آتش بازی استفاده انفجار است. اما در جولای 4th, سکوت در انتظار

منf شما بوده ام به خواب رفتن اخیرا به پر سر و صدا از آتش بازی شما تنها نیستید. از نیویورک به لس آنجلس به هارتفورد, Conn., شکایت و گزارش در مورد آتش بازی را تا این حد رواج بیش از ماه گذشته. بوستون پلیس برای مثال ثبت 1,445 آتش بازی شکایت در هفته اول ماه ژوئن در مقایسه با 22 در همین هفته در سال گذشته با توجه به بوستون هرالد.

اما فقط به خاطر آتش بازی استفاده است شاید به این معنا نیست که آن صنعت پر رونق است. برای شرکت هایی که فروش کوچکتر مصرف کننده آتش بازی این چشم انداز مثبت است که به سادگی اجازه می دهد آنها را به عقب بر گردیم در مسیر پس از چند ماه از فروش ندارد. در ضمن شرکت هایی که بر روی صفحه نمایش را نابود شده است لغو تقریبا تمام رویدادهای مهم از بازی بیس بال برای کنسرت به رژه. و از آنجا که این شرکت ها تکیه می کنند به طور نامتناسبی در جولای 4th نشان می دهد گسترده لغو جشن روز استقلال را ترک کرده است بسیاری از تعجب اگر آنها آن را به سال جدید است و بدون مداخله فدرال.

“من کار با این بچه ها برای 30 سال—آنها از جان گذشته” جولی Heckman مدیر اجرایی آمریکا فشفشه انجمن می گوید. “من هرگز دیده می شود هر چیزی تاثیر این صنعت مانند آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر.”

“این سخت بود برای پیگیری لغو شد”

تا ماه مارس سال 2020 آن زمان بسیار خوبی را در آتش بازی کسب و کار در آمریکا است. در سال 2019, درآمد, آمار معادل 1.4 میلیارد دلار با توجه به تحقیقات جمع آوری شده توسط آمریکا فشفشه انجمن. سه چهارم آمد که از خرده فروشی آتش بازی مانند sparklers جرقه بزند و روم شمع—است که می تواند خریداری شده توسط مصرف کنندگان و تنظیم کردن در حیاط (و همه بیش از حد اغلب در خیابان).

خرده فروشان که فروش آن دسته از انواع آتش بازی های کوچکتر شده اند رو به با گسترده آرامش از قوانین ایالتی بیش از چند دهه گذشته. از سال 2000 17 متحده باید آزاد خود را آتش قوانین ماساچوست تنها دولت است که به طور کامل ممنوع کرده است و مردم را از داشتن و استفاده از آنها. صاحبان فروشگاه مانند آنتونی LoBianco از بین کهکشانی آتش بازی در Langhorne, پن. دیده می شود کسب و کار خود را گسترش دهد و با بیشتر و بیشتر مردم با قرار دادن در حیاط خلوت نشان می دهد و یا استادانه درست شده جنسیتی آشکار احزاب است.

در سه ماهه باقی مانده از آتش بازی صنعت فروش نمایش آتش بازی: آتش بازی به یاد ماندنی های پیچیده-طراحی شده به شما نشان می دهد ممکن است در یک رژه و یا یک روز استقلال جشن. نمایش شرکت های دیده عظیم اخیر رشد با توجه به اقتصاد رو به افزایش و پررونق زنده رویداد کسب و کار است که در آن مواد غذایی و موسیقی جشنواره جوانه زده اند تا همه ملت است. اتش بازی, تکنولوژی نیز به طور مداوم بهبود و ترغیب به طور فزاینده ای اسراف و فک انداختن عینک با انواع غریب اشکال و استادانه رنگ جهش. “در طول دهه گذشته ما سه برابر اندازه ما عملیات” استیون حیاتی که شرکت اجرا می شود Pyrotecnico در قلعه جدید پن., می گوید.

Pyrotecnico که وجود داشته است از سال 1889 قبلا عرضه شده و صحنه آتش بازی برای Super Bowl halftime را نشان می دهد و دموکراتیک ملی کنوانسیون و طرح 2020 را به بهترین حالت آن سال ثبت شده. اما در ماه مارس به عنوان COVID-19 ظهور به عنوان یک تهدید جدی برای بهداشت عمومی مشتریان خود را آغاز لغو یکی یکی. “کوچلا لغو شد. زندگی ملت اعلام کرد هیچ بیشتر کنسرت. MLB the NBA, NCAA نهایی چهارم: آن را سخت به پیگیری لغو” ویتال می گوید. (نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفته است که مشهور macy’s Fourth of July fireworks show, بزرگترین اتش بازی جشن در ایالات متحده خواهد رفت با وجود coronavirus).

