فلوریدا مرد دستگیر و برای رانندگی از طریق ثبت نام رای دهندگان غرفه: کلانتر

(جکسون ویل فلوریدا.) — یک کلانتر در فلوریدا می گوید یک مرد بازداشت شده است برای رانندگی را از طریق یک ثبت نام رای دهندگان چادر در جکسون ویل.

جکسون کلانتر, گفت: از طریق رسانه های اجتماعی است که 27 ساله گرگوری ویلیام Loel Timm به اتهام دو فقره از تشدید حمله به یک فرد 65 سال یا مسن تر یک تعداد از جنایی فساد و رانندگی با مجوز به حالت تعلیق.

کلانتر می گوید نمایندگان در پاسخ به این صحنه پس از دریافت گزارش از اختلاف. به گفته شاهدان Timm سوار یک ون طریق یک چادر که در آنها مشغول به کار بودند به ثبت نام رای دهندگان.

هیچ به ذکر است که این ثبت نام رای دهندگان و یا اینکه هر کسی مجروح شد. اما حزب جمهوری خواه از Duval County گفت: از طریق توییتر که “شش مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی داوطلبان عمدا هدف قرار دادند در حالی که ثبت نام رای دهندگان است.”

وجود دارد هیچ آنلاین سوابق دادگاه ارسال شده برای Timm در صبح روز یکشنبه پس از آن شناخته شده نبود اگر او تا به حال یک وکیل. زندان سوابق نشان می دهد او هنوز در بازداشت پنج شنبه صبح.

کلانتر در یکشنبه نمی بلافاصله پس از بازگشت از یک تماس تلفنی و یا ایمیل به دنبال اطلاعات بیشتر است.

در یک صدای جیر جیر اوباما رئیس Ronna McDaniel گفت: “این دختران بی معنی حمله realDonaldTrump حامیان نیاز به پایان است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد که پیام و افزود: “مراقب باشید بچه ها دشوار است که شما را به بازی با!”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر