فلوریدا Megachurch پاستور پس از دستگیری ايميل 'امن تر-در-خانه' سفارش با شلوغ خدمات

(تمپا فلوریدا.) — فلوریدا مقامات بازداشت کشیش یک megachurch پس از کارآگاهان می گویند او برگزار شد دو خدمات رو

توسط PATRIS-FUN در 11 فروردین 1399

(تمپا فلوریدا.) — فلوریدا مقامات بازداشت کشیش یک megachurch پس از کارآگاهان می گویند او برگزار شد دو خدمات روز یکشنبه با صدها نفر از مردم و نقض امن در خانه سفارش در محل قرار داده برای محدود کردن گسترش coronavirus.

با توجه به زندان سوابق پاستور رادنی Howard-براون تبدیل خود را به مقامات بعد از ظهر دوشنبه در هرناندو شهرستان که در آن او زندگی می کند. او به اتهام غیر قانونی مجمع و نقض اضطراری برای بهداشت عمومی در سفارش. وثیقه تعیین شد در $500 با توجه به این زندان ،

هیلزوو کلانتر چاد Chronister گفت: در یک کنفرانس خبری که روز شنبه او مذاکره با وکیل کشیش رادنی Howard-براون به نوبه خود خود را به مقامات در شهرستان هرناندو. خود کلیسا واقع شده است در تمپا.

Chronister گفت: فرماندهی کارکنان ملاقات با رودخانه در خلیج تمپا رهبران کلیسا مورد خطر قرار دادن آنها خود را — و خود را به جماعت در نه حفظ مناسب اجتماعی فاصله اما Howard-براون برگزار شد از خدمات. کلانتر را نیز قرار داده شده یک امضای دیجیتال در جاده ها در نزدیکی کلیسا جلوی خانه که گفت: "عمل اجتماعی فاصله."

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

"شرم بر این کشیش حقوقی کارکنان و رهبران این کارکنان برای وادار کردن ما به انجام کار ما است. این چیزی است که ما می خواستیم به انجام در طول یک اعلام وضعیت اضطراری" Chronister گفت. "ما امیدوار هستیم که این می تواند هشداری برای او... ما نیز امیدوار جماعت متوجه اهمیت کاهش گسترش این ویروس و در خانه باقی می ماند."

ادامه مطلب: ایالات متحده 'مسطح منحنی است؟' ما را بررسی کنید Coronavirus نمودار به صورت روزانه به روز رسانی

کلیسا گفته است که بررسی ساختمان و کشیش گفت: در توییتر که کلیسا ضروری کسب و کار. او همچنین با حمله به رسانه ها برای "تعصب مذهبی و نفرت است."

شهرستان و فرماندار دستورات نیاز به تجمعات از جمله کسانی که برگزار شده توسط ایمان مبتنی بر گروه بود کمتر از 10 نفر برای محدود کردن گسترش COVID-19. جریان زندگی می کنند از روز یکشنبه سه و نیم ساعته در خدمات کلیسا نشان داد نمرات از عبادت. در یک Facebook, پست, Howard-براون گفت: کروناویروس "دمیده شده است کاملا راه خروج از دین."

در مارس 18, کلیسای خود را با نام وزارت ضروری خدمات مانند پلیس و آتش نشانی و گفت: این امر نگه داشتن درهای خود را باز کنید. در یک Facebook تصویری یکشنبه, Howard-براون گفت: "به نظر می رسد ما در حال رفتن به رفتن به دادگاه بیش از این به این دلیل کلیسا تجاوز از هر طرف."

ویژه داستان
'بدون همدلی هیچ چیز کار می کند.' آشپز خوزه آندرس می خواهد برای تغذیه جهان از طریق همه گیر
سرآشپز مشهور خوزه آندرس متمرکز تغذیه آمریکایی مبتلا به کوروناویروس. در اینجا چگونه او قصد دارد برای انجام آن است.

ادامه مطلب: 'آمده که شما در ماشین خانواده.' رانندگی در خدمات کلیسا در حال مصرف کردن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

"این است که واقعا در مورد صدای خود را. صدای بدن مسیح," او گفت:.

به تازگی به عنوان آخرین سال Howard-براون کلیسا میزبانی یک رویداد با Paula White قابیل بود که به نام مشاور پیشرو جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایمان و فرصت ابتکار عمل. او همچنین غیر رسمی مشاور روحانی به رئیس جمهور.

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به virus@time.com.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن