فلوریدا خواه فرماندار است که مانع مغلوب ساختن پیشی جستن جکسون کنوانسیون در یک خیره کننده عمل سیاسی خاتوله'

چندین رئیس جمهور از جمله جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون شد انتقاد عفو متحدان سیاسی خود را در طول tenures در دفت

توسط PATRIS-FUN در 22 تیر 1399

چندین رئیس جمهور از جمله جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون شد انتقاد عفو متحدان سیاسی خود را در طول tenures در دفتر بیضی, نیویورک تایمز , گزارش, اما رئیس جمهور تهمت منتقدان فکر می کنم تخفیف راجر سنگ حکم زندان و خارج از غرفه.

در سال 1992 بوش عفو سابق وزیر دفاع کاسپر Weinberger پس از لارنس والش مشاوران مستقل بررسی Iran-Contra affair ثبت کیفرخواست جدید علیه Weinberger ساخته شده است که یادداشت عمومی در تناقض بوش ادعای او آگاه نیست در زمان اسلحه-برای-گروگان جنبه ای از سلاح های معامله. کلینتون در ضمن دو حزبی دامن زده دیوانگی زمانی که او عفو سرمایه مارک ریچ در ساعت های آخر ریاست جمهوری خود در سال 2001. غنی کشور فرار کرد برای جلوگیری از اتهام فرار از 48 میلیون دلار در مالیات به دست آمده اما او بخشش پس از همسر سابق خود دنیس غنی کمک پول به کلینتون کتابخانه ریاست جمهوری.

جک گلد اسمیت استاد حقوق دانشگاه هاروارد که در خدمت به عنوان یک مقام عالی رتبه وزارت دادگستری رسمی در دوران جورج دبلیو بوش در انتخابات ریاست جمهوری گفت: کسانی که عفو هستند تشابه به سنگ تخفیف اما زرگر معتقد است مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگتر الگوی نجات دوستان خود و متحدان او را در خود لیگ. زرگر مشخص است که از مغلوب ساختن پیشی جستن 36 عفو یا commutations عمل پیشرفته مغلوب ساختن پیشی جستن اهداف سیاسی بهره مند شده و یا کسی به او تا به حال یک ارتباط شخصی 31 بار. "این اتفاق افتاده است قبل از اینکه در راه" زرگر گفت. "اما شده است وجود دارد هیچ چیز مانند مغلوب ساختن پیشی جستن از نظام چشم انداز."

نیویورکر's جفری Toobin نیز مشکل است که الگوی, اما حتی در میان کسانی که 36 مورد او فکر می کند سنگ است در مورد. به عنوان Toobin می نویسد: حتی رئیس جمهور سابق ریچارد نیکسون دوران مدرن را commander-in-chief بیشتر مترادف با فساد سیاسی درک اعطای عفو به کسی که به طور بالقوه می تواند در مقابل شهادت او بود "فقط بیش از حد گرم است." ادامه مطلب در نیویورک زمانو نیویورکر. تیم O'donnelltinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن