فیلم از حرکت وسایل نقلیه صعودی به جمعیت معترضان جرقه بیشتر خشم

یکs تظاهرات هایش بیش از خشونت پلیس در شهرهای مختلف کشور پس از قتل جورج فلوید, فیلم دو پلیس شهر نیویورک در بخش Suv ها رانندگی به جمعیت معترضان در بروکلین در روز شنبه است دامن زده بیشتر هتک حرمت شد.

در قسمتی از این حادثه از زوایای مختلف این دو وسیله نقلیه رانندگی به یک گروه از معترضان ایستاده در وسط خیابان. برخی از معترضان در محل فلزی مانع بین خود و یکی از وسایل نقلیه و چاک مخروط ترافیک بطری آب و دیگر اشیاء در SUV. یکی دیگر از پلیس SUV درایو در اطراف خودرو و تبدیل به جمعیت هل دادن برخی از تظاهرکنندگان به جلو است. اولین SUV سپس درایوهای برابر سد کوبیدن تظاهرکنندگان به عقب. معترضان پس از آن به نظر می رسد عجله در پلیس وسایل نقلیه.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio دفاع از این پلیس اقدامات طی یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه با این استدلال که معترضان باید احاطه شده یک وسیله نقلیه پلیس

“تصور کنید آنچه در آن می مانند — شما فقط در تلاش برای انجام کار خود را و سپس شما می بینید صدها نفر از مردم همگرا بر شما. من قصد ندارم به سرزنش افسران که در تلاش بودند به مقابله با یک کاملا غیر ممکن است وضعیت” د Blasio گفت. “مردمی که همگرا چیزی اشتباه برای شروع با. و آنها ایجاد یک وضعیت غیرقابل دفاع. کاش افسران پیدا کرده بود یک رویکرد متفاوت اما بیایید شروع در ابتدا. معترضان در تصویری که چیزی اشتباه به فراگیر که ماشین پلیس, دوره.”

پس از این فیلم رفت و ویروسی De Blasio همچنین خطاب حادثه در یک کنفرانس مطبوعاتی صبح روز یکشنبه گفت که این وضعیت خواهد بود مورد بررسی قرار گرفت.

“من نمی خواهم آنچه که من دیدم یک بیت. من هرگز نمی خواهم برای دیدن چیزی شبیه به آن دوباره… اگر نظم و انضباط است که نیاز به پرداخت آن خواهد بود:” شهردار گفت: اگر هم اصرار داشت که این تظاهرات ایجاد این وضعیت است. “این طبیعی نیست اعتراض مسالمت آمیز.”

نیویورک Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز یک دموکرات به نام بر شهردار به نگه داشتن افسران پلیس مسئول این حادثه است.

“NYPD افسران فقط سوار یک SUV به یک جمعیت از انسان است. آنها می تواند آنها را کشته و ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از آنها مجروح شدند. هیچ کس می شود به شدت بهم زدن یک SUV از طریق جمعیت از انسان است. @NYCMayor این افسران باید به عدالت به ارمغان آورد و نه رد w/ ‘داخلی بررسی است.'”

پلیس شهر نیویورک کمیسر درموت شیا نه به طور مستقیم اشاره به حادثه اما اذعان کرد در توییتر در شنبه شب که برخی از افسران پلیس بودند “واکنش احساسی” در جریان تظاهرات در روز شنبه که پلیس را “نشانی” حوادث. او نوشت که “اکثریت قریب به اتفاق افسران عمل با محدودیت & حرفه ای است.”

در صبح روز یکشنبه او با صدور بیانیه ای در توییتر ستایش چگونه پلیس تا به حال در پاسخ به اعتراضات.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین خطاب به شهر نیویورک اعتراض در توییتر شنبه شب ابراز حمایت خود از پلیس.

“اجازه دهید نیویورک بهترین بود نیویورک بهترین. وجود دارد هیچ کس بهتر اما آنها باید مجاز به انجام کار خود را!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

اجازه دهید نیویورک بهترین بود نیویورک بهترین. وجود دارد هیچ کس بهتر اما آنها باید مجاز به انجام کار خود را!

— Donald J. Trump (realDonaldTrump) 31 مه سال 2020

این حادثه بود که نه تنها درگیری بین پلیس و معترضان نشان دادن در برابر مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید. چندین تظاهرات اعتراض آمیز و خشونت آمیز به نوبه خود در روز شنبه در نیویورک و در شهرستانها مانند مینیاپولیس لس آنجلس و دنور. گزارش ها می گویند که شهر نیویورک افسران پلیس ضرب و شتم مردم با باتوم ضربه آنها را با اسپری فلفل و پرتاب آنها را به زمین.

یک NYPD منبع گفت که 345 نفر دستگیر شده بودند روز شنبه با 47 پلیس وسایل نقلیه آسیب دیده بودند و 33 ماموران مجروح شدند.

نوشتن به تارا قانون در tara.law@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>