فلوریدا ‘Red Flag’ قانون حذف صدها نفر از سلاح گرم از صاحبان اسلحه از پارک تیراندازی

(فورت لادردیل فلوریدا.) — 23-year-old man who posted on Facebook, “من نمی دانم که چرا من نمی بروید و در کشتن ولگردی و قانونی شکنی.” غرب پالم بیچ زن و شوهر که شات خود را در حالی که در کوکائین است. 31 ساله در سواحل خلیج فارس که با اشاره یک تفنگ نیمه خودکار در یک موتورسوار.

تمام چهار ساکنان فلوریدا تا به حال اسلحه های خود را دور گرفته شده توسط قضات تحت یک “پرچم قرمز” قانون دولت گذشت سه هفته پس از یک اختلال ذهنی فرد مسلح کشته و 17 نفر در Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان در پارک دو سال پیش جمعه.

قانون حمایت قانونگذاران از هر دو طرف اعمال شده است بیش از 3500 بار پس با سرعت و شتاب در طول نیمه 2019. حتی پس از یک تحلیل آسوشیتد پرس از قانون نشان داد استفاده از آن در تضاد با برخی از استان ها و شهرستانها با استفاده از آن به ندرت و دیگران نه در همه.

طرفداران فلوریدا پرچم قرمز اندازه گیری می گویند قبل از آن وجود داشته است و آن را اغلب دشوار است برای حذف سلاح گرم از کسانی که تهدید و یا رنج شدید روحی خرابی. محققان عمل نمی کند در گزارش, که, پارک, تیرانداز بود و تهدید به انجام یک مدرسه کشتار. اما حتی اگر آنها به حال این احتمال وجود دارد او می شده اند مجاز به نگه داشتن اسلحه خود را چرا که او تا به حال هیچ محکومیت جنایت یا غیر ارادی دراز مدت روان تعهدات آنها می گویند.

Pinellas County Sheriff باب Gualtieri, که منجر به یک کمیسیون که به بررسی قتل عام را موجب می گوید: تیرانداز را به راحتی واجد شرایط برای یک پرچم قرمز سفارش. Gualtieri می گوید در حالی که آن را غیر ممکن است برای گفتن که مانع از تیراندازی فرد مسلح نمی خواهد که نظر قانونی قادر به خرید سلاح یا مهمات ساخت آمادگی خود را دشوار است.

“ما نیاز به این قانون برای چندین دهه” گفت: Gualtieri که آغاز شده و یک واحد در بخش خود که دسته تنها پرچم قرمز موارد است.

اما این قانون همچنین به منتقدان: کسانی که می گویند آن را نقض آمریکا و دولت در قانون اساسی از جمله حق حمل سلاح و دیگران که استدلال می کنند که قوانین در حال حاضر در کتاب در فلوریدا ساخته شده آن را غیر ضروری است. هنوز هم دیگران می گویند آن را تبعیض علیه فقیر: به دلیل جلسه با قاضی است نه یک جنایتکار اقدام کم درآمد متهمان نیست با ارائه یک وکیل رایگان.

شانزده کشورهای دیگر به علاوه منطقه کلمبیا مشابه قوانین, 11 که تصویب شد پس از Feb. 14, 2018, تیراندازی در Stoneman داگلاس. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان پشتیبانی فدرال پیشنهاد شده است اما نه به شدت حمایت آن را قبل از کنگره است.

برای دریافت سفارش در فلوریدا سازمان های پلیس باید فایل یک درخواست با یک دادگاه مدنی با استناد به بیماری روانی جدی یا تهدید یک فرد ساخته شده است. اگر قاضی موافقت فرد باید خود را تسلیم سلاح گرم به پلیس. در عرض دو هفته یک جلسه برگزار می شود که در طی آن قاضی تصمیم می گیرد که آیا به فرد سلاح های دور برای یک سال. سازمان های پلیس می تواند درخواست برای تمدید اگر شواهدی وجود دارد یک فرد باقی می ماند یک تهدید پس از یک سال. اگر نه اسلحه بازگشت.

اورلاندو وکیل Kendra parris در, که در تلاش است برای به دست آوردن یک مورد قبل از دادگاه عالی ایالت برای سرنگونی این قانون می گوید: آن را نمی کند به اندازه کافی تعریف برخی از اصطلاحات مانند آنچه به منزله جدی مسائل مربوط به سلامت روان. و در هر مورد او می گوید: دیگر Florida statutes مانند بزه نقض صلح در حال حاضر اجازه می دهد پلیس به سلاح گرم از این واقعا خطرناک قبل از آنها عمل می کنند. که قانون به راحتی می توانست با استناد برابر Stoneman داگلاس تیرانداز, او گفت:.

“احتمالا ده بار این مرد می توانست به اتهام نقض صلح بود و اسلحه خود حذف” parris در گفت.

AP تجزیه و تحلیل نشان می دهد که از ماه مارس سال 2018 زمانی که قانون تصویب رسید از طریق دسامبر 2019 وجود اختلاف گسترده در آن سرانه مصرف در فلوریدا 67 شهرستانهای استان است. بیست و صادر حداقل یکی برای هر 5,500 ساکنان در آن زمان ایالت متوسط است. سه صادر حداقل یکی برای هر 2000 نفر از ساکنان از جمله Gualtieri را Pinellas County, که شامل منطقه خلیج تمپا است و نزدیک به 1 میلیون نفر است. ارتفاعات شهرستان در نزدیکی دریاچه اوکیچوبی رتبه شماره 1, صدور, یکی برای هر 850 نفر.

روی دیگر افراطی, 12 استان ها صادر یکی برای هر 30,000 ساکنان و یا کمتر است. دو همسایه تکدی استان ها — Escambia و سانتا رزا — صادر یکی برای هر 100,000 ساکنان یا بیشتر. دیگر نه کوچک روستایی شهرستان صادر شده هیچ.

ارتفاعات شهرستان کلانتر پل Blackman گفت: او نمی داند که چرا او county شماره 1 اما او اشاره کرد که اوکراین به طور متوسط دو تماس روزانه برای سلامت روانی بحران. این شهرستان دارای بیش از 100,000 ساکنان و صحنه از یک بانک در تیر سال گذشته که در سمت چپ پنج زن مرده است.

“اگر کسی ساخته شده است یک تهدید به صدمه زدن به خود و یا دیگران است و قصد استفاده از یک اسلحه گرم ما سعی خواهد کرد برای به دست آوردن یک خطر ابتلا به منظور حفاظت در برابر آنها را بنابراین ما می توانید دور آن اسلحه” Blackman گفت. اما حتی این قانون تضمین نیست: دو ارتفاعات مردانی که دریافت سفارشات هنوز هم خود را کشته یکی با مونوکسید کربن و دیگر با یک به طور غیر قانونی به دست آمده تفنگ, او گفت:.

این کلانترها که شهرستانهای تا به حال هیچ یا چند پرچم قرمز سفارشات در طول بررسی دوره گفت: در یک AP پرسشنامه که آنها نه فلسفی مخالف قانون — آنها نه فقط آن مورد نیاز است.

سانتا رزا کلانتر باب جانسون گفت: آن را یک “اتفاق” است که خود شهرستان 155,000 تا به حال تنها با صدور یک دستور. بیکر County مسلح ، سفت خدمه توضیح داد که عدم وجود پرچم قرمز سفارشات خود را از شهرستان در گرجستان مرز غرب جکسون است که با این واقعیت است که نمایندگان خود می دانم که بسیاری از 27,000 ساکنان و می تواند شفاعت به سرعت اگر کسی است که با داشتن یک تفکیک و ساخت تهدیدات.

خدمه گفت: بیشترین پتانسیل پرچم قرمز موارد خواسته شده را به تسلیم اسلحه خود را به یک نسبت است که گفت: برای بازگشت آنها را تا زمانی که فرد پس از اتمام سلامت روان درمان. او گفت که رویکرد بهتر از تقابل است و هرگز معکوس. او گفت: دفتر خواهد دریغ نکنید برای استفاده از این قانون اگر کسی نمی همکاری کنند.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>