پرواز حمل کانادا مسافران کروز که تست منفی برای coronavirus در راه خانه

آخرین:

  • کانادایی ها که پاک شده پزشکی و غربالگری پیاده پس از 2 هفته قرنطینه در الماس شاهزاده خانم.
  • پرواز چارتر برای واجد شرایط کانادایی گرفته و در راه به CFB ترنتون در انتاریو است.
  • 47 کانادایی در میان بیش از 630 نفر از کشتی کروز برای تست مثبت برای COVID-19.
  • رسانه های محلی گزارش می دهند که 2 مسافر که تست مثبت برای coronavirus فوت کرده اند.
  • 8 تایید coronavirus موارد در کانادا بدون مرگ.
  • هیچ کس تحت قرنطینه در ترنتون, Ont., نشان داده coronavirus علائم وزیر بهداشت می گوید.

کانادا مسافران از قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن که تست مثبت برای COVID-19 در یک پرواز چارتر است که در زمان خاموش از توکیو فرودگاه و انتظار می رود که برای رسیدن به CFB در ترنتون در انتاریو در ساعت اندکی از صبح روز جمعه.

CFB ترنتون بود مقصد قبلی بازگشت پروازهای آورده است که مردم را به کانادا از ووهان چین — کانون شیوع کروناویروس.

اما به جای ماندن وجود دارد, الماس شاهزاده عودت خواهد شد انتقال به NAV کانادا موسسه آموزشی در Cornwall, Ont., جایی که آنها قرار داده خواهد شد در قرنطینه به مدت 14 روز.

کانادا مسافران از الماس شاهزاده کشتی کروز رسیدن به هیئت مدیره یک هواپیما در فرودگاه هاندا در توکیو. آنها در حال حاضر در هوا و انتظار می رود به زمین در CFB ترنتون در انتاریو فقط پس از نیمه شب جمعه. (Kim Kyung-Hoon/فردا نیوز)

وجود دارد 256 کانادایی در کشتی است که لنگر انداخت در یوکوهاما از اوایل فوریه. از کسانی که 47 آزمایش مثبت برای COVID-19, امور جهانی کانادا گفت. کسانی که مسافر هستند نه در میان کسانی که از بازگشت به کانادا در بازگشت پرواز.

آلن و دیانا چو یک انتاریو زن و شوهر بودند و همچنین در الماس شاهزاده خانم بوده است مشتاق به کشتی که الان که قبلا توضیح داده شده به عنوان یک “شناور jailhouse.”

جفت شده اند که با ارسال عکس های خود را در تورنتو که پس از آن پست به توییتر اشاره به ورود خود در فرودگاه توکیو در روز پنج شنبه.

امور جهانی کانادا (GAC) گفت که اگر فضای مجاز و غیر کانادایی خانواده از شهروندان و دارندگان اقامت دائم اجازه داده می شود در پرواز اجازه می دهد تا خانواده ها با هم بمانند. این هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم به پایان رسید تا در پرواز است.

اگر مردم تصمیم به بازگشت به خانه در منشور پرواز GAC گفت: آنها را به پایان قرنطینه در حال اجرا توسط مقامات بهداشت در ژاپن و به دنبال محلی دستورالعمل.

“کانادایی ها به دنبال بازگشت به کانادا تجاری به این معنی خواهد بود موضوع را به قرنطینه عمل پس از بازگشت خود در خط تعیین شده توسط آژانس بهداشت عمومی کانادا” در این بیانیه عنوان خوانده شده هر چند آن را نمی گویند دقیقا همان چیزی است که به معنای برای کسانی که منتخب به هیئت مدیره این منشور است.

هیچ coronavirus موارد در ترنتون قرنطینه

صحبت با خبرنگاران در روز پنج شنبه وزیر بهداشت Patty Hajdu گفت که هیچ یک از افرادی که در قرنطینه در CFB ترنتون نشان داده اند که علائم کروناویروس. دو پرواز به ارمغان آورد حدود 300 کانادایی و خانواده خود را تخلیه از ووهان در اوایل این ماه.

مسافران از اولین پرواز خود را تکمیل 14 روز در قرنطینه و با توجه به خانه فرستاد در روز جمعه.

تعداد کل تایید coronavirus موارد در کانادا باقی می ماند هشت و پنج در بریتیش کلمبیا و سه در انتاریو با توجه به آژانس بهداشت عمومی کانادا. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر در کانادا.

کشتی کروز مورد تعداد افزایش

در روز پنج شنبه و ژاپن گفت: یکی دیگر از 13 نفر از کشتی تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 آوردن مجموع به بیش از 630.

این افزایش پس از رسانه های محلی گزارش داد که دو تن از شهروندان ژاپنی که تا به حال قرارداد این ویروس در حالی که در کشتی مرده بود.

این دو نفر که فوت یک 87-سال-و 84-سال تا به حال هر دو آزمایش مثبت برای این ویروس اگر چه زن علت مرگ ذکر شده بود به عنوان پنومونی وزارت بهداشت گفت. دو دولتی که تا به حال مشغول به کار در کشتی بودند آلوده به آن اضافه آوردن تعدادی از آلوده مقامات به پنج.

پخش عمومی NHK گزارش دادند که 27 نفر از کشتی بودند در بیماری جدی است. Kyodo News قبلا گزارش 29 در بیماری جدی است.

صدها نفر از مسافران که پاک شد قادر به دریافت کردن کشتی در چهارشنبه اولین دسته از مسافران به ترک کشتی پس از دو هفته قرنطینه به پایان رسید.

Coronavirus پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته ظاهرا در حیات وحش در بازار و در حال حاضر آلوده برخی 75,000 نفر کشته و در حدود 2100.

اکثریت قریب به اتفاق موارد و مرگ و میر شده است در چین و به طور خاص تر هوبئی استان که ووهان پایتخت اما گسترش جهانی به نظر می رسد بی شفقت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>