس قدرت می گوید:” Van Arsdale. “این است که اساسا پیشاهنگی پسر شفاعت گناه در دادگاه های عمومی و ادراک.”

بازماندگان نیز می گویند که هر چه پاداش مالی تبلیغات در اطراف ورشکستگی می تواند در نهایت نیروی سازمان اصلاحات. “این در مورد پول” Kretschmer زمان می گوید. “ما نیاز به یک تصویر واضح تر از چگونه بسیاری از مردم مورد آزار جنسی در سراغ. امیدوارم به اندازه کافی وجود دارد پول به همه مشاوره اما من موافق نیستم با این تصور که ما باید آن را نگه دارید بنابراین هر فرد بیشتر می شود. این بسیار مهم است که جهان می بیند که چگونه گسترده بود.”

Kretschmer می گوید که با افشای میزان سوء استفاده جنسی پدر و مادر خواهد بود هشدار داد دور از امضای بچه های خود را برای این سازمان حتی اگر پیشاهنگی پسر از امریکا به برقراری مجدد خود را تحت یک نام جدید پس از رسیدگی به ورشکستگی.

مقیاس پیشاهنگی پسر’ سوء استفاده جنسی مشکل رقبا که از کلیسای کاتولیک. در سال 2010 یک قاضی دستور داد پیشاهنگی به انتشار یک لیست سازمان حفظ داخلی به عنوان شناخته شده “P فایل” و یا “انحراف فایل” از نام مردان متهم به آزار جنسی کودکان در پیشاهنگی پسر. کسانی که مقالات منتشر شده در لس آنجلس تایمزنشان داد که هزاران نفر از پسران گزارش شده بود مورد آزار قرار گرفته. اما فایل های کارشناسان استدلال می کنند ناقص هستند. از آنجا که لیست انتشار صدها نفر از پیشاهنگان باید جلو آمده و با ادعای سوء استفاده در این دست از افراد ذکر شده در “انحراف Files.”

یکی از کسانی که سابق پیشاهنگی است گیل گیل 58 سال زندگی در لس آنجلس است که می گوید او تجاوز جنسی توسط دو دیده بانی کارشناسی ارشد در دو شهر مختلف. یکی از مردان در حال حاضر یک محکوم مجرم جنسی. دیگر مرده است. نه به نظر می رسد در انحراف فایل های. گیل انتظار کمی تغییر داوطلبانه از یک سازمان است که او می گوید مخفی معتادان برای دهه مگر اینکه رسوایی اثرات خط پایین خود را.

“بیانیه ماموریت خود به منظور بالا بردن پسر به جوان خوب و آنها آگاهانه قرار داده و پسران در راه آسیب است برای چند دهه. من اصلا اعتماد به یک سازمان است که برای جلوگیری از رفتار بد خود را,” او می گوید. “آنها این کار را نکردند چرا که آنها به طور ناگهانی به یک بحران وجدان در مورد چیزی است که آنها تا به حال شده است برای پوشش 50 سال است. این به دلیل وجود یک مالی چکش پایین آمدن بر روی آنها. من امیدوارم که چکش پایین می آید سخت است.”

سوء سراغ پافشاری کرده است و حتی در این چند سال از دهه coverup به نور آمد: زمان مصاحبه 17 ساله که گفت که او مورد آزار قرار گرفته بود در سن 10 و مادر کسی که ادعا می کند پسر او را مورد آزار قرار گرفته بود در سال 2018 است.

پیشاهنگی پسر باید با صدور چندین بیانیه اذعان به آزار جنسی کودکان مشکل است. “BSA مراقبت عمیقا در مورد همه قربانیان سوء استفاده و صمیمانه معذرت خواهی به هر کسی که صدمه شد در طول زمان خود را در سراغ” راجر Mosby, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت پیشاهنگی پسر از امریکا گفت: در بیانیه منتشر شده پس از تشکیل پرونده. “در حالی که ما می دانیم هیچ چیز نمی تواند خنثیسازی غم انگیز که قربانیان سوء استفاده رنج می برد و ما معتقدیم این فصل 11 فرایند — با پیشنهاد اعتماد سازه — ارائه عادلانه پرداخت غرامت به همه قربانیان در حالی که حفظ BSA را ماموریت مهم است.”

ویژه داستان
من در معرض آزار و اذیت در حال بارگذاری. پیامدهای وحشتناک بود
سوزان فاولر نشان می دهد چه اتفاقی افتاد بعد از پست وبلاگ خود در مورد تبعیض جنسیتی در هنگام راه اندازی ویروسی رفت.

اما بازماندگان قانع نشده. Kretschmer خواستار عذر خواهی “گاو تلخه” و “خیلی کم و خیلی دیر است.” گیل می افزاید: “$5 بررسی و نیم assed عذرخواهی در حال رفتن به آن را انجام دهد.”

Van Arsdale تشویق دیگر قربانیان سوء استفاده به جلو آمده و قبل از ورشکستگی قاضی اعلام آخرین مهلت برای پر ادعا به تصویب رسید.

اما گیل متقاعد شده است که آمریکایی ها هرگز واقعا درک مقیاس واقعی از مشکل است. شتاب جدول زمانی ممکن است راش بازماندگان که آیا احساس می کنید آماده برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را.

“صراحت وجود دارد راه بیشتر از ما وجود دارد که احتمالا نمی خواهد آمد به جلو و به دلیل این که موج وحشت و اضطراب است فقط بیش از حد خسته کننده برای بسیاری از مردم,” او می گوید. “من 30 سال قبل از من گفت: هر کسی که برای من اتفاق افتاده و من فوق العاده روشنفکر و احساس نمی مثل من بود شرمنده. آن را فقط به درد شما هنگامی که شما برای باز کردن درب به دلیل دوم شما آن را انجام دهید آن هم از نوع سیل بازگشت.”

هنوز هم او امیدوار است که ورشکستگی خواهد شد کمک به بازماندگان کمتر احساس تنهایی حتی اگر آنها را انتخاب کنید به فایل ادعا می کند. “مردانی که نمی آیند جلو من می دانم که در آن شما هستند و قلب من است که با شما در هر روز,” او می گوید. “من امیدوارم که شما می توانید پیدا کردن صلح و شادی در زندگی خود را.”

نوشتن به Eliana Dockterman در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>