شرکت هایی مانند Pyrotecnico ممکن است قادر به آب و هوا از چند ماه سکوت آسمان ارائه شده است که این کشور را به بالا و در حال اجرا برای ژوئیه 4. به طور معمول Pyrotecnico قرار می دهد در بیش از 600 را نشان می دهد برای استقلال روز, حسابداری برای بیش از 50 ٪ از آنها سالانه آتش بازی درآمد. اما در حال حاضر کمتر از یک سوم از آن را نشان می دهد اتفاق خواهد افتاد. او می گوید که به عنوان یک نتیجه, او تا به حال به اخراج 65 درصد از نیروی کار خود را.

جیم Souza, کالیفرنیا مبتنی بر Pyro Spectaculars می گوید که از 400 را نشان می دهد این شرکت که قرار بود به مرحله در جولای 4th, آنها در حال حاضر به دنبال در 40 و کاهش و که این شرکت پایین است 90% درآمد. “من می گویند که با درد معده,” او می گوید. او تا به حال برای قرار دادن 25 نفر در کردند قبل از حقوق و دستمزد برنامه حفاظت از وجوه وارد است.

در انگلستان اطلس PyroVision سرگرمی گروه رزرو کرده بود در مورد 235 را نشان می دهد برای ژوئیه 4, از جمله برای شهرهای بوستون پلیموث و Hartford. “در حال حاضر ما به دنبال انجام حدود 18,” استیون Gotti مالک می گوید.

این لغو’ اثرات منفی خواهد معطل طولانی پس از اولین تعطیلات آخر هفته در ماه جولای. تولید به طور معمول طول می کشد بیش از یک سال: جالب اینجاست که این عرضه برای این وطن کالا حمل از چین و بسیاری از مقررات ایمنی و پروتکل های اطراف عظیم حمل و نقل بین المللی از مواد منفجره است. برای بسیاری از شرکت ها, جولای 4th محموله به مدت طولانی در حال حاضر دستور داده شده است و در حال حاضر نشسته در انبارها در سراسر کشور.

با توجه به وضعیت بیماری همه گیر وجود دارد امید کمی برای این شرکت ها به offload آنها در آینده قابل پیش بینی. Souza بود به امید جبران خود جولای 4th وابستگی با یک جشنواره آتش بازی و رقابت Sparks Fly جشنواره که قرار بود به آشکار شدن بیش از یک هفته در ماه اکتبر در گلندیل, Ariz. “آن را امضا و مهر و موم شده تحویل داده است. ما آماده برای راه اندازی وب سایت و بلیط” سوزا می گوید. که لغو شد, هم می روم او را با سر برنامه بیش از ده سال. “ما باید برای پیدا کردن یک راه برای ماندن در کسب و کار تا زمانی که بیشتر سپرده خواهد شد با توجه و امیدوارم لیگ اصلی بیس بال شروع می شود,” او می گوید.

بیکار سازی آتش بازی می تواند هزینه هر شرکت به شدت به دلیل امنیت و بیمه مسئولیت است که همراه با حفاظت بسیار خطرناک مواد. Gotti می گوید او نشسته است و بر 4 میلیون دلار به شدت بیمه موجودی است که ادامه خواهد داد به سوختن یک سوراخ در جیب خود را تا هر زمان که نشان می دهد از سر گرفت. “این را به سختی می شود به بهبود می یابند زیرا مشتریان نمی خواهید به پذیرش 25 یا 30 درصد افزایش قیمت,” او می گوید.

و محصول مازاد می تواند ویران در زنجیره تامین در سال آینده. “ما در حال رفتن به واقعا چهره برخی از headwinds رفتن به فصل بعدی چون ما بالا سطح موجودی در حال حاضر وجود خواهد داشت و کمتر سفارشات رفتن به 2021,” ویتال می گوید. “این را به بی ثبات کردن بسیار شکننده صنعت در چین است.”

داستان دو شهر

به عنوان صفحه نمایش در سمت صنعت می بیند قرمز مصرف کننده طرف شانس بهتر شاید در بخش با توجه به سابق به وضع اسفناک. “ما در حال تجربه یک داستان دو شهر” Heckman می گوید. “صفحه نمایش جانبی است که در حمایت از زندگی, اما آن را کاملا تعجب آور به دیدن این فعالیت های زود هنگام در کنار خرده فروشی.”

در اوایل ماه ژوئن در فلوریدا مستقر آتش بازی بانو & Co. ایجاد یک کمپین بازاریابی برجسته این واقعیت است که اکثر نمایش خواهد بود و لغو در سال. “با عرض پوزش ما باید انجام دهید این است که به برادران و خواهران ما در صنعت, اما این چیزی است که ما انجام می دهند” پاتریشیا Taime که اجرا می شود شرکت می گوید. پس از کسب و کار گرفته تا جایی که Taime تا به حال به استخدام نه کارمندان اضافی برای مقابله با هجوم. “این بسیار خوب,” او می گوید. “ما شده است در برخورد با بیشتر و هرگونه پرسش و کار چند ساعت اضافی.”

آنتونی LoBianco اجرا می شود که بین کهکشانی آتش بازی در پنسیلوانیا دیده است یک افزایش چشمگیر در فروش پس از بازگشایی بعد از اینکه بسته برای دو و نیم ماه. “معمولا یک هفته قبل از ماه جولای 4th که آن را مانند یک دیوانه راش,” او می گوید. “اما این سطح از فعالیت اتفاق می افتد در حال حاضر. هر کس در خرید و اساسا: آنها خسته شده و آنها را به چیزی برای انجام در شب. آتش بازی را پر کنید که کمی از درجه اعتبار ساقط و به جای نشستن در خانه و تماشای تلویزیون است.”

Gotti می گوید که از روز یادبود اطلس PyroVision را در فروشگاه های خرده فروشی در نیوهمپشایر هستند تا 40 درصد در مقایسه با همین بازه زمانی در سال گذشته است. “برای اکثر مردم لازم نیست که هر چیزی را به صرف پول خود را به عنوان دور به عنوان سرگرمی” او می گوید. “آنها در حال رفتن به انجام آنچه آنها می توانند انجام دهند.”

هنوز این افزایش در بهره سختی گیری ماه از درآمد از دست داد. بسیاری از فروشگاه ها در حال برگزاری نفس خود را به دیدن اگر فعالیت صحه طریق حیاتی ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته. “ما نمی دانیم که اگر مردم در حال خرید اولیه برای تعطیلات” Gotti می گوید.

و در حالی که فروش را افزایش داده اند و صاحبان فروشگاه در حال رشد در مورد راه هایی که در آن آتش بازی استفاده می شود هنگامی که آنها را ترک فروشگاه. در طول ماه گذشته آتش بازی شده اند weaponized در تظاهرات در سراسر کشور است. و چندین شهرداری که ممنوع کرده و آتش بازی از جمله شهر نیویورک دیده اند راش در استفاده غیر قانونی. “وزن آن به شدت بر ما” Gotti می گوید. “اگر محصولات استفاده می شود در یک شیوه ای است که سازگار با خود را امن استفاده کنید و قصد, شما می توانید از دولت آتش مارشال یا حتی فرمانداران اجازه می دهد آنها را.”

“همه ما می توانید انجام دهید استرس ایمنی استفاده از آنها و قوانین تا زمانی که ما در حال آبی در چهره” LoBianco می گوید.

اگر آتش بازی ادامه با استفاده غیر قانونی به شیوه ای است که می تواند سهوا نتیجه در مالی ادامه دارد نزاع برای کل fireworks صنعت—اگر بیشتر اعمال محدودیت و یا اگر شهرداری با برنامه ریزی جولای 4th, جشن تجدید نظر ایده تنظیم کردن بمب-مانند انفجار بیش از جوامع است. آمریکا فشفشه انجمن درخواست کنگره برای 175 میلیون دلار وام برای حدود 150 نفر از کسب و کارهای کوچک به عنوان بخشی از بسته محرک.

اگر بسیاری از این کسب و کار تحت آن ممکن است سخت به جای آنها: آتش بازی صنعت سرند با پیچیده مقررات ساخت و مانع ورود بسیار بالا است. “من فکر می کنم این صنعت در حال رفتن به فلج” Vitale تا از Pyrotecnico می گوید.

فرض کنید که امریکا شروع به ظهور از همه گیر Gotti انتظار شهرستانها و شهرهای کوچک به می خواهید شاد اتش نمایش بعدی جولای 4 یا سال بعد. COVID-19 اقتصادی آسیب می تواند پیچیده تر از این برنامه است. “برای چند سال برخی از آنها در حال رفتن به قادر به نمایش پیکسل,” او می گوید: “از آنجا که وجود دارد فقط نمی تواند به اندازه کافی از ما در اطراف.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